Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Pritariu toms, kurios sako, kad kaltininkė yra soskytė. Mums taip irgi yra buvę. Išbandėm visas ir atradom chicco firmos buteliukus, tai buvo tiesiog išsigelbėjimas thumbup.gif . Taip pat buvo atvejis, kai su mažiuku gulėjome ligoninėje, tai kaimynės dukrytė taippat buteliukų nepripažino lotuliukas.gif. Aš pasiuliau chicco. Nors ir netikėdama, kad jis padės, tačiau nusipirko. Kiek buvo džiaugsmo kai jos dukrytė pradėjo iš to buteliuko valgyti.
Atsakyti
Maniau,kad cia as viena vargstu su tuo buteliuku,o pasirodo musu DAUG doh.gif Maniskis nuo pat gimimo nepripazista soskes (turim triju rusiu),lygiai taip pat nenori draugaut ir su buteliuku wacko.gif Bet bandem tik NUK ir AVENT,tai dabar reik gal dar kokiu kitokiu paieskot mastau.gif O laikyt vaika alkana kol neprades valgyt is buteliuko negaleciau... Per ziauru man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anida @ 2006 04 11, 22:43)
Pritariu toms, kurios sako, kad kaltininkė yra soskytė. Mums taip irgi yra buvę. Išbandėm visas ir atradom chicco firmos buteliukus, tai buvo tiesiog išsigelbėjimas thumbup.gif . Taip pat buvo atvejis, kai su mažiuku gulėjome ligoninėje, tai kaimynės dukrytė taippat buteliukų nepripažino lotuliukas.gif. Aš pasiuliau chicco. Nors ir netikėdama, kad jis padės, tačiau nusipirko. Kiek buvo džiaugsmo kai jos dukrytė pradėjo iš to buteliuko valgyti.


Mes ir buvom priverstos nuo 2 men maitintis dar ir misinuku. Tikra teisybe,kad reikia atitaikyt soskute. Avent neeme nei soskutes pprastos,nei buteliuko.Galvojau blogai bega-nupirkau su didesne skylute, bet nepadejo. Tada pirkau Nuko soskute kirstu galu-nepatiko.Sekanti buvo Bebe confort. Ten ieina ir lateksine ir gumine soskute. Lateksines neeme niekaip,o va kauciukine siaip ne taip pavyko iduot.Tik va kazkaip mes su ja ilgai valgydavom, tai sugalvojau pati padidint skylute ir aisku kai padidinau, tai vaikas springt pradejo doh.gif .Siaip buteliukas geras, su voztuveliu,kad oras patektu,bet galvoju gal tas voztuvelis uzsikisdavo kai sildydavau vandenyj buteliuka(nes jis dugne yra) ir tada vaikas nepatraukdavo pienuko. Zodziu, nezinau ko sunkiai bego.
Dabar turim Chicco buteliuka su itin minksta gumine soskute. Si mazulei patiko labiausiai ir dabar be problemu valgom. thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi sunkiai susidraugavom su buteliuku doh.gif aisku problema buvo ciulptuke. Isbandem daug firmu blink.gif bet pripazinom AVENT buteliukus tongue.gif O ciulptuko(papkio) iki siolei neprisileidziam ax.gif
Atsakyti
As savo merginos taip pat niekaip negaliu pripratinti prie buteliuko. Nors ciulptuka ciulpia AVENT, bet buteliuko sios firmos neima. schmoll.gif
pabandeme nupirkti Canpol babies, tai kartais arbateles atsigeria, bet visumoj tai su buteliuku nedraugaujame doh.gif
gal reiktu pabandyti dar koki nors nupirkti g.gif
Atsakyti
O nemažai čia mūsų su šia problema susidūrė. Kadangi mano mažylis nėra gavęs nei soskės, nei buteliuko, tai ir mes turėjom vargą doh.gif Pradėjo mažėti pienuko, atrodė per dienas nieko neveikiu tik maitinu, tai prisiruošėm mišinuką duoti...Žinokit, pradžia buvo tragiška doh.gif Bet išgelbėjo kaučiukinis čiulptukas ir Hipp1 mišinukas, vaikas noriai geriai ir neberėkia mirksiukas.gif Pabandykit, nes kaučiukiniai čiulptukai yra daug minkštesni, nei silikoniniai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Vienu žodžiu situacija tokia, kad 3mėn. davėm tik iš papo. Bet tikrai yra tekę ankčiau duoti iš buteliuko. Lyg siurbdavo anksčiau (kol dar buvo 1mėn.). Ir yra tekę visokių SMECTA'ų, bakterijų duoti iš buteliuko ar puoduko.

Na dabar - TRAGEDIJA. Tik pridedi - isterija.

Ir svarbiausią nesustabdysi.. tokia isterija prasideda, kokia budavo ankstyvais mėnesiais - visas mėlynas, orą čiut gaudo, akys krauju pasrūvą. Ir visa tai dėl to, kad buteliuką įdedame į burną. Situacija beviltiška - net nebando suspausti lūpų. O jei suspaudžia nei karto netruktelna iš karto stumia lauk ir rėkia. Bandėm galiuką saldžiu espumizanu.. nulaižo ir vėl lauk ir vėl gerklė!!!

Tik pridedi papą - vaiko nebėr.

Analogiška situacija su soske - isterija.

Žinau, kad padarėme klaidą ir esame atpratinę nuo bet kokios sintetikos. Bet kaip dabar pripratinti vėl?! Nes šakės gyvenimui: negalėsim tokio niekam palikti net vienam maitinimui. O artėja vasara, šventės, draugų vestuvės ir t.t.

Papildyta:
Kątik bandėm apgauti. Žindžia papą užsimerkęs. Tad greitai papą ištrauki ir įbruki bonką. Net nebandė žįsti - iš karto raukymaisi ir rėkimas.

Na patarkit.
Atsakyti
mamyt, neapsigauk, ka tik isgyvenau tragedija, kai vaikas vietoj kruties ciumpa buteliuka arba soske. Mums 4.5 men. visa laika maitinau krutimi ir kartais duodavau is buteliuko, kai iseidavom toliau nuo namu. tai va viena diena protestas blink.gif
Jauciausi didvyre, kai ta diena isiuliau buteliuka ir soske. Dabar taip ir valgom: staigiai istraukiu soske ir ikisu kruti, kancia... unsure.gif
tai is savo patirties sakau, kazi ar veliau nepasigailesi, juk leliukas dar mazas.

Bet jei tai nusprendei, tai pabandyk nupirkti ivairiu formu soskiu (bent jau mums taip buvo Avent soskes neiprokur neikusau, tik NUK, o dabar priesingai , tik Avent ciulpia rolleyes.gif
O is buteliuko, reikia kantrybes, kol pajus skoni ir nores traukti.
Atsakyti
Nu gal pertraukėlę padarykit, o ne grūskit per prievartą blink.gif Negi dega? Daėjot iki to, kad vaikas bijo ... pamažu reikia... bent jau man atrodo unsure.gif Kažkaip labai žiauriai persiskaitė. Taigi vaikui stresas įsivaizduok koks... per prievartą nemanau, kad įgrūsi... o gal. Man tai vaiko gaila doh.gif

Keiskit soskes (įvairių formų ir rūšių), keiskit buteliuką, nežinau... Man tai netrukdė, kad vaikas nė to nė to neėmė schmoll.gif Kur ėjau, ten ir jį vedžiausi... atradot tragediją... lyg baisiau nebūtų unsure.gif
Atsakyti
Labas,

Na nežinua ar labai geri patarimai pirkti visų rūšių ir bandyti. Turim kelis pinigų medžius, bet vaisių kolkas jie neduoda biggrin.gif. Mažai laistom matomai biggrin.gif


Vienu žodžiu nežinau. Niekas ten labai per prievartą nekiša. Ir pieno skonį tikrai pajaučia, nes lašai išlaša. Net specialiai paspaudžiam ir daugiau papilam.

Isterija iš karto.
---

Jooo.. vienu žodžiu turim problemikę.

QUOTE(Ievius @ 2006 05 27, 15:51)
Nu gal pertraukėlę padarykit, o ne grūskit per prievartą blink.gif Negi dega? Daėjot iki to, kad vaikas bijo ... pamažu reikia... bent jau man atrodo unsure.gif Kažkaip labai žiauriai persiskaitė. Taigi vaikui stresas įsivaizduok koks... per prievartą nemanau, kad įgrūsi... o gal. Man tai vaiko gaila doh.gif

Keiskit soskes (įvairių formų ir rūšių), keiskit buteliuką, nežinau... Man tai netrukdė, kad vaikas nė to nė to neėmė schmoll.gif Kur ėjau, ten ir jį vedžiausi... atradot tragediją... lyg baisiau nebūtų unsure.gif

Atsakyti
Aš tai manu kad vaikas buteliuko nenori todėl kad anksčiau iš jo gėrė vaistukus(jei taip supratau) Mūsiškė irgi spjaudavo buteliuką lauk, bet pas mus kita situaciją pieną praradau ir nebuvo pasirinklimo. verysad.gif Taigi kai tik truputį pradėdavo jau migti aš duodavau buteliuką, o ji alkana ir per miegus jį paimdavo.Bet mano mažės ir su buteliuku niekas pamaitinti negali tik aė. Netgi vyrasbandė ir nevalgo ir tiek reikia mamos, o jau beveik keturi mėn. Taigi nesvarbu kad ir pripratinsi, gali būti tai kad iš kitų nevalgys-klyks. mirksiukas.gif
O ligoninėje dukrytei mišinuką duodavo iš vaistų indelio (tokio vienkartinio), tai patikįk kad ir mažutė bet siurbdavo, gal taip pradėk pratinti prie mišinuko.
O gal ji to mišinuko nenori?gal neskanu? g.gif
Nu jo kažkoks košmaras kiek priežasčių, bet manau padarykit kelių dienų pertrauką thumbup.gif
Atsakyti
Nebuvo blogi tie vaistai. SMECTA, espumizanas, bakterijos. Visus tuos dalykus noriai ėmė, tiek iš čiulptuko, tiek iš AVENT dangtelio (manau adekvatu tam Tavo minimam vaistų indeliui).

Bet va dabar.

Pabandysim kaip sakai kai jau lūžinės.. tada įkišti ir gal apsigaus.

QUOTE(amelijaž @ 2006 05 27, 16:25)
Aš tai manu kad vaikas buteliuko nenori todėl kad anksčiau iš jo gėrė vaistukus(jei taip supratau) Mūsiškė irgi spjaudavo buteliuką lauk, bet pas mus kita situaciją pieną praradau ir nebuvo pasirinklimo. verysad.gif Taigi kai tik truputį pradėdavo jau migti aš duodavau buteliuką, o ji alkana ir per miegus jį paimdavo.Bet mano mažės ir su buteliuku niekas pamaitinti negali tik aė. Netgi vyrasbandė ir nevalgo ir tiek reikia mamos, o jau beveik keturi mėn. Taigi nesvarbu kad ir pripratinsi, gali būti tai kad iš kitų nevalgys-klyks.  mirksiukas.gif
O ligoninėje dukrytei mišinuką duodavo iš vaistų indelio (tokio vienkartinio), tai patikįk kad ir mažutė bet siurbdavo, gal taip pradėk pratinti prie mišinuko.
O gal ji to mišinuko nenori?gal neskanu?  g.gif
Nu jo kažkoks košmaras kiek priežasčių, bet manau padarykit kelių dienų pertrauką  thumbup.gif

Atsakyti