Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Mano panelė taip ir nepradėjo gerti iš buteliuko, nors oi kiek kišdavau doh.gif Net MP iš buteliuko negerdavo, o ką kalbėti apie mišinuką, vos užuodusi jo kvapą iškart sukdavosi į šoną. Taigi vis dar sėkmingai maitinu pati, bet bent jau įprato gerti iš puodelio su snapeliu, dabar jau ir iš paprasto puodelio truputį atsigeria smile.gif
Na, bet gal Jums geriau pasiseks 4u.gif
Atsakyti
Mano irgi neima nei soskės nei buteliuko. Taigi MP geria natūraliai, o visokius ktookius gėrimukus tiesiai iš puoduko. aš jau ir nepratnsiu iš buteliuko gerti biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi buvo aktualu kaip pripratinti is buteliuko, kad galeciau palikti vaika, o jis galetu ne mano pienuka tiesiogiai pagerti, o is buteliuko, bet niekaip...taciau viena diena pabandziau po ilgo tarpo ir ir vaikui patiko, o jam jau buvo 8men smile.gif uz poros dienu as turejau laisva vakara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rentre @ 2008 11 25, 22:56)
Man irgi buvo aktualu kaip pripratinti is buteliuko, kad galeciau palikti vaika, o jis galetu ne mano pienuka tiesiogiai pagerti, o is buteliuko, bet niekaip...taciau viena diena pabandziau po ilgo tarpo ir ir vaikui patiko, o jam jau buvo 8men smile.gif uz poros dienu as turejau laisva vakara smile.gif


puikios zinios ir paguoda mums visoms, kad gal atsitiks taip pat ax.gif
gal galetum placiau dar pasakyti kiek tas ilgas tarpas savaite, ar dar ilgiau? ar gere MP ar koki misinuka?

as tai kol kas darau taip - prie pietu duodu vandenuka (nes daugiau nieko nenori) is Avent puodelio su snapeliu), o pienuka bandau ir is puodelio, ir is buteliuko - niekaip neima... pati neapsisprendziu is ko ta pieneli siulyti?

Rentre, ar tavo vaikutis dar ka nors geria apart pienuko? ir is ko geria?

4u.gif
Atsakyti
Nepripratinau nei iš čiulptuko, nei iš snapelio, nors jau kelis mėnesius bandau dėl vandens ar arbatos. Geriausiai atsigeria su šaukštuku, arba iš stiklinės, kai pamato, kad iš kurios geriu aš. Iš savo puodelių geria be didelio noro.
Atsakyti
Sveikutes,
Jungiames prie "nenoriuku burio". Mums jau 5 men.
"treniruojames" gerti is buteliuko jau 2men. bet schmoll.gif
Kita men. pradesiu primaitineti bulvyte, morkyte..... o vat kaip vandenuko ar arbatytes atsigers, tai NEZINAU g.gif
Atsakyti
Pas mus tas pats. verysad.gif Jau 5 menesiai kaip treniruojames gerti is butelioko, be jokiu prosvaisciu. Pradejau buteliuka duoti kai buvo 6 sav, buvo klykimo iki isprotejimo. Dave ir tetis, ir mociute, nieko nesigavo. Davem ir 2 men, ir 3 men, ir t.t. Neima nei soskes, nei buteliuko. Dabar jau virs 7 men, tai paima buteliuka ir kramto zinduka, o gerti negeria.
Tai valgydinom MP ir sauksteliu - truputi suvalgo. is buteliuko su snapeliu negeria nei MP, nei vandens, nei arbatos, nei sulciu. verysad.gif
Tai neisivaizduoju, kaip reikes nuo kruties atpratinti kai ateis laikas.
Priedo, dar dabar is viso nevalgo jokio kito maistelio kaip tik MP! Neima nieko i burna. . .
Tai nezinau, ka daryti. Mes irgi isbandem gal 10 ivairiu buteliuku ir zinduku - nieko nepripazista. Taip kad gal buna tokiu vaiku, kurie gudruciai, ir be mamyte nieko kito nenori.
Atsakyti
Sveikos mamytes dar karta. Sita tema as pradejau tai ir pasidalinsiu ispudziais. Isbandzius visokius buteliukus su neiprastais galais, puodelius. Vis del to gryzau prie iprasto buteliuko AVENT ir pradejau duoti tik buteliuka su MP ir ka jus manot po sunkiu savaiciu po truputi pradejo imti vis daugiau ir daugiau. Pastebejau tai jog svarbiausiai gerai leliukui paduoti buteliuka. Pvz mano mergytei reikejo pradioje daugiau ikisti buteliuko snapeli i burnytel,pradzioje buvo nepatenkinta ir pyko, o veliau pradejo traukti. Pradzioj stengiausi duoti vyrui maitinti nes labiau valge is jo nei is manes. Jau valgo is buteliuko ir misineli.Dabar MP is kruties gauna tik nakti ir ryte. Bet bandysim jau ir to atsisakyti. Bukit kantrios mamytes. Tik va dabar jau mane kankina kitos bedos dantukai g.gif niurzge labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilina @ 2008 11 17, 20:33)
Mano leliukui 6  mėn pradėjau maitinti tyrelėmis, taip pat norėčiau pradėti duoti ir mišinėliu. Bet ji tiek pripatus prie mano pienuko ir nemoka ar nenori imti buteliuko.( Nes ji net soskytes neima) schmoll.gif  Bandziau nutraukti savo pienuko vistiek nenori buteliuko.Dvieju rūšių buteliukus išbandžiau.Gal kas zinot kaip atpratinti nuo krutines?


Kai man pirmą kartą reikėjo palikti lelių mamai (2 mėn), tai irgi nežinojau, kaip tą MP sumaitinti. Išbandžiau krūvas buteliukų ir nieko. Ir šaukšteliu, ir taurele, ir švirkštu maitinom. Mama nusipirko paprastą puodelį kietu kandikliu su viena skylute. Ir supildavo į burnytę. Taip ir pavalgydavo tas kelias valandas, kol manęs nebūdavo. Nuo 6 mėn jau gėrė normaliai iš puodelio, o dabar jau pati geria ir neapsipila, nors puodelis paprastas ir vanduo bėga, jei apverti.
Daviau dabar jai buteliuką pažaisti, sakau, gal jau mokės, ne, žaidžia, kandžioja, nesupranta, kam skirtas, bet kaip žaisliukas - nieko nieko bigsmile.gif

Tai gal irgi bandyk iškart iš puodelio mokyti gerti. Labai kantriai ir tikrai išmoks. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Is savo patirties galiu papasakot, kad norint pripratint vaika prie buteliuko, reik tai daryt kuo anksciau. Pirma savo dukryte pradejau 3 men mazdaug ir gavosi snipstas. O antrai dukrytei pirma karta buteliuka pasiuliau gal 2-3 sav ir geria kuo puikiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
O aš net ir nebandžiau pratinti prie buteliuko, kartą daviau - nežinojo ką daryti su juo. Nuo penkių mėnesių pradėjom gerti iš šaukšto, o nuo šešių iš puoduko su skylutėm. Pradžioj išimdavau tas dalis, kurios padaro puoduką "neišbėgantį". Dabar jau puikiai geria iš neišbėgančio.
Pastebėjau, kad geriau sekasi, kai paduodi labai skanių sultyčių, tada labai nori paragauti ir iškart matosi rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilina @ 2008 11 25, 13:56)
Aciu visoms maytems kurios pasidalino savo patirtimi. Gaila, kad musu leliukai toki  uzsispyre ir kaip besistengtumem duoti buteliuka, jo vistiek nenori  schmoll.gif

aciu kad paskelbet tokia tema, nes as jau galvojau, kad mano viena tokia nepripazistanti plastmases bigsmile.gif nusipirkau mokomaji buteliuka su guminiu antgaliu, gal sikart pasiseks wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Sin City @ 2008 12 04, 17:24)
Is savo patirties galiu papasakot, kad norint pripratint vaika prie buteliuko, reik tai daryt kuo anksciau. Pirma savo dukryte pradejau 3 men mazdaug ir gavosi snipstas. O antrai dukrytei pirma karta buteliuka pasiuliau gal 2-3 sav ir geria kuo puikiausiai bigsmile.gif

deja, iki 3 men as irgi neturejau problemu, bet po to kazkas pasikeite ir nebeisiuliau jokio zinduko, nors iki tol tiko ir Aventas, ir ortopedinis..... verysad.gif
Atsakyti