Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(edituka @ 2008 12 05, 08:43)
na ilgai masciau ir svarsciau ka gaminti, galvojau ir cepelinus ir ceburekus , bet priejau isvados kad ilgai labai uztruks tai visdelto pasirinkau desreles ir bulviu kose, nors dar neesu tikra jai bus jegu tai gal si vakar padarysiu ceburekus uzsaldysiu o ryt iskepsiu ax.gif


Nu tu čia ir prisiruošei bigsmile.gif
Tai jei dešreles, tai galima raugintų kopūstų patroškinti ax.gif nebrangu ir mažiau tų mišrainių reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
mes siandien pietums valgem desreles, makaronu kose ir raugint.kopustus 4u.gif vakare dar nzn ka smile.gif
Atsakyti
Vakar vakarienei bulviniai blynai, dar ir šios dienos vakarienei liko rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar kepiau stirniena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2008 12 08, 13:00)
Vakar kepiau stirniena tongue.gif


jei paties sumedziota, tai gal ir i tema, o jei pirkta -tai hihihi.gif .nepritaupysi cool.gif
Atsakyti
Šiandien Maximoje nusipirkau kalakutienos faršo, nes akcija buvo, tai įtarkavau bulvių, majonezo krakmolo, prieskonių ir kepsiu kepsniukus su ryžiais. Dar raudona mišrainė, nes daržovių pirkt nereikia ax.gif išskyrus žirnelius, bet ir jų turiu per akciją prisipirkus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 gruodžio 2008 - 15:26
Vakar viriau makaronų košę su apkepinta mėsyte,dar kečiupo truputuką...tikrai skanu ir pigu,jau buvau pasiilgusi tokios makalynės tongue.gif
Atsakyti
Vakar priviriau daug ryžių, tai šiandien apverdu kiaulės širdelės, pakepinsiu su morkytėmis , pomidorų padažas ir bus a la plovas . Širdelių dar liks rytdienai, tai bus troškintos su daržovėmis
Atsakyti
Aš planuoju daryti balandėlius. Faršą perpus maišau su ryžiais.
Atsakyti
buvau per akcija nusipirkus beveik 2kg kiaulienos mentes, padalinau per puse, tai liko antroji puse, siandien bus kepsniukai is jos su bulvem smile.gif nusipirkau is prekybos centro kopustu salotu, nebrangios jos, tai bus prie kepsniuku. smile.gif
Atsakyti
O aš šiandiena prigaminau šilkinių kukulaičių, su grietine. Užteks visai dienai, dar jei kas norės sumuštini galės pasidaryti smile.gif
Atsakyti
o as siandien burokeliu sriubyte verdu, o plovo lio nuo vakar smile.gif dabar ieskau receptuko ka ryt galeciau is farso pagaminti
Atsakyti