Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

mes vakar ir siandien pas anyta vakarieniavom smile.gif grizusi isviriau pupeliu sriubyte su vistienos sultinuku. anyta pridejo idatytu lietiniu su mesyte. bus man ryt i darba isideti. MB siandien per nakti budi darbe, tai visas maistas bus nepaliestas. rytojui viskas liks.
o mes jau nuo sestadienio parduotuvej nebuvom smile.gif ryt tik pienuko nuleksiu nusipirkti ir toliau taupysim smile.gif
Atsakyti
Aš intensyviai egzams ruošiuosi, tai nei pavalgau, nei vyrą pamaitinu biggrin.gif Žodžiu ne tas galvoj, bile ką suvalgau, kai prisimenu, kad reikia valgyti biggrin.gif Pukus taupymas, o be to, nėra kada po parduotuves vaikščioti ir išlaidauti.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 01 14, 21:43)
Aš intensyviai egzams ruošiuosi, tai nei pavalgau, nei vyrą pamaitinu biggrin.gif Žodžiu ne tas galvoj, bile ką suvalgau, kai prisimenu, kad reikia valgyti biggrin.gif Pukus taupymas, o be to, nėra kada po parduotuves vaikščioti ir išlaidauti.

aha čia mano panaši situacija, man irgi egzaminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taniuta @ 2009 01 14, 20:52)
mes vakar ir siandien pas anyta vakarieniavom smile.gif


kaip gerai kai anytos jusu netoli biggrin.gif
ir pietu pasikviecia ir dar laukneseli ideda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 14, 22:05)
kaip gerai kai anytos jusu netoli biggrin.gif
ir pietu pasikviecia ir dar laukneseli ideda  bigsmile.gif

tas tai tiesa, o financiniu atžvilgiu, tai daug ką reiškia smile.gif
Žiūriu temutė jau į pabaigą,tad sukūriau jau naujus namučius jie ČIA
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 14, 22:19)
tas tai tiesa, o financiniu atžvilgiu, tai daug ką reiškia smile.gif


tas taip taip, mes tai reti sveciai tiek pas mano mama tiek pas uosvius ax.gif
o jeigu jau vaziuojam tai patys lauktuviu kruva vezames
Atsakyti
Na šiandien nereikėjo nei koldūnų, nei iš mėsytės kažką gaminti, vyras vis dar darbe ir greit negrįš taip, kad pavalgys sriubytės viriau burokėlių, nes labai užsimaniau smile.gif
Atsakyti
Pusryčiai: vyras su mažaja kumpio valgė, aš ryžių košę su burokėlių salotomis.
Pietūs: dar neaišku biggrin.gif
Atsakyti
baigiam tema!! smile.gif pusryciams nieks nieko, vyras biskiuka sergantis atsikele, tai itariu arbatos tik atsigere ir viskas, mazasis darzely kose kapoja jau o as kevytes smile.gif ir einu slapenkes tesloje pasikepti smile.gif siandien valgysim desreles, nes vakar vyras isisuko i barscius ir likusia sonine, tai desreles liko nepaliestos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 15, 09:37)
baigiam tema!! smile.gif

kad ji niekaip nesibaigia biggrin.gif
Atsakyti
burokeliu sriubyte+desreles ir bulviu kose, o ryt planuoju zemaiciu blynus ir dar liks sriubytes
Atsakyti
vakar vakarienei pievagrybiu sriubyte, siandien pusryciams blyneliai, pietums ryziai ir vistienos kepsniukai su burokeliu-raugintu kopustu salotomis.
Papildyta:
QUOTE(taniuta @ 2009 01 14, 20:52)
o mes jau nuo sestadienio  parduotuvej nebuvom smile.gif ryt tik pienuko nuleksiu nusipirkti ir toliau taupysim smile.gif

saunuoliai thumbup.gif ar pavyks ir siandien tik pieno nusipirkt? g.gif

QUOTE(deimapov @ 2009 01 14, 22:03)
aha čia mano panaši situacija, man irgi egzaminai smile.gif

tai gerai kad vyrai tenkinas kas yra, o ne prisiperka pusfabrikaciu, ko pasekoje iseitu didesnes islaidos thumbup.gif
Atsakyti