Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

ateis laikas ir atsisakys ,krutis ne daiktas kuri gali uzdrausti imti ,reikia su vaikuciu susitarti ,nors jis mazas bet viska supranta thumbup.gif
Atsakyti
pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif maitinkit savo pieneliu kiek tik leidzia galimybes.
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2007 07 06, 12:05)
O as ir klausiau patarimu maitink kiek nori ir iki kada nori  smile.gif bet deje mano lelei greitai metukai o ji isviso nenori imti pieno buteliuko geria arbatytes  sultis o kaip pienas tai suciaupia lupas ir viskas  doh.gif  nakty ima mano kruti kaip soske  doh.gif
O prireikus isvaziuoti vaikas kategoriskai atsisako pieno ir miego arbatu net negeria  doh.gif
Tai nusprendziau nutraukti maitinima sake tepti spenelius bet ilgai galvojau ar verta vaiko gaila, bet 3 metu vaiko nemaitinsiu nes jau dabar susimasto ir kavineje papo tai vos kad neissitraukia ir ciulpia prie zmoniu  doh.gif bet tai nera ir gerai  ax.gif
O patepiau spenelius citrina ir pati atsisake aisku nakti kankinausi bet manau reis kazkada vaikui pasakyti ne  lotuliukas.gif visa gyvenima nepildisi ju noru ir kaip uzverks tai neduosi jei negalima to daikto  smile.gif
Cia mano asnenine nuomone  biggrin.gif  kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kikvienas jas issireiskia kaip kas nori  ax.gif

Pagaliau! thumbup.gif drinks_cheers.gif Aš apskritai turėjau omenyje ne nutraukimą kaip faktą,o pripratinimo prie buteliuko galimybę,kai vaikutis tik krūtų pripažįsta.Tai tokiu atveju, buteliukas turi būti "skanesnis už krūtį,o kaip jis bus skanesnis,jie krūtis nepatepta kažkuo vaikui neskaniu? Nesakiau,kad iškeisti po to reikia maitinimą MP į buteliuką su karvės pienu ar mišinuku.Juk galima pripratinti prie buteliuko su MP nutrauktu.
Atsakyti
QUOTE(12345 @ 2007 07 06, 22:13)
Pagaliau! thumbup.gif  drinks_cheers.gif Aš apskritai turėjau omenyje ne nutraukimą kaip faktą,o pripratinimo prie buteliuko galimybę,kai vaikutis tik krūtų pripažįsta.Tai tokiu atveju, buteliukas turi būti "skanesnis už krūtį,o kaip jis bus skanesnis,jie krūtis nepatepta kažkuo vaikui neskaniu? Nesakiau,kad iškeisti po to reikia maitinimą MP į buteliuką su karvės pienu ar mišinuku.Juk galima pripratinti prie buteliuko su MP nutrauktu.

ir su mamos pienu duodu o ji vistiek neima doh.gif buteliuku kolekcija turiu otolko jokio ax.gif tai tiek noriu pasakyti kad vaikas yra priprates prie kruties ax.gif
Zinok net su medikais konsultavausi tai pasake yra tokiu vaiku ax.gif Ji net soskes neima doh.gif o su ja tik zaidzia ax.gif mieliau geria is puoduko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2007 07 06, 22:55)
ir su mamos pienu duodu o ji vistiek neima  doh.gif buteliuku kolekcija turiu otolko jokio  ax.gif tai tiek noriu pasakyti kad vaikas yra priprates prie kruties  ax.gif
Zinok net su medikais konsultavausi tai pasake yra tokiu vaiku  ax.gif Ji net soskes neima  doh.gif o su ja tik zaidzia  ax.gif  mieliau geria is puoduko  mirksiukas.gif

JOOO....O ką gydytojai pataria?Ar tik laukti liepia?
Atsakyti
mums tai irgi nieks nepadeda isbandem daug soskiu, bet nei geriam is buteliuko nei soskes neciulpiam. Pripazista tik mamytes papuli.
Atsakyti
AS dar maitinu,bet duodu mergytei arbatyte satsigerti,akd pradedu pratintis,nes nezadu ilgai savo pienuku maitinti
Atsakyti
mano mazylei dar tik 3 sav., o jau teko arbateles su bakterijom gerti, tai labai sunku ikisti. geria tik kai labai alkana.. labiau patika nuko ciulptukas, o nuo avento dazniau ziaugcioja ir vaiposi
Atsakyti
Sveikos,nu skaitau as jusu parasymus ir stebiuosi..nesuprantu..maniskei jau beveik menesiukas..soske paeme dar ligoninej ir labai skaniai ja ciulpe,beje avent pacia maziausia,matyt tiko smile.gif o del buteliuko ir jokiu bedu neturim...maitinu is kruties bet pieno mazoka tai primaitinu misinukais...kai alkana tai griebia ta buteliuka kaip reikiant lotuliukas.gif grazu ziuret kaip vaikas valgo..beje buteliukas paprastas,silikoninis ciulptukas...gal dar kas keisis...bet nemanau kazkaip thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinulia28 @ 2007 11 02, 16:48)
mano mazylei dar tik 3 sav., o jau teko arbateles su bakterijom gerti, tai labai sunku ikisti. geria tik kai labai alkana.. labiau patika nuko ciulptukas, o nuo avento dazniau ziaugcioja ir vaiposi



o kam mazytei tokiai jau arbateles reikia gert???mes neduodam dar tokiu. g.gif
Atsakyti
Norejau paklausti jusu patarimo.. Dukrelei 5 menesiai, maitinu krutimi.. Netrukus ruosiuosi grizti i darba, todel karta per diena reiktu maziuke maitinti is buteliuko.. Taciau ji visiskai jo neima, net nebando traukti.. pakeiciau ir buteliukus ir soskytes.. niekas nepadeda..

Gal kam tai buvo? Prasau, pasidalinkite savo patirtimi.. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Man taip buvo: tiksliau man reikėjo staigiai savaitei laiko kol gersiu vaistus savo pieneli pakeisti misineliais. Tai man padejo maitinimas svirkstu, kelis kartus,o po to pradejo gerti is buteliuko. Mano drauge tai is pradziu girde sauksteliu, svirkstu, o veliau perejo iskart prie puodelio, nes visiskai dukra netrauke is buteliuko.
Atsakyti
Didžiausias komplimentas, mamytei 4u.gif

Žindomi leliukai nemoka gerti iš buteliuko. lotuliukas.gif Pabandyk pieniuką girdyti iš mažų plastikinių stiklinyčių (mikstūroms gerti tokios). Jų vaistinėje būna. Manau, panaršiusi internete rasi apie tai info daugiau.

Matai, jie nemoka tų soskių čiulpt, o iš stiklinyčių gražiai patys su liežuviuku siurbia.

Sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti