Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

QUOTE(trr @ 2008 03 19, 19:10)
labai keistas gydytojos patarimas  g.gif  g.gif  as kaip tik skaiciau kazkur, kad nereikia to pieno nutraukinet ir virinti kai mama serga, nes virinant zusta gerosios bakterijos ar vitaminai, zo, ir vaikas jei ir susirgs tikrai lengviau ir greiciau pasveiks gerdamas mamos piena. apsikritai, kaip supratau, draudziama maitinti tik vienu atveju - kai mama serga aids.

Ligoninėje buvo pamokėlė apie maitinimą ir visais atvejais,kai mamytė maitinanti serga, netgi geria antibijotikus sakė maitinti tik pamaitinus likutį nutraukti smile.gif ir aišku kiek galima gydytis natūraliomis priemonėmis thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, mes turejom ta pacia problemele, net ir tema buvau ta tema uzvedusi smile.gif Jus dar maziuliukai, tik 3 men, taigi tikiuosi kad cia parasyti patarimai pades. As pradejau pratinti prie buteliuko kai mergytei buvo 5 men.. tai ir nepavyko, taigi is karto pradejau mokinti gerti is puodelio. Pradzioj is svirksto, paskui po lasa is puodelio. Ismoko per kelias savaites, taip ir uzaugsim be buteliuko thumbup.gif Gal nors dantukai bus sveikesni. Beje, soskyte maziuke ima..
Atsakyti
Ir mano mazyle 9men neima nei buteliuko, nei puodelio su snapeliu, dar kartais atsigeriam ir paprasto puodelio, bet irgi tik gurksni... matyt musu tokie vaikai, kurie isskyrus MP nieko nepripazista. Pradzioj nervinausi, kad nieko negeria, nes irgi niekur ilgiau iseit negali, bet dabar susitaikiau ir matinsiu kol reikes. Labai ilgai irgi neketinu, kad bliusku neplesytu viesoj vietoj biggrin.gif kantrybes mamytems!
Atsakyti
QUOTE(kristukia @ 2008 03 20, 14:22)
Ir mano mazyle 9men neima nei buteliuko, nei puodelio su snapeliu, dar kartais atsigeriam ir paprasto puodelio, bet irgi tik gurksni... matyt musu tokie vaikai, kurie isskyrus MP nieko nepripazista. Pradzioj nervinausi, kad nieko negeria, nes irgi niekur ilgiau iseit negali, bet dabar susitaikiau ir matinsiu kol reikes. Labai ilgai irgi neketinu, kad bliusku neplesytu viesoj vietoj biggrin.gif  kantrybes mamytems!

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Taigi, matyt tie mūsų kleckai jau tokie wub.gif Nors pasigirsiu (jei tinka tas žodis), vakar patraukėm iš buteliuko arbatytės gal kokį 30 g. thumbup.gif Tai čia taip pavyko po geros savaitės darbo - kasdien po pora kartų pasiūlyto biteliuko. Bet visumoj, tai nesupranta ką su tuo buteliu daryt, kramtyt ar traukt ar dar ką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 20 kovo 2008 - 13:37
QUOTE(trr @ 2008 03 19, 17:10)
labai keistas gydytojos patarimas  g.gif  g.gif  as kaip tik skaiciau kazkur, kad nereikia to pieno nutraukinet ir virinti kai mama serga, nes virinant zusta gerosios bakterijos ar vitaminai, zo, ir vaikas jei ir susirgs tikrai lengviau ir greiciau pasveiks gerdamas mamos piena. apsikritai, kaip supratau, draudziama maitinti tik vienu atveju - kai mama serga aids.

man tuo metu kai sirgau neatrode keistas, nes pirmas vaikelis ir nebuvau susidurusi su tokia problema, dabar man ir atrodo keistai, kai pasikaitinejau literaturos. nezinau kodel ji taip sake g.gif bet taip ir nesigavo kaip liepe,mazoji reikalavo kruties, o as ja daviau biggrin.gif
Atsakyti
maniski irgi buvo labai sunku pripratint nuo MP prie buteliuko.. oj ilgai vargom su mano mama, pakol igrudom vaikiui.. teko vos ne menesi pluseti.. doh.gif o dabar neina atpratint nuo buteliuko prie puoduko ax.gif nors jau greit trys metai bus doh.gif pabande pora sykiu ir pradejo springt.. tai nei pro kur neikisi puoduko .. na, vasara tikiuos su mociutes pagalba kaip nors isgyvendinsim si iproti.. smile.gif
Atsakyti
na, gal reiktu pagalvot apie tai kai vaikui dar menesiuko ner - as maitinau ir is kruties, ir nutraukdavau i buteliuka, tai jam taspats buvo is kur valgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 03 24, 00:42)
na, gal reiktu pagalvot apie tai kai vaikui dar menesiuko ner - as maitinau ir is kruties, ir nutraukdavau i buteliuka, tai jam taspats buvo is kur valgyt smile.gif

Kadangi jokių arbatų tik gimusiai nedaviau, tai ir butelio nereikėjo. Nors tieą pasakius, kelis kartus kai atrodė, kad trūksta pienuko mišinuko gėrėm iš buteliuko. Tai buvo kokių 2 savaičių. O dabar nebeprisimena matyt kaip gert iš butelio doh.gif
Atsakyti
Mes irgi vargom.Is buteliuko tik misinuka geria.Jeigu pabandau ko kito ipilt-tik sujaucia skoni ir stumia laukan.Nusipirkom avent puodeli,bet tik pakramtyt jai buvo tinkamas.Pirkom kita puodeli su storesniu snapeliu,canpol atrodo,to visai net i burna neeme.Tekdavo zaist su sauksteliu.Pradejom po truputi mokytis is puodelio ir dabar labai graziai geria.Geriam dazniausiai virinta vandenuka siek tiek nuspalvinta sultimis.Sulciu ipilu kurias ir pati geriu.Bet tik del spalvos ir vos vos skonio,tai nelaikau to didele nuodeme.Megsta atsigert ir zaisdama,ne tik pavalgius
Atsakyti
Mano abu sūnus užaugo nematę buteliuko. Mažiui pirmą kartą gerti pasiūliau kai jam buvo 6 mėn. Naudojau paprastą puodelį. Iš pradžių kramtydavo jo kraštą ir į burną mažai kas patekdavo, bet mažiau nei per 2 sav. puikiausiai išmoko iš jo gerti. Gerdavo labai mažai ir tik vandenuką. Nuo 8 mėn. ėmė gerti žymiai daugiau. Dabar jam duodu sulčių, vandens, "Smilgelės". Arbatos nemėgsta.
Atsakyti
Na keistuolės jūs mamytės g.gif Kam siūlot mažiukams arbatėles? Gi iki 6 mėn nereikia jokių arbatų jiems. Aš savajam net nedaviau nei soskių, nei buteliukų. Kažkur nuo 5 mėn pradėjom mokytis gerti iš puodelio su snapeliu (tik be vožtuvėlio, kad suprastų jog vandenukas iš ten bėga), o dabar (7mėn) geriam iš paprasto puodelio. Iš to su snapeliu tai net sunkiau gaunasi, nes pakramtyt vis nori mažius. tongue.gif
O dėl išbėgimo, tai gali tėvelis pavargt truputuką ir su šaukšteliu sugirdyt. Arba mokytis iš puodelio.
Kantrybės, mamytės.
Atsakyti
Mano dukrytei 4 men. maitinu savo pienu, bet jartimiausiu metu zadu pradeti primaitinti misinuku. Niekad nedaviau ciulptuko. Ar mergyte ims buteliuka, kai nebuvo bandzius net paprasciausio ciulptuko? Ta prasme, ar po maitinimo krutimi, lengva isiulyti buteliuka? Pasidalinkit patirtimi.
Atsakyti