Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Kam tuos čiulptukus duoti? Jei vaikas mamos pienu maitinamas, tai paskui primaitindama ir duodi iš šaukštelio valgyti ar iš puodelio gerti. Nereikia pripratinti - nereiks atpratinti 4u.gif Plius išlaidos, buteliukų plovimai... Pamirškim tuos buteliukus, jie manau, jau atgyventas dalykas (aišku, čia kalbu, kas MP maitina).
Atsakyti
mums jau daugiau nei metai,bet viena is buteliuko maitinau,o mazoji nemokejo is buteliuko.dabar juokas ima lotuliukas.gif ,aisku tada ne kas buvo viena pamaitini po to puse valandos kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguliero @ 2006 11 30, 00:47)
Kam tuos čiulptukus duoti? Jei vaikas mamos pienu maitinamas, tai paskui primaitindama ir duodi iš šaukštelio valgyti ar iš puodelio gerti. Nereikia pripratinti - nereiks atpratinti  4u.gif Plius išlaidos, buteliukų plovimai... Pamirškim tuos buteliukus, jie manau, jau atgyventas dalykas (aišku, čia kalbu, kas MP maitina).

Vat ir as prisipirkau avent buteliuku,tik pinigus isleidau doh.gif Negeria jis pas mane nei is ju nei is kitu buteliuku schmoll.gif Pripazysta tik MP arbateliu ar sultyciu net isiuliti negaliu doh.gif Pora gurksneliu ir tik is puoduko, ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svet@: 30 lapkričio 2006 - 15:56
QUOTE(Svet@ @ 2006 11 30, 15:51)
Vat ir as prisipirkau avent buteliuku,tik pinigus isleidau doh.gif Negeria jis pas mane nei is ju nei is kitu buteliuku schmoll.gif Pripazysta tik MP arbateliu ar sultyciu net isiuliti negaliu doh.gif Pora gurksneliu ir tik is puoduko, ir viskas

mano irgi drinks_cheers.gif , jau dabar po truputį iš puodelio ėmė gerti arbatos ir vandenuko,o iš buteliuko schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2005 12 20, 04:05)
kaip manai ar 12 valandų normaliai nevalgės vaikas gali būti neaalkanas?? (tik akmenim neužmėtykit, a smile.gif ) maniškis ir po tiek nevalgė iš buteliuko MANO PIENO, taip kad nenado "jei vaikas tikrai alkanas...." dėl to ir klausiu, kad nebeišmanau ką daryti.  verysad.gif


puikiai tave suprantu... nes ir manikis taip pat... doh.gif kankinames jau 2 men. po 4 dienu bus 4 menesiukai mums. buvom pas logopeda, tai nustate, kad liezuvelis visiskai neturi ciulpimo funkcijos, tai biski bando koreguot. o mes jau iki siol visus misinukus isbandem. tipo gal misinukas nepatinka. giminaite vakar kai pamate, tai sako atrodo, kad pienukas jam didziausias prisas butu. vos pamato buteliuka prasideda rekimai g.gif nebezinau ka ir bedaryti
Papildyta:
QUOTE(linada @ 2006 01 03, 21:56)
doh.gif beje bandžiau su švirkštu švirkšti savo pieną - spjauna kaip mišinuką - vadinasi jam reikia įprasto artumo, šilumos ir laiko patikrintos patogios pieno taros  wub.gif greitai keliausim pas daktarus...prisipažinsiu, nerimauju, nes man maniškis visai nepaaugęs atrodo, bet bus matyt  blush2.gif


as po bandymo duot misinuka su aukstu, padaviau jam obuoliu tyreles. ir stebuklas, bet is karto suvalge net puse indelio. nors valge obuoli pirma karta g.gif daktarei dar net nesakiau, kad jau kazka kita bandom. gal gausim velniu. bet kai mazylis visa savaite suvalgydavo po 330 ml per para ir jai paskambini, sako, nu nezinau, tai kad svorio priauga, nera ko nerimaut (priaugom 600gr) o man tai nerimas, kaip sau norit. jei alkanas, juk ir neramus, tiesa???
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 03 27, 07:13)
atrodo atradom pagaliau viena soske ant buteliuko tinkama thumbup.gif  thumbup.gif vienintele, is kurios valgo unsure.gif bebe confort minksta kauciukine thumbup.gif tikiuos ir toliau valgys blush2.gif

nu reiks ir mums tą vienintelę surasti, nes niekaip nemokam gerti iš buteliuko ir tiutės neimam schmoll.gif
Atsakyti
o mums geriausiai sekasi vandenį ir arbatą gert iš šaukštelio thumbup.gif Taip išgeria 100 ml thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2007 03 12, 20:23)
as po bandymo duot misinuka su saukstu, padaviau jam obuoliu tyreles. ir stebuklas, bet is karto suvalge net puse indelio. nors valge obuoli pirma karta  g.gif  daktarei dar net nesakiau, kad jau kazka kita bandom. gal gausim velniu. bet kai mazylis visa savaite suvalgydavo po 330 ml per para ir jai paskambini, sako, nu nezinau, tai kad svorio priauga, nera ko nerimaut (priaugom 600gr) o man tai nerimas, kaip sau norit. jei alkanas, juk ir neramus, tiesa???


kai suejo 4 men nuejom pas daktare, tai ji sake gerai, kad jau valgot kieta maista.. galejo jau ir anksciau parekomenduot, kada pradet. valgom viska, isskyrus misinuka doh.gif
Atsakyti
Mes turim visa buteliuku kolekcija, bet tai ir neitiko nei vienas, nors dvieju menesiu puikiai gere is avent. Pradejusi maitinti kose po maitinimo duodavau vandenuko is buteliuko su snapeliu, kur tiesiai bega srovele i burnyte (tigex, avent neitiko:) ir per menesi ismoko is jo gerti!
Atsakyti
na va, prisiskaiciau cia visokiu patarimu, bandysim, nes vakar kai ikando su savo mazais dantukais, tai kraujas net bego is papuko ohmy.gif niekaip jai neikisi buteliuko, jau beveik kolekcija turim. nors kartais tiute paciulpe, bet buteliuka krampto ir viskas, nors ir misiniku pora skirtingu pabandem, nepatiko. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif susiduriau su problemele. mums jau beveik 9 men. o niekeip negaliu nutraukti maitinti MP. ka daryti ? gal kas galit patarti kaip neskausmingai vaikeliui , nutrauksti maitinima krutimi. bandau jau kelias savaites, dodu buteliuka su arbatele- geria, kaip tik su pienuku - isterika. taip pradeda verkti kad mano sirdele plista is skausmo verysad.gif labai prasau patarimo unsure.gif
Atsakyti
Pas mum ta pati bedele-misinuko nepripazysta,ir geria tik is puoduko.Kartais noreciau palikt maziuli savo mamai ir kur islekt,bet nelabai iseina,nes MP nera kuom pakeist schmoll.gif Turbut dar ne laikas.
Ir maitink,kol gali.Kiekvienam savas laikas 4u.gif
Atsakyti