Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

o manajai nera skirtumo ka jai duodi biggrin.gif duodi buteliuka - geria is buteliuko, uodi krutine ima ir krutine.Tiesiog maza apzora ir taip nuo gimimo.Tai palikti galiu savo mamai ir atsipusti.
manajai jau greit 11men,bet dar maitinu pati ir minties nebuvo nutraukti maitinima,tik tegul valgo mano pienuka i sveikata
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasmuze: 26 birželio 2007 - 01:23
Na visoj literatūroj rašoma: maitinimą reiktų nutraukti tada, kai tam ateina laikas ir niekas tam nesipriešina, nei mažius nei mama 4u.gif TAd jei nėra būtinybės nutraukti, maitink dar pati 4u.gif tavo vaikeliui tai geriausias maistas thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazoji ima buteliuka su misinuku ir kai pienuka is buteliuko duodu. Mums neuztenka pienuko, todel reikia misinuko damaitinti. Bet problemu del buteliuko nera. O kai noriu duoti truputi arbatytes atsigerti ar vandenuko, va tada tai ji buteliuko visai nepripazista ir negeria. Nezinau kodel g.gif taip pat ir soskucio neima, spjauna, ziaukcioja atrodo, kad as ji ten jai nezinau kur kisciau rolleyes.gif
Manau, kad tikrai jeigu nera butinybes nutraukti maitinimo krutimi, tai ir nenutrauk dar, nes tikrai mamos pienukas vaikuciui yra pats sveikiausias ir geriausias. O jeigu norisi pabegti kur juk visada galima nusitraukti ir pasidet pienuko i kamera ir gales kiti isleisti. Gal jeigu labai nores valgyti ir buteliuka pripazins biggrin.gif
Atsakyti
Kai man reikia kur iseiti, nusitraukiu pienuka ir tetis pamaitina is buteliuko... tai ima ir buteliuka ir papuka... gal reikejo pratinti nuo pirmu dienu g.gif
Atsakyti
pagalvojau, kad kuo toliau tuo bus sunkiau atpratinti nuo krutines. O jau tai noretusi kur nors islekti vienai..........................bet niekaip negaliu. siaip vaukelis valgo ir tireles ir varskyte, o papuko reikia butinai doh.gif gal labiau tai pripratimas negu noras valgyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽUKA @ 2007 06 26, 13:24)
pagalvojau, kad kuo toliau tuo bus sunkiau atpratinti nuo krutines. O jau tai noretusi kur nors islekti vienai..........................bet niekaip negaliu. siaip vaukelis valgo ir tireles ir varskyte, o papuko reikia butinai doh.gif  gal labiau tai pripratimas negu noras valgyti g.gif

Iš tikrųjų labiau panašu,kad augini mažą teroristuką,kuris instinktyviai jaučia tik prie krūties ramybę,todėl kitaip pienuko ir nepripažysta.Jau nebe visai mažiukas ir gudrumas auga.Tokie mažiukai jau pagudrauja,verkimu dažniausiai.Siūlyčiau neskausmingą būdą-patepk spenelius prieš duodama kuo nors neskaniu vaikui(pati savo nuožiūra parink),o buteliuko čiulptuką medumi.Kai pasibjaurės krūties skoniu(greičiausiai verks ir pakartotinai bandys skanauti,neišsigąsk verksmo),iš karto pasiūlyk buteliuką.Jei medus netiktų pagal skonį,tai siūlau čiulptuką patepti tyrele,varškyte,uogiene.
Atsakyti
QUOTE(ŽUKA @ 2007 06 26, 11:24)
pagalvojau, kad kuo toliau tuo bus sunkiau atpratinti nuo krutines. O jau tai noretusi kur nors islekti vienai..........................bet niekaip negaliu. siaip vaukelis valgo ir tireles ir varskyte, o papuko reikia butinai doh.gif  gal labiau tai pripratimas negu noras valgyti g.gif


tai kad mazhas dar tavo pupulis. atsipalaiduok ir maitink, kol ima 4u.gif ir kol turi, ka duoti 4u.gif
o jei baaasiai ishlekt norisi ir turi patikima zhmogu, su kuriuo gali palikti - tai juk bent viena maitinima gali drasiai praleisti - pavalgys tyreles, varshkytes, uzhgers vandenuku ir bus ramu. o tas vienas praleistas maitinimas tai bent 4-5 valandos susidaro! taip net ir pusdieniui i darba gali isheiti thumbup.gif
taip kad nesuk sau galvos bigsmile.gif

QUOTE(12345 @ 2007 06 26, 19:44)
Iš tikrųjų labiau panašu,kad augini mažą teroristuką,kuris instinktyviai jaučia tik prie krūties ramybę,todėl kitaip pienuko ir nepripažysta.Jau nebe visai mažiukas ir gudrumas auga.Tokie mažiukai jau pagudrauja,verkimu dažniausiai.Siūlyčiau neskausmingą būdą-patepk spenelius prieš duodama kuo nors neskaniu vaikui(pati savo nuožiūra parink),o buteliuko čiulptuką medumi.Kai pasibjaurės krūties skoniu(greičiausiai verks ir pakartotinai bandys skanauti,neišsigąsk verksmo),iš karto pasiūlyk buteliuką.Jei medus netiktų pagal skonį,tai siūlau čiulptuką patepti tyrele,varškyte,uogiene.


na, su "terorizmu", "ozhiais", "paskui bus sunkiau" ir tt - tikrai tai neturi nieko bendra. kudikiui dar tik devyni menesiai ir buvimas su mama jam gyvybinis poreikis, o ne kaprizas. todel nieko teplioti nereikia, ir nieko atimineti nereikia... tereikia duoti, ko prasho - gaves pats atsikabins, kai bus pasiruoshes...


nebent mama turi tikrai rimtu priezhaschiu visai nutraukti maitinima...


ir apskritai - karves pienas idealus maistas versheliams, o ne zhmogaus vaikui. nepritariu kudikiu maitinimui karves pienu: jame per daug sunkiai vishkinamu riebalu, per daug natrio, per mazhai laktozes ir vitaminu, nera vaiko imuninei sistemai reikalingu medzhiagu. taip kad kol savo pienuko yra - nereikia jo atimti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 26 birželio 2007 - 22:21
sveiki! niekad nedalyvauju forume, o tik skaitau, bet si karta nusprendziau parasyti :)Mano dukrytei dabar 6 men.Iki 5.5 maitindavau pati. neseniai man prasidejo sesija, tad reikejo palikti vaika mamai kelioms valandoms. Buteliuko neimdavo- turejom galvos skausmo. Dabar jau 2 savaites kaip dukryte valgo is buteliuko smile.gif Paslaptis yra tame,kad parinkom gera buteliuka su zinduku. Jai labai patiko avent firmos zindukas, imituojantis mamos speneli. paduodama zinduka stengiausi, kad jis patektu ant liezuvio centro, kitaip maze isstumdavo soske liezuveliu (pries tai bandeme kitus buteliukus. Jau turime ivairiu firmu buteliuku kolekcija.) galiausiai radom, kas patinka musu vaikui, ir dabar galiu ramiai isvaziuoti porai valandu. sorry, jei ka ne taip paaiskinau-esu naujoke, bet stengiausi padeti smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mano maziulis neeme nei buteliuko, nei soskes, maitinau MP beveik iki 9 menesiu. Pieno naturaliai atsisake pats.Kai pradejau duot arbatytes, pratinau is puoduko su snapeliu. Dabar jau geria is paprasto puoduko. smile.gif
Atsakyti
Na,gal nereikętų taip kategoriškai tegti,kad nieko nereikia teplioti,atiminėti,kad ne ožiai ir pan.Apie ožius aš apskritai nieko nerašiau ir jokių ožių omenyje neturėjau.Ką parašiau apie atpratinimą nuo krūties nėra mano vienos fantazija.O jau apie per mažą laktozės kiekį,tai mama,atsiprašau,paskubėjo pakomentuoti,nes būtent karvės piene esantis laktozės kiekis alergiškiems žmonėms yra per didelis.Egzistuoja pienas su sumažintu laktozės kiekiu,beje.Apskritai,tai ir nebūtinas karvės pienas,yra mišinukai.Teiginys,kad karvęs pienas tinka tik veršiukams yra įžeidžiantis,toms,kurios jį vertina,o nurodinėjimas,ką turi kas daryti savo vaikui,o ko ne,jei to neprašoma-atrodo keistokai.Juk forume mes dalinamės patirtimi,neperženkime elementarios kultūros ribų.Mes galime būti pavargusios,nerviškai išsekusios,tačiau to nereikėtų krauti ant kitų.Būkime savagarbios ir pagarbios. 4u.gif
Atsakyti
mama prase patarimo kaip pripratinti prie buteliuko ,o patarinejama kaip nutraukti maitinima doh.gif ,niekuo tu speneliu neterliok ,dziaukis kad dar turi pienelio,o kai nori iseiti ir eik ,kai nebus mamos ir nebus papulio salia ir nereikes ,juk galima duoti su sauksteliu arbatytes ,dar tavo vaikutis mazas ir jis nori mamos silumos,savo maziuli MP maitinau iki 1,5metu, ir labai normaliai atpratinau ,gal jau buvo atejas tas laikas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 02 gruodžio 2009 - 13:40
O as ir klausiau patarimu maitink kiek nori ir iki kada nori smile.gif bet deje mano lelei greitai metukai o ji isviso nenori imti pieno buteliuko geria arbatytes sultis o kaip pienas tai suciaupia lupas ir viskas doh.gif nakty ima mano kruti kaip soske doh.gif
O prireikus isvaziuoti vaikas kategoriskai atsisako pieno ir miego arbatu net negeria doh.gif
Tai nusprendziau nutraukti maitinima sake tepti spenelius bet ilgai galvojau ar verta vaiko gaila, bet 3 metu vaiko nemaitinsiu nes jau dabar susimasto ir kavineje papo tai vos kad neissitraukia ir ciulpia prie zmoniu doh.gif bet tai nera ir gerai ax.gif
O patepiau spenelius citrina ir pati atsisake aisku nakti kankinausi bet manau reis kazkada vaikui pasakyti ne lotuliukas.gif visa gyvenima nepildisi ju noru ir kaip uzverks tai neduosi jei negalima to daikto smile.gif
Cia mano asnenine nuomone biggrin.gif kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kikvienas jas issireiskia kaip kas nori ax.gif
Atsakyti