Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

pabandyk padaryt pertrauka ir nesiulyk buteliuko.
o po to kaip mergaite issalks pasiulyk arbateles, kuria ji geria (na manoji is pradziu su sauksteliu gerdavo, tai zinojau, kad jai skanu)
o gal buteliukas ar zindukas ne tinkantis?
mano dukrytei kaip buvo 1.5 men tai irgi reke pamaciusiu buteli biggrin.gif , bet va dabar geria arbatele mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pliusiukas @ 2008 03 15, 16:43)
pabandyk padaryt pertrauka ir nesiulyk buteliuko.
o  po to kaip mergaite issalks pasiulyk arbateles, kuria ji geria (na manoji is pradziu su sauksteliu gerdavo, tai zinojau, kad jai skanu)
o gal buteliukas ar zindukas ne tinkantis?
mano dukrytei kaip buvo 1.5 men tai irgi reke pamaciusiu buteli  biggrin.gif , bet va dabar geria arbatele  mirksiukas.gif

patikrink ar ne per karstas ar ne persaltas gerimas?
Atsakyti
Mes ir turim problemu su atsigerimu- nei buteliuko, nei Avent puoduko su snapeliu neisiulau - pakramto, pakramto ir spjauna lauk g.gif Tenka girdyti sauksteliu. Na bet tikiuosi uz poros menesiuku pripras 'vyriskai' is puoduko gerti ax.gif
Atsakyti
Pliusiuke as irgi turiu ta problema,maitinu pati iki siol, mano suneliui jau 7 men. o jis vis dar nepripazysta nei buteliuko su ciulptuku, nei soskyte, dabar nupirkau Avent puodeli nuo 6men.su voztuveliu ,tai dar vis nelabai supranta ka su juo daryti doh.gif tai kandzioja, bet vis kazkiek papuola. O kai budavo mazesnis tai duodavo atsigerti su sauksteliu, uztrugdavo ilgiau , bet atsigerdavo
Atsakyti
pasakysiu jums iš savo patirties.... maniškė irgi neimė nei soskutės nei buteliuko... soskės neimė ir nekišau, o iš butelioko išmoko gert 7mėn. taip pat norėjosi išeit ir palikt nutraukto pienuko,bet butelioko nė iš tolo schmoll.gif vaiką galėdavau palikt tik tarp maitinimų.pavalgo ir palieku kur išėjus, pažiūriu į laikrodį vaikui valgyt ir lekiu namo. doh.gif iki šiol valgom MP (merginai 11mėn) dabar žadu nutraukt maitinimą iki sueis metai nes gimė 05mėn. o geriausia nutraukt ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį. per vasarą nenoriu maitinti. (nusprendžiau iki metų maitinti)
nepripažysta buteliuko ir nekišk, bandyk tarp maitinimų kažkur išbėgt, porai valandų ar trim. (žiūrint kas kiek laiko valgo)
kai mažiukei buvo 4 mėn susirgau. buvo aukšta temperatuūra.pasikonsultavus su gydytoja, ji pasakė kad vaikui neduot krūties, arba nutraukus pienuką, pienuką pavirinti ir duot iš buteliuko.nieko nesigavo,bandžiau ir aš, ir mano mama duot,sakau gal aš nemoku,bet neimė ir iš jos.pyko, rėkė,nes valgyt nori, bet buteliuko neimė. nors daktarė neleido krūties duot vis tiek teko,nes vaiko rigdyt nenorėjo, o tuo labiau alkano laikyt.
Sėkmės ir stiprybės
Atsakyti
Mano mažius po MP nepripažino jokių buteliukų, labai ilgai teko siūlyt, kad gertų, bet maždaug apie metukus tai jau kaip atsirišo, tai ir dabar mėgėjas atsigert vis tai sulčių, tai kompoto, tai arbatos...Tik ilgokai pratinomės.
O pirmiausia tiko tai AVENT buteliukas, kiti ne. O dabar visokie tinka (dabar tik geria iš snapelio).
Gėrimas nuo kurio pradėjo žmoniškai gert tai buvo močiutės sodo obuolių kompotas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 18 kovo 2008 - 13:43
Sveikutės 4u.gif

Ačiū už patarimus, pasisakymus. Kitoms gal neatrodo, kad tai problema, bet tai iš tiesų vargina doh.gif Dabar taip ir darau, išlekiu kur tik tarp maitinimų. O mergina pavalganti, valgytų kas 2 val, tik duok. rolleyes.gif Aš jau pergyvenu, kad iki 6 mėn. išmoktų gert iš buteliuko, nes esam suplanavę poros dienų išvyką. Mažylę paliksiu mamai unsure.gif Čiulptuko tai ir kekišu, kad neima.
Tikėkimės, kad išaugsim iš mamyčiuko žinduko amžiaus greičiau nei iki pusės metų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema,neima nei čiulptuko nei buteliuko doh.gif doh.gif doh.gif .irgi vargstu ,vis bandau buteliuka su arbatele pasiulyt,bet ji su juotik žaidžia pro šona leidzia arbata ,ant saves pila ir nors tu ka wacko.gif .
Atsakyti
mum ta pati problema doh.gif nors tu ka, nei buteliuko su MP, nei su arbatele, soske kisau kada vakare tai kramte nes niezti dantukai, bet reikia prilaikyt, kadangi spjauda lauk. jei planuoju kur iseit tai pamaitinu ir lekiu maxi 3 val.kol kas gerai sekas, nuo 6 men bandysiu duot AVENT puodeli g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamos, maniskei jau pusmetis, irgi bandziau pasiulyt buteliuka, bo dygstant dantukams sukarsciavo, gal sakau skysciu truksta, tai nieko nesigavo, (nors soske pries uzmigdami ciulpiam)kiek su sauksteliu sugirdau, tiek, ir tai baisiai suisnervina ir reikalauja MP, o gal tik ciulpima patenkint, gudruoliai tie vaikiukai mirksiukas.gif .A nusiteikus maitint kiek nores maze, tai ir tampomes pupa visur su savim, i svecius , sanatorijoj net buvom triju men, bet man ramiau, kai vaikiukas su manim.
O kaip ten su tais buteliukais-puodeliais nuo puses metu, pasidalinkit kaip kam sekes jais maitint, kokios firmos pirkot.
Atsakyti
man atrodo, yra tiesiog vaikai, kurie neima buteliuku, ciultuku ir viskas. gal ir gerai is dalies- viena priklausomybe maziau bus smile.gif maniskis tai eme viska, bile tik duok, nors soskiu nera gerbejas, ir dabar tik uzmigimui naudojam jas. o buteliukas geriausias draugas, bet jau atsisveikinam su juo ir pereinam prie gertuviu wink.gif
Atsakyti
Maniau ir aš ,kad neima buteliuko,va dabar 8mėn,tai tėtis buteliuko skylutę truputį padidino,tai dabar arbatėlę kad traukia tai gražu žiūrėti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewe @ 2008 03 16, 21:39)
kai mažiukei buvo 4 mėn susirgau. buvo aukšta temperatuūra.pasikonsultavus su gydytoja, ji pasakė kad vaikui neduot krūties, arba nutraukus pienuką, pienuką pavirinti ir duot iš buteliuko.nieko nesigavo,bandžiau ir aš, ir mano mama duot,sakau gal aš nemoku,bet neimė ir iš jos.pyko, rėkė,nes valgyt nori, bet buteliuko neimė. nors daktarė neleido krūties duot vis tiek teko,nes vaiko rigdyt nenorėjo, o tuo labiau alkano laikyt.
Sėkmės ir stiprybės


labai keistas gydytojos patarimas g.gif g.gif as kaip tik skaiciau kazkur, kad nereikia to pieno nutraukinet ir virinti kai mama serga, nes virinant zusta gerosios bakterijos ar vitaminai, zo, ir vaikas jei ir susirgs tikrai lengviau ir greiciau pasveiks gerdamas mamos piena. apsikritai, kaip supratau, draudziama maitinti tik vienu atveju - kai mama serga aids.
Atsakyti