Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

QUOTE(solveiga @ 2008 09 11, 13:07)
Mano dukrytei 4 men. maitinu savo pienu, bet jartimiausiu metu zadu pradeti primaitinti misinuku. Niekad nedaviau ciulptuko. Ar mergyte ims buteliuka, kai nebuvo bandzius net paprasciausio ciulptuko? Ta prasme, ar po maitinimo krutimi, lengva isiulyti buteliuka? Pasidalinkit patirtimi.


tai aš manau,kad buteliuką kaiptik ims,nes iš jo lengviau bėga,ir jei traukti bus lengviau smile.gif mano mažiukui irgi keturi mėnesiai,tai š jau pirmą mėnesį daviau buteliuką,tai poto papo neimė,tai turejau nustraukinėt,o kai pradėjau nusitraukinėt,tai ir pienelis po truputtį dingo,jau dvi savaitės kaip neduodu savo pieno verysad.gif
Atsakyti
o mes neturim jokiu problemu, geriam is buteliuko 4u.gif
Atsakyti
O musu beda - neima buteliuko nors tu ka schmoll.gif Maitinu tik savo pienuku. Dabar mums keturi menesiai. Mano pienuko jau truksta. Vaikas nori valgyti, pyksta, kai krutis tuscia......bet primaitint niekaip neiseina verysad.gif Jau pakeiciau begale buteliuku ir misinuku... Nezinau ka daryti verysad.gif Jau ir neviltis ima... juk vaikui reikia valgyti... Gal kas koki patarima duotu....
Atsakyti
Ar bandei buteliuka su nusklembtu ciulptuku? Man atrodo Nuk firmos. Mes geriam MP is Avent buteliuku. Pas mus kita problema - neima kruties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2008 11 17, 16:01)
Ar bandei buteliuka su nusklembtu ciulptuku? Man atrodo Nuk firmos. Mes geriam MP is Avent buteliuku. Pas mus kita problema - neima kruties smile.gif

Bandziau.... ir Avento ir Nuko ir Lovi verysad.gif
Kokie tie vaikiukai skirtingi.....
Atsakyti
Mano leliukui 6 mėn pradėjau maitinti tyrelėmis, taip pat norėčiau pradėti duoti ir mišinėliu. Bet ji tiek pripatus prie mano pienuko ir nemoka ar nenori imti buteliuko.( Nes ji net soskytes neima) :mmm Bandziau nutraukti savo pienuko vistiek nenori buteliuko.Dvieju rūšių buteliukus išbandžiau.Gal kas zinot kaip atpratinti nuo krutines?
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad tai beviltiška...Saviskę pirmąsias savaites maitinau iš buteliuko, paskui tik MP, tačiau dabar buteliuko nebesugebu įsiūlyti, kad ir ką bepilčiau...Bandžiau įvairius buteliukus, keičiau žindukus: išbandžiau ir silikoninius, ir lateksinius žindukus, vistiek nieks nesigauna. Kartais pakramto žinduką, bet gerti negeria, geriau sekasi gerti iš puoduko. Mažei jau beveik 11 mėn, tad norėtųsi po truputį atpratint nuo krūties, bet kol "prošvaisčių" tam nematau...


QUOTE(Emilina @ 2008 11 17, 20:33)
Mano leliukui 6  mėn pradėjau maitinti tyrelėmis, taip pat norėčiau pradėti duoti ir mišinėliu. Bet ji tiek pripatus prie mano pienuko ir nemoka ar nenori imti buteliuko.( Nes ji net soskytes neima) schmoll.gif  Bandziau nutraukti savo pienuko vistiek nenori buteliuko.Dvieju rūšių buteliukus išbandžiau.Gal kas zinot kaip atpratinti nuo krutines?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurrga: 17 lapkričio 2008 - 21:00
labai aktuali tema... doh.gif
maniske taip pat visai neima buteliuko, bet as galvoju, kad gal mamoms sunku issiulyti, nes jas mazyliai mato ir uzuodzia visa "pieno fabrika" smile.gif as ketinu palikti vaika, buteliuka ir misinuka ir kelioms valandoms dingti is namu... gal pavyks pamaitinti tetei??? g.gif tongue.gif biggrin.gif
nu as galvoju kad tie mazyliai tiesiog labai gudrus... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsonyte: 19 lapkričio 2008 - 22:51
QUOTE(samsonyte @ 2008 11 19, 23:44)
labai aktuali tema...  doh.gif
maniske taip pat visai neima buteliuko, bet as galvoju, kad gal mamoms sunku issiulyti, nes jas mazyliai mato ir uzuodzia visa "pieno fabrika" smile.gif as ketinu palikti vaika, buteliuka ir misinuka ir kelioms valandoms dingti is namu... gal pavyks pamaitinti tetei???  g.gif  tongue.gif  biggrin.gif
nu as galvoju kad tie mazyliai tiesiog labai gudrus...  cool.gif


Istiesu tie leliukai labai gudrus. Kam valgyti misineli jeigu yra mamytes saldus pienukas salia smile.gif vargsas tetis tongue.gif o kokio amziaus jusu leliukas?
Atsakyti
QUOTE(Emilina @ 2008 11 20, 12:58)
Istiesu tie leliukai labai gudrus. Kam valgyti misineli jeigu yra mamytes saldus pienukas salia smile.gif vargsas tetis tongue.gif o kokio amziaus jusu leliukas?


leliukas beveik 7 men. siandien is Avent puodelio su snapeliu isgere koki 10 ml. vandens thumbup.gif pasiekimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilina @ 2008 11 20, 12:58)
Istiesu tie leliukai labai gudrus. Kam valgyti misineli jeigu yra mamytes saldus pienukas salia smile.gif vargsas tetis tongue.gif o kokio amziaus jusu leliukas?

Va mano mergyte atsikele ir suvalge 40 misinelio bet is mokomojo puodelio su minkstu galu tai gal prades imti doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(samsonyte @ 2008 11 20, 13:26)
leliukas beveik 7 men. siandien is Avent puodelio su snapeliu isgere koki 10 ml. vandens  thumbup.gif  pasiekimas  bigsmile.gif

o tai smagu smile.gif o kodel vandenuka?
Atsakyti
QUOTE(Emilina @ 2008 11 20, 14:16)
Va mano mergyte atsikele ir suvalge 40 misinelio bet is mokomojo puodelio su minkstu galu tai gal prades imti  doh.gif  doh.gif
Papildyta:

o tai smagu smile.gif o kodel vandenuka?


Sveikinu su pasiekimais smile.gif
maniske nenori gerti pienuko is puodelio. Vandenuko dar siek tiek pasiurbia is saukstelio ar puodelio, o mano pieno ar misinuko ne. Siryt vel bandziau is puodelio - neima... tada pameginau is buteliuko su zinduku, tai jau galvojau uzsikabins, bet ne... uzmigo taip ir nepavalgius... kai atsikels dar karta pameginsiu...

as tai pergyvenu labiausiai del to, kad esu suplanavus kelione su vyru dviese per naujus metus (4 dienom), tai jeigu neismokinsiu gerti is buteliuko, kelione nuplauks... o taip noretusi pabuti ir su vyru siek tiek... ax.gif
Atsakyti