Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Silke su karstomis bulvemis ir burokeliu salotomis biggrin.gif
Atsakyti
mūsų vakarienė su mažaja: KOLDŪNAI
Vėliau eisiu kažką iš mėsytės vyrui daryti
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 01 15, 13:32)
Silke su karstomis bulvemis ir burokeliu salotomis biggrin.gif


essen.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as nieko snd nedariau tik sumustiniai,ner kadum savaitgalis sunkus metas gale sawaites,pervargus jauciuosi
Atsakyti
o aš vakar troškinį dariau, kaip patiko visiems, didžiausią puodą pridariau, dar mažoji klausė: o kas čia tiek suvalgys??? Tai dabar beliko vienam kartui pavalgyti blush2.gif tai šiandien aš ir užbaigsiu spėju tą troškinį smile.gif
o dariau tai taip: į puodą dėjau sviesto ir jame pakepinau griežinėliais pjaustytą svogūną, tarkuotą morką, mėsos mažus kubelius, po to dėjau puse galvos tarkuoto (šiaudeliais) kopūsto ir truputi šaldytų šparaginių pupelių. ipyliau virinto vandens pusantro litro, kuriame ištirpinau sultinio kūbelį. dar truputį druskos ir vegetos. po 15min ipyliau pomidorų padažo ir dar 15min patroškinus išjungiau. SKANAUS smile.gif mažoji su vyru valgė su bulvėmis, o aš su burokėlių salotomis smile.gif bulves ne visada valgau blush2.gif
Papildyta:
Na ką žiūriu visos nau į naują temą išsikrausčiusios, tai reikia šią kaip nors "damušti"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 16 sausio 2009 - 09:12
vakar buvo pupeliu sriba ir lietiniai blynai su mesos idaru. ka siandien gaminsiu dar nezinau sad.gif
Atsakyti
man šiandien reikia ka-ką mąstyti iš raugintų kopūstų, bet nežinau ką g.gif nenoriu nei sriubos, nei tušintų kopūstų, o daugiau nieko įdomaus ir skanaus neišmąstau.
Atsakyti
Na gal aš pabaigsiu tema
Šiandiena prikepsiu lietiniu su mėsos įdaru, burokėlių sriubos.
Bet va vakarienei tai reikės ka mėsiško daugiau prigaminti, nes uošvis atvažiuoja o jam mėsos reikia duoti pavalgyti. Netinka nei plovai nei troškiniai doh.gif
Tai sakiau nupirksiu to pigaus faršo Maximoje ir pridėsiu batono, gal apgausiu jo pilva g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 01 16, 09:43)
Na gal aš pabaigsiu tema
Šiandiena prikepsiu lietiniu su mėsos įdaru, burokėlių sriubos.
Bet va vakarienei tai reikės ka mėsiško daugiau prigaminti, nes uošvis atvažiuoja o jam mėsos reikia duoti pavalgyti. Netinka nei plovai nei troškiniai  doh.gif
Tai sakiau nupirksiu to pigaus faršo Maximoje ir pridėsiu batono, gal apgausiu jo pilva  g.gif

tai kotletukus darysi? Maniškiui irgi mėsos reikia, bet dabar jau kelias dienas troškinius darau, švilpikus ir šiaip viską kur mažiau mėsos, nu ne gryna mėsa, valgo laimingas, net pamiršau, kad jis mėsinis pas mane biggrin.gif
Atsakyti
koks ten tas farsas maximoj pigus??? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti