Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

gal dar per mazas vaikelis?mano mergyte is buteliuko pradejo gerti tik nuo 5men.-kitaip niekaip neisejo. 4u.gif dabar,kai baigesi mano pienas ,geria kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
Nieko nepadarysi jei nenori buteliuko.. O jei yra rimta priezastis maitinti is buteliuko, tada linkiu sekmes pripratinant.. Tik bukit geros mergytes, nenutraukit visai MP, nesuprantu kas darosi siuolaikinem mamom.. g.gif vis mazeja tu, kurios noriai maitina savo angelelius krutimi.. verysad.gif
Papildyta:
Tiesa mes irgi pradejom is buteliuko gerti tik tada, kai pradejo mazeti pienelis, tai tekdavo misinukais primaitinti dar.. Tai buvo kazkur nuo 3 savaiciu.
Atsakyti
Maniske taip pat is buteliuko nenorejo gerti,bet atsitiko taip,kad as susirgau ir gavau gerti vaistus,tad teko saviske pradeti maitinti is buteliuko.Tai pirma diena beveik isvis negere,tik koses valge,antra diena jau daugiau,o treciaja-kaip pamatydavo buteliuka tai net issiziodavo.
O dabar valgo is buteliuko ir pati dar maitinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamke @ 2009 12 21, 01:55)
Maniske taip pat is buteliuko nenorejo gerti,bet atsitiko taip,kad as susirgau ir gavau gerti vaistus,tad teko saviske pradeti maitinti is buteliuko.Tai pirma diena beveik isvis negere,tik koses valge,antra diena jau daugiau,o treciaja-kaip pamatydavo buteliuka tai net issiziodavo.
O dabar valgo is buteliuko ir pati dar maitinu mirksiukas.gif



Mano tai negeria nei iš jokio buteliuko nei iš su soske nei su snapeliu. Jau išėmiau tą gumytę iš buteliuko su snapeliu, kad tiesiog bėgtų vistiek negeria. Bandžiau mišinuką, vandenuką, sultis, arbatą. Išgeria vieną gurkšnį ir spjauna. MP eina visiškai į pabaigą. Valgo tirštą maistą labai gerai, o gert negeria. Bandžiau jau kokia 30 kartų ir nieko
Atsakyti
ui,maniau kad musu mazoji tokia isranki ir neima nei soskyciu, nei geria is buteliuko, nors isbandziau ivairiausiu formu,firmu doh.gif
nebandziau tik buteliuku-puoduko su snapeliu.... tad skaitinejuosi sia temele ir kiek supratau tie magic-stebuklingi avent'o buteliukai su snapeliu nera tokie saunus? gal kas galetu patarti kokiu ir koki geriau pirkti...bu namie jau didziausia kolekcija, nes jei perku buteliuka, ioskart komplektuka blush2.gif doh.gif nebesinoretu bedidinti kolekcija bigsmile.gif
Atsakyti
sweikos mamytes,mano mazajai jau beveik keturi menesiukai,bet turiu maza problema niekaip negaliu pripratint valgyti jos is buteliuko,neisivaizduoju ka daryti...MP beveik nebturiu,neprivalgo manoji reikia daznai maitinti ja,o tas lb vargina,nes panele mano yra sugadinus papukus blush2.gif ir kai reikia kas kart maitinti MP vos ne per asaras kenciu,patarkit mielosios ka daryt?kaip pripratinti savo mazyle valgyt is buteliuko? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipseva @ 2009 11 16, 14:16)
Nieko nepadarysi jei nenori buteliuko.. O jei yra rimta priezastis maitinti is buteliuko, tada linkiu sekmes pripratinant.. Tik bukit geros mergytes, nenutraukit visai MP, nesuprantu kas darosi siuolaikinem mamom..  g.gif  vis mazeja tu, kurios noriai maitina savo angelelius krutimi.. verysad.gif
Papildyta:
Tiesa mes irgi pradejom is buteliuko gerti tik tada, kai pradejo mazeti pienelis, tai tekdavo misinukais primaitinti dar.. Tai buvo kazkur nuo 3 savaiciu.


yra yra dar tokiu lotuliukas.gif

as per kiekvienus pietus duodavo sulciu ar vandenuko tai po truputi ir priprato, is pardziu irgi labai nenorejo buteliuko, bet kai paragavo sulciu morku, tai per sekunde ismaukia dozike smile.gif
Atsakyti
Mano mažylė nuo 3 sav. iki 3 mėn. valgydavo iš buteliuko kartą ar du per dieną kai trūkdavo MP, tačiau vėliau atsisakė gerti iš buteliuko. Dabar niekaip nesiseka įsiūlyti iš buteliuko nieko (negeria nei sulčių, nei vandens, nei arbatos). Puodelio su snapeliu taip pat negaliu įsiūlyti. Geriam tik MP.
Atsakyti
Maniškis geria tik MP, o nutraukto pienuko nesiurbia nors tu ką, žaidžia su buteliuku sau, kramto - net negalėdavau ilgiau palikt vyrui pažiūrėt... Bet dabar, kai 7 mėn., ir biški užkietėjo viduriukai, gydytoja prie laisvinamųjų preparatų liepė papildomų skysčių duoti - arbatos ar sulčių. Tai pavyko taip padaryt - paėmiau avent snapuką, nuroviau tą vožtuvėlį, kur saugo, kad neišsipilinėtų, paverčiu vaikui į burnytę - šliūkšt - ir atverčiu atgal - jis nuryja gurkšnį ir išsižioja - tada vėl paverčiu, "įpilu" gurkšnį. Tik po truputį reikia, nes kitaip springsta.

Su švirkštu dar geria, bet labai prievartinis girdymas gaunasi - negali vaikas nusisukti.
Atsakyti
Sveikos!

Na, a pas mus kita problema, bet vis tiek ta pati. Mumu jau 4.5 men. Pries kokias tris savaites nustojau zindyti su antspeniais, nes pas suneli susiformavo dantenos. Dar dvi savaites atgal kuo puikiausiai gerem is buteliuko, kai reikedavo kur isbegti. O dabar, va, reikejo palikti vaika ir ka jus manot? Buteliuka galiu susikisti kaip sakant sau, bo vaikas neima. Spjauna, mala, kandzioja. biggrin.gif Pirma galvojau, kad lai pienas is kameros blogas (niu, buna, nes mazu ka uzvalgiau). Siaip tai as viska valgau, tai vaikas priprates ir prie picu, ir prie kebabu. biggrin.gif Tik kazkodel, kai kokia nauja kruopa suvalgau, tai isberia. Ui, myliu savo berna. biggrin.gif Bet ne esme. Tada eksperimenta tesiau su vandeniu ir vel galiu kisti sau buteliuka. Tada tesiau su arbatele. Ir vel tas pats. Turim Avent. Siandie nusipirkau Nuk. Ir sita galiu susikisti. biggrin.gif lotuliukas.gif Siaip tai problema, jei reikia iseiti kur ilgiau. Su saukstuku irgi bandziau, tai po 5-10 minuciu susierzina. Juokingiausia tai, kad sukasi link kruties ir rekia. biggrin.gif Tai tau tik svyst krutis lauk ir vaikas ramus. lotuliukas.gif Teks isbandyti ta mistini puodeli su sparneliais/ausytem ar kuom ten.

Tiesa, mamos, niu, neisikalbekit sau, kad pieno neturit ir maziau klausykit tetu, mamu ir visu uzduodanciu viska zudanti klausima "ar pieno uztenka?" biggrin.gif Svarbu nusiteikti, daug gerti skysciu (ne maziau 3 litru). As igeriu 5-6 l, tai gydytoja tyre gliukoze. biggrin.gif Sake viskas ok ir toliau gerti, jei tik norisi. Svarbu dziaugtis gyvenimu ir maziau rupintis klausimu "ar pieno uztenka?". Idomiausia tai, kad, jei reikia dabar nusitraukti piena, tai jo pradeda gamintis pas mane kaip pas karve kokia. biggrin.gif Galeciau turbut dar du vaikus laisvai ismaitinti. doh.gif Todel puikiai suprantu lauke bliaunancias karves, kurios laukia nesulaukia, kada jas kas numels. biggrin.gif Aisku, kai pieno nekaupiu saldiklyje, tai po dienos kitos vel susinormalizuoja, bet vis tiek jo gaminasi daugiau nei mano kleckas suvalgo. Arba jis toks riebus, kad anam mazai reikia. Tai kartais pagalvoju, kad geriau misinelis nei pilni pieno barai. Kita vertus, pilni pieno barai nieko nekainuoja. smile.gif Oi, issiliejau, net geriau pasidare! thumbup.gif blush2.gif

Aciu!
Atsakyti
Mane uzklupo didele beda. Mazylei 4 men, iki siol maitinau MP, bet dabar stipriai susirgau, gydytojai liepia gerti antibiotikus, nes kitaip gali baigtis blogai, su plauciais negerai.. verysad.gif Kaip priversti mazaja gerti misinuka??????????????/ ji nepripazista ciulptuku, buteliuku, misinuku... keliu rusiu ciulptukus ir misinukus isbandziau.. net mano pieno is buteliuko netraukia.. isteriskai klykia.. doh.gif
bandziau ir su sauksteliu, nieko gero.. schmoll.gif
Ka daryt? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brukne: 29 gruodžio 2010 - 09:25
Pasakyti gydytojai, kad maitinat ir paprašyti antibiotikų, kuriuos galima gerti ir maitinančioms smile.gif
Atsakyti