Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Kajote-manau, kad vaikai skiria ka geria.. mano sesers
sunus tai gere tik viena misinuka,o kitu ne, matyt skonis
netiko..
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 11 26, 18:58)
Skaičiau tik, kad net geriau tokius vaikus iškart mokyt gerti iš puoduko- ypač turėtų tikti tie naujieji avent, manau, juk jau didoki tie jūsų 2.gif -čia kalbu apie babble ir eglek, vistiek jau po mėnesio reiks pradėt pratint prie "žmoniško" maisto wink.gif Aišku, kantrybės reiks, bet turėtų pasisekt wink.gif

Pratinu ir prie puoduko, bet kad is puoduko geriant puse skyscio uz apykakles subega...be to, kantrybes girdant is puoduko nerealios reikia..po to ,dar vaika perrengt reikia doh.gif siaip jei tik truputi atsigert, tai geriau puodukas, bet jei nori pienu pamaitinti, tai zyyyymiai geriau, greiciau ir saugiau is buteliuko smile.gif
Atsakyti
Maniškė iki dabar negeria mišinuko, o taip norėtųsi kad nors kartą per dieną pagertų. rolleyes.gif Iš pradžių galvojau kad buteliuko neima išvis, bet atitaikiau buteliuką- - Canpol babies su tokia pailga ir plokščia soske ir arbatėles ir sultis pradėjo gert, o va mišinuko nė pro kur.NA kokius 50 ml. kartais išgeria, bet čia viskas.O mišinukus išbandžiau kokių 5 rūšiu.Ir dabar vis dar pratinu su NAN 2 doh.gif
Atsakyti
QUOTE (molli @ 2004 11 27, 11:07)
Iš pradžių galvojau kad buteliuko neima išvis, bet atitaikiau buteliuką- - Canpol babies su tokia pailga ir plokščia soske

As irgi visokiu firmu buteliuku ir soskiu isbandziau, o pradejo gerti irgi is Canpol babies su pailga, tokia paprasta, balta soske..gal ta pati rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (babble @ 2004 11 27, 13:14)
As irgi visokiu firmu buteliuku ir soskiu isbandziau, o pradejo gerti irgi is Canpol babies su pailga, tokia paprasta, balta soske..gal ta pati rolleyes.gif g.gif

Buteliukas toks mažas 125 ml. su spalvotais dangteliais, o soskė tai geltona, ne silikoninė wink.gif
Atsakyti
Sėkmės pratinantis prie buteliuko, mano pilietis (dabar jam jau 9,5 mėn) taip ir nepripazino buteliuko. Laistydavomės iš puoduko. Su Avent snapeliais taip pat ilgokai vargom, bet išmokom. Dar ir dabar kartais, įdomumo dėlei, duodu buteliuką, kad pažiūrėt kaip elgsis blink.gif Akivaizdu, kad buteliukas tinkamas daiktas sukelt nemaža triukšmą, į burną net per klaidą nepakliūva.
Sėkmės. Gal Jums geriau seksis wub.gif
Atsakyti
Nu sianakt bandziau uzsimiegojusiam ikisti buteliuka-
nu nepavyko mad.gif , volioja burnoj ir viskas.
Dabar pabandziau sulciu duoti, sakau gal neskanu tas misinukas
ir del to nevalgo, tai sultis su saukstuku mielai geria, o va is buteliuko-
niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 11 26, 17:36)
Jauciu kad pieno mazeja o mazius niekaip nepripazysta
buteliuko, bandziau ir avent ir chicco ir nuko, neiima ir viskas,
dabar jau net buteliuko neprisileidzia-stumia kuo tolyn nuo saves.
O taip noretusi kartais ilgeliau kur iseiti, o ir pieno kartais truksta,atsibosta valgydint kas valanda.
patarkit-aciu

As jau maniau, kad esu viena siam pasauly su toookia problema. Dukryte irgi nei is buteliuko, nei is puoduko, nei is avent puodelio su snapeliu negeria. Tiesa, bandziau ir sauksteliu-irgi nieko gero. Tik pradeda rankutem plasnot ir galvyte purtyt-zodziu niekaip neisiulau. Blogiausia, kad nei sultimis, nei arbatele kokia po pietu pagirdysi (kad mama nors viena maitinima galetu kasnors pakeist). Tai ir gyvenam kaip siamo dvynes-visur kartu. Jau praradau vilti ka nors pakeist. O del pienuko-tai gal cia tiesiog toks periodas kai apie sesta-septinta men jo sumazeja. Po to gal vel gamyba suintensyveja? Nu kaip buna apie trecia ar koki ten menesi? Nes atrodo kad ir mano pieno fabrikas pristojo...
Atsakyti
aš ir panikavau, kai manoji negėrė nieko iš buteliuko ir vienokį bandžiau irkitokį, pabandyk mokyti iš puoduko su snapeliu, manajai tai patiko, kokią savaitę pasilaistė, o dabar tik siurbia su pasimėgavimu, pas mane netgi paprastas puodukas su snapeliu, kurį pavertus viskas išbėga, bet mums gana gerai sekasi, o su buteliuku buvo nekas, pakramtydavo, dantenas pasimasažuodavo ir susinervindavo, pabandykit iš puoduko
Atsakyti
Mano Sunui 8 menesiai. Neeme buteliuko ne kiek. Soske ima gerai. Pradejau duoti is puoduko. Galima su saukstuku. Bet geriausia is puoduko su snapeliu. Pradzioje kaip is saukstuko, po maza gurksneli. Po menesio gere puikiausiai is puoduko. clap_1.gif
Jei neima ir nevarkite. O tai paskui irgi problema. Vyresniam mano 2.3 metuku, negaliu atpratinti nuo buteliuko, kur eina visur jo reikia. sad.gif
Atsakyti
Nupirkau pries pora dienu ta puoduka su snapeliu kur
neisilieja, tai maniskis tik smegenis su tuo snapu zulina,
o kad patraukti nedaeina.. bet vis duodu kasdiena-gal susiprotes doh.gif
Atsakyti
as tai savo tokia problemele jau du menesiai kaip isprendusi, bet prisikankinau iki to laiko laugh.gif thumbup.gif is puodelio tai mano vyrukas nuo kokiu septyniu menesiu geria, ne is to su snapeliu jis tu nepripazysta na nebent jie labai graziai krenta kai meta arba graziai laistosi laugh.gif su vyru net nerizikavome brangu buteliuka pirkti, nes galvojam tik pinigus ismesime jei negers. taip ir buvo is pat pradziu, bet po kokiu triju savaiciu as buvau islekusi pasizmoneti visai dieneliai, tai ta diena ivyko artimesnis susipazinimas su buteliuku, kita diena as dar nezinojau kad tas buteliukas (tarp kitko canpola firmos) jau yra naudojamas pagal paskirti norejau auksciau padeti, kad nesimetytu, tai musu mazis kai pakele man veja doh.gif doh.gif doh.gif iskarto net nesupratau kas darosi laugh.gif tada jis man parode ko jam reikia laugh.gif bet naktimis vistiek pripazindavo tik naturalu produkta is mamytes laugh.gif doh.gif bet va jau sesios paros kaip ir diena ir nakti naudojamas buteliukas thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti