Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Ax, mes taip ir nepripratinom. Tai rezultate - lig šiol gyvenam su krūtim doh.gif Nežinau ar soskučių formų kaitaliojimas padės g.gif Mes bandėm, bet nieko vis tiek nepavyko. Mažius tik žiaukčiodavo, o kai paaugo - viskas skrisdavo į kitą kambario galą. Ir negaliu sakyti, kad jis nemoka traukt - kaip atrakcijai porą kartelių šiek tiek pagėrė. Dabar vaikus jei pamato su soskėm tai bando atimt, pagraužia ir numeta tongue.gif Ir kadangi su gėrimu po šiai dienai turim problemų, tai mamytės papulis pats skaniausias ir mieliausias. wub.gif
Na tai, kartais tai labai vargina unsure.gif
Atsakyti
Mano abi mergaitės iš buteliuko negeria. Pabandžiau duoti arbatėlės, tai tik žiaugčioja, bet netraukia, o po to ir atpylė. Tai aš ir nekišu per prievartą. Patarčiau maitinti pačiai, visi baliukai ir vestuvės tik antroj vietoj po vaiko. Spėsi išsibaliavot. Mane irgi šiam savaitgaliui kvietė į vestuves, aišku gak ir norėjosi, bet man svarbiau, kad vaikas gautų sveikesnį maistelį.
Atsakyti
Visu pirma ir man visi baliukai lieka antroj vietoj, nes vaikas svarbiau smile.gif Vaikiuka dar vis pati maitinu ir net negalvoju apie nutraukima, kad ir vasar arteja, nes nera problemos ji su savim pasiimti smile.gif O soskute musiskis pradejo imti dvieju menesiu iki to laiko ne pro kur schmoll.gif Bet pakeitem forma ir tiko, o dabar jau visos tinka, o buteliuko iki siol neima, bet ten ir nesiulau pieno, o arbateles tai manau del to. Tai buvom jau prarade vilti, kad kada gers arbateles, bet nupirkom su guminiu minkstu snapeliu bonkute is pradziu terliojomes griauzem ji, bet dabar jau ir atsigeriam smile.gif thumbup.gif
Taip, kad neprarask vilties viskas susitvarkys, nes mum tikrai ne vienas menuo praejo kol priprato smile.gif
Atsakyti
Mano mažylė taip pat iki 5 mėn. visiškai negėrė iš buteliuko doh.gif Praradusi viltį daviau su buteliuku pažaisti. Porą savaičių jį tyrinėjo, vis kišo į burnelę, po to įpyliau vandenuko.Po kelių dienų pastebėjau, kad įsikiša šalia čiulptuko savo pirščiuką ir traukia. Tuomet įpyliau Hipp slyvų sulčių. Kadangi šios labai patiko, tai stengėsi kuo daugiau išgerti. Su šalia įkištu pirčiuku gėrė beveik mėnesį, o dabar, pagaliau, jau geria kaip ir priklauso thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif
Atsakyti
siaip tokios bent dvi temos yra blush2.gif bet tiek to...

aniske iki mazdaugiau penkiu menesiu nieko nebuvo ragavus apart kruties... bet paskui prireike pratint prie buteliuko -niekada negalvojau, kad taip gali but doh.gif neime ne is tolo, reke, zyze ir viskas -duok jai kruti nors tu ka doh.gif na, bet buvau kantri -ismeginau n soskiu ant buteliuku, buteliuku ir vis tiek atrada ta vienintele 4u.gif -vos is tos paragavo -jokiu problemu nebeturim... dabar vel bandziau aventa ikist -ne pro kur...geria tik is bebe confort minkstos kauciukines placios soskes, kuri, beja, tinka ir ant avent buteliuku thumbup.gif

zodziu, kantrybes ir pratink dabar, o ne veliau, nes bus dar sunkiau 4u.gif
Atsakyti


Papildyta:
Kątik bandėm apgauti. Žindžia papą užsimerkęs. Tad greitai papą ištrauki ir įbruki bonką. Net nebandė žįsti - iš karto raukymaisi ir rėkimas.

Na patarkit.
[/quote]
Labutis,rašau iš patirties.Aš mažąją irgi maitinu pati,irgi neimdavo buteliuko.Vyras vis papirkdavo tai tokių sulčių,tai kitokių paragaut,kad skonį kitokį pajustų.Gali skambėti neįtikinamai,bet kartą nupirko iš "Frutek"firmos bananų ir kriaušių sulčių-pati rankytėm buteliuką laikė ir ištiutino visą 80gr.Buvom apakę.Niekad neprievartavom-nenori neduodam-tai ji patį buteliuko soskutį pagraužia,nes dantukai juda,tai išstumia lauk.Jei prievarta kiši-nebus nieko gera,tik vaikui stresas.Patarčiau kantrybės,o šiaip aš ne vienoj šventėj dalyvavau ir su mažyle-man kažkaip ramiau,kai mažutė šalia,nemoku atsipalaiduoti kai vaiko nėra-vis rūpi ir rūpi kaip ji ten.O sultis tik tas ir tegeria iš buteliuo-kitas tik laaaaaaaabai lėtai,jei laiko turim-teršiamės ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(planetax @ 2006 05 27, 15:39)
Sveiki,

Vienu žodžiu situacija tokia, kad 3mėn. davėm tik iš papo. Bet tikrai yra tekę ankčiau duoti iš buteliuko. Lyg siurbdavo anksčiau (kol dar buvo 1mėn.). Ir yra tekę visokių SMECTA'ų, bakterijų duoti iš buteliuko ar puoduko.

Na dabar - TRAGEDIJA. Tik pridedi - isterija.

Ir svarbiausią nesustabdysi.. tokia isterija prasideda, kokia budavo ankstyvais mėnesiais - visas mėlynas, orą čiut gaudo, akys krauju pasrūvą. Ir visa tai dėl to, kad buteliuką įdedame į burną. Situacija beviltiška - net nebando suspausti lūpų. O jei suspaudžia nei karto netruktelna iš karto stumia lauk ir rėkia. Bandėm galiuką saldžiu espumizanu.. nulaižo ir vėl lauk ir vėl gerklė!!!

Tik pridedi papą - vaiko nebėr.

Analogiška situacija su soske - isterija.

Žinau, kad padarėme klaidą ir esame atpratinę nuo bet kokios sintetikos. Bet kaip dabar pripratinti vėl?! Nes šakės gyvenimui: negalėsim tokio niekam palikti net vienam maitinimui. O artėja vasara, šventės, draugų vestuvės ir t.t.

Papildyta:
Kątik bandėm apgauti. Žindžia papą užsimerkęs. Tad greitai papą ištrauki ir įbruki bonką. Net nebandė žįsti - iš karto raukymaisi ir rėkimas.

Na patarkit.



Visiškai pritariu čia pateiktiems patarimams, kad reikia pabandyti kelių firmų soskes. Maniškė avento neėmė nė iš tolo, jau buvau praradusi viltį, bet gydytoja patarė pabandyti kitos firmos. Pabandėm nuko ir ji su didžiausiu malonumu jau pirmą kartą valgė. Dar gali pabandyti pirmiausia duoti ne mišinuko, o savo nutraukto pieno - gal mišinuko skonis nepatinka. Bet tiesa dar ir tai - kai pripras valgyti iš buteliuko, nebeims krūties. Auginu jau antrą ir būtent taip ir atsitiko - taigi dabar tenka "nusitraukinėti" pieną ir maitinti iš buteliuko. Taigi kažin kas yra geriau...
Atsakyti
tikriausiai vaikiukas dar nepasirošes buteliukui,mano dukra buteliuka pripažino budamo 11 mėn.as iš vis manau,kad baliai ne prižastis,kad nutraukti maitinima mamos pieneliu.juk kartu su pienu gauna imuniteto.o jeigu prades sirgti?tai tikrai jokiu baliu ne matysi.pvz.aš jau 3 vasara sedžiu be baliuku (neštumas,ir vaikai pometinukai) ir nieko gyventi galima,nors ir labai jau uškniso...
Atsakyti
Mano vaikas taip pat nepripažįsta jokių buteliukų ir soskių. Mums jau 11mėn, greit bus metai, o ilgiausiai be mano papsio išbūna tris valandas. Naktį keliasi kokius 5 kartus. Bandžiau ir savo pieną duoti iš buteliuko - jokių šansų. Girdėjau, kd reik neduot visai valgyt, tai iš bado pradės ir iš buteliuko valgyti, bet kažkaip jau žiauriai skamba...Gaila vaiką kankinti verysad.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad idealiausiai yra maitinti kudiki tik is kruties iki 6 menesiu, o po to kai pradedi primaitinti kietu maistu, duoti gerti is saukstelio ir mokinti gerti is puoduko. Lyg tai taip yra sveikiau dantukams ax.gif

Aisku, jeigu nera galimybes visa laika buti su kudikiu - reikia mokytis ar dirbti, galima pratinti prie buteliuko, bet jeigu butinibes nera, geriau su juo nedraugauti. g.gif

Galima kudiki nestis su savim, jeigu labai reikia ilgesniam laikui palikti - maitinti su saukstuku, lyg tai net gi yra specialus buteliukai be zinduku, su sauksteliu ant galo blush2.gif


Atsakyti
Gera ideja, nors man paciai labiau patinka silikonines soskytes reiks pameginti kauciukini, bet tai mums tik arbatelems. Todel ir per labiausiai nepergyvenu, bet truputi nerimauju, o kas bus jei pamegus soskiuka ji nebenores imti kruties?
Atsakyti
Mane tai stebina, kad toki pasipiktinima sukele Planetux prisipazinimas, kad ji nori tureti ir savo gyvenima. Visiskai tau pritariu, nes vaikai yra labai svarbu, taciau negalima uzmirsti saves. Jeigu seimoje moteris nera patenkinta, kencia visi.
O del pratinimo prie buteliuku - vargu ar tokia didele nauda gausi kaitaliodama ciulptukus. Bent jau man pirma karta tai tikrai nepadejo. isleidau kruva pinigu ivairiu rusiu soskems, o ji vis tiek neeme. Vis zviegdavo. Neikisdavau nei savo pieno, nei besimigdanciai, nei labai alkanai. Zviegdavo ir nevalgydavo. Mama sake - pirma karta matau toki vaika, pritrauk pieno, palik man ir as tikrai isiulysi. Taip ir padariau - pritarukiau pieno, palikau, o pati isvaziavau i kita miesta. Gryzau kazkur po 6 val. Pieno neisgerta nei laso, apsizliumbe abi - ir mano mama, ir mano dukra... zodziu, butelis buvo priesas Nr. 1. bet po pora menesiu intensyviu siulymu pagalai pavyko ikisti buteli. Net nezinau, kas nutiko. Juo labiau, kad ir soske buvo nebe nauja, o jau ne karta bandytoji... Po to as kiekviena diena girdziau is buteliuko, o rytais, vakarais ir nakti is kruties. ir nieko, nei karto nebuvo taip, kad ryte ar vakare nenoretu savo porcijos mamos pienelio. Maitinima nutraukiau pati savo noru.

Beja, butu labai idomu suzinoti, koks budas tau padejo ikisti buteli. Mat siuo metu turiu tokia pat problema su savo atraja...
Atsakyti