Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Aš šiandien gaminsiu tokią mišrainę pupelės+virti burokėliai+rauginti kopūstai+svogūnai+aliejus.
Taip pat planuoju kepti bandeles su grybais (atsibodo su cinamonu, kurias nuolat darau).
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 12 05, 14:53)
Aš šiandien gaminsiu tokią mišrainę pupelės+virti burokėliai+rauginti kopūstai+svogūnai+aliejus.
Taip pat planuoju kepti bandeles su grybais (atsibodo su cinamonu, kurias nuolat darau).


Gal kvailas klausimas blush2.gif Bet ar koks skonis gaunasi sumaišius burokėlius su kopūstais? Kažkaip man čia nesuderinami šie dalykai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 05, 13:57)
Gal kvailas klausimas  blush2.gif Bet ar koks skonis gaunasi sumaišius burokėlius su kopūstais? Kažkaip man čia nesuderinami šie dalykai  g.gif

Man labai skani šita mišrainė (burokėliai turi būti virti, o kopūstai rauginti). Beje, dar riekia ir virtų bulvių, pamiršau parašyti. Šitas receptas yra mūsų šeimos tradicinis kūčių maistas. Mano prosenelė darydavo šią mišrainę.
Atsakyti
liabai skanimisrainyte su burokeliais ir kopustais thumbup.gif jami jami drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu gabaliuką mėsytės, išvirsiu, sumalsiu, primalsiu grybų (kad daugiau masės būtų ax.gif ) ir kespiu ryt lietinius blynelius su tokiu įdaru bigsmile.gif . O iš sultinio, kur virė mėsa, išvirsiu sriubą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 12 05, 12:53)
Aš šiandien gaminsiu tokią mišrainę pupelės+virti burokėliai+rauginti kopūstai+svogūnai+aliejus.

kaip man skanu, as dar darau su majinezu thumbup.gif

QUOTE(Lock @ 2008 12 05, 13:08)
Man labai skani šita mišrainė (burokėliai turi būti virti, o kopūstai rauginti). Beje, dar riekia ir virtų bulvių, pamiršau parašyti. Šitas receptas yra mūsų šeimos tradicinis kūčių maistas.

pas vyro seima irgi visada per kucias daro su bulvemis drinks_cheers.gif
Atsakyti
as siandien gaminsiu kotletukus + bulviu kose , bulves is kaimo , o uz puskili farso 6 lt ax.gif manau nebrangiai pavalgysim ,o salotom yra raug.kopustu smile.gif
Atsakyti
Vakar buvo pica (namie gaminta) dar ir šiandienai liko pietums. O vakarienei bus keptos bulvės su dešrelėmis.
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 06, 14:47)
Vakar buvo pica (namie gaminta) dar ir šiandienai liko pietums. O vakarienei bus keptos bulvės su dešrelėmis.

vyras vakarienej gamina silke su morkom keptom ir svogunais , gal su duona pavalgysim , vaikas tv ziuri ,as SM biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien viriau kopūstų sriubytę ir padariau karštų sumuštinukų: ant batono užtepiau pakepintus pievagrybius bei svogūnus, sumaišytus su sūriu ir majonezu. sumuštinukus kepiau orkaitėje.
Dar labai patinka tokie blynai iš bulvių: virtas bulves sutarkuojam burokine tarka, įdedam kiaušinį, miltų, prieskonių. Formuojam blynukus, apvoliojam miltuose ir kepam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 05, 12:57)
Gal kvailas klausimas  blush2.gif Bet ar koks skonis gaunasi sumaišius burokėlius su kopūstais? Kažkaip man čia nesuderinami šie dalykai  g.gif

Labai daržnai virtus burokėlius sutarkuoju ir su raugintais kopūstėliais , užpylus aliejaus rolleyes.gif niam rolleyes.gif kas mėgsta, tai galima dar svogūno ar žalio, arba aliejuje pakepinti mirksiukas.gif Pridarau didžiausią bliūdą , bet neužsistovi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 07 gruodžio 2008 - 14:27
QUOTE(Lock @ 2008 12 05, 13:53)
Aš šiandien gaminsiu tokią mišrainę pupelės+virti burokėliai+rauginti kopūstai+svogūnai+aliejus.
Taip pat planuoju kepti bandeles su grybais (atsibodo su cinamonu, kurias nuolat darau).


ir mes per kucias tokia misraine visada darydavom smile.gif
vakar vyras kepe kugeli, liko ir siandienai. vakarienei kokios ryziu koses ar sriubytes pieniskos issivirsim smile.gif
Atsakyti