Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(nicolle_ @ 2009 01 14, 11:55)
Uošvenikė pridėjo visą maišiuką karbonadų, tad vieną dieną patroškinau juos su pievagrybių padažu, kitą dieną uždėjau pomidorą, sūrį ir mikrobangėje išlydžiau ir dar jų liko, nebežinau kaip dar juos suvartot doh.gif Gal patarsit ką dar būtų galima padaryt su jau iškeptais karbonadžiukais?

Dar gali kokių grybų su sūriu uždėt arba paprasčiausiai patroškint, minkštesni bus ir padažas dar su kokiomis daržovėmis ar grybais mirksiukas.gif
Papildyta:
Vakar buvo sardelės su troškintais raugintais kopūstais. Yai dar ir pietums užteks. O vakarienei turiu faršo, tai ką nors su makaronais gaminsiu rolleyes.gif
Na kadangi kopūstai pačių raugti, o dar jų nemažai balkone yra, dešrelės pirkau po 8 Lt, tai manau irgi nebrangiai. Daugiausiai irgi turguje apsipirkinėju. Ir senai. Nebent kokia akcija parduotuvėse būna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 14 sausio 2009 - 12:30
QUOTE(nicolle_ @ 2009 01 14, 12:55)
Uošvenikė pridėjo visą maišiuką karbonadų, tad vieną dieną patroškinau juos su pievagrybių padažu, kitą dieną uždėjau pomidorą, sūrį ir mikrobangėje išlydžiau ir dar jų liko, nebežinau kaip dar juos suvartot doh.gif Gal patarsit ką dar būtų galima padaryt su jau iškeptais karbonadžiukais?


mums labai skanu kad ir saltus, su duona kaip sumustinuka sukirst thumbup.gif arba gali supaustyt gabaliukais ir padaryt kaip mesos padaza prie makaronu. nebutina juk islaikyti butent kepsniu forma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 13, 22:16)
Išvirtas bulves pravėsinnti sumalyi mėsmale,arba sugrusti grūstuvu{ką naudojate savo virtuvėje} įmušame kiausinių{kiekis jų priklauso nuo bulvių kiekio} įberiame megstamų prieskonių{krapų ,petražolių,pipiriukų,kmynų,pasirinkite pagal savo skonį} įberiaame džiovintų grybų miltelių ,krakmolo.
Viską gerai išminkome,darome paplotėlius įdarome mėsyte ,formuojame norimos formos suktinukus .
Kepimo formą ištepame sviestu,arba aliejumi,apvoliojame džiuvėsiuose,kepame ,kol apskrunda gelsvai.


dėkui 4u.gif
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 13, 22:49)
nuejau vakar ar uzvakar nusipirkt morku kelias, nes pritrukau agurkine verdant (nebepamenu kada jau viriau biggrin.gif ) katik atrodo. na zodziu, nusipirkau visa kilograma uz beveik 2 Lt. ir grizus kaip tycia reklama - ryt IKI morkos 0.79 Lt/kg  doh.gif nu garbes zodis, cia vel kaip su ta sonine. nusipirkau o jie akcija padaro  doh.gif

aha aš mačiau jau tą reklamą, bet man sesija, tai neinu iš namų, o ir negaliu dabar eitiį parduotuves, juk nustatyta kiek dienų turime užtekti maisto, o užteksime dar ir ilgiau tos sumos. tik va vyras išvažiuos greit į komandiruotę, tai ten daugiau išleis pinigų, nei namuose kai valgo, nes nėra laiko gamintis, kai naktį grįžta iš darbo.

QUOTE(ssanta @ 2009 01 14, 08:41)
na nėra tokia jau juokintga beįt tarkim išleidi 100lt ir tkrai nemažai prisiperki maisto, o PC anaip tol už 100lt tiek nenupirksi  smile.gif

ne nu tas tai tiesa, sutinku, tik čia tas juokinga nuskambėjo nekaip kai krizė dabar biggrin.gif kaip aš mamai sakiau, kai benzinas pradėjo čia vienu momentu pigti, sakau: žinok benzinas visai nieko nebekainuoja biggrin.gif mama sako, nu tai kur čia taip dykai dalina biggrin.gif biggrin.gif


Šiandien pusryčiams vyras su maže valgė vakarykščius švilpikus, pietums vyras į darbą irgi švilpikus įsidėjo, o mergaitė mokykloje dešreles valgė, pavakariai mergaitė valgys būrelyje, aš valgysiu švilpikus, vakarienei: raugintų kopūstų sriubytė vakarykščia, tikiu, kad dar bus likusių švilpikų, truputį per daug jų pridariau, neapskaičiavau blush2.gif bet vyras aišku nenorės jų visą dieną valgyti, tai arba koldūnų išvirsiu, arba mėsytę turiu išsitraukusi, prakepsiu kokius kepsniukus, nes šiandien neturiu laiko, mokysiuos, rytoj egzaminas. o jau ryt ką nors gaminsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 14 sausio 2009 - 14:13
QUOTE(deimapov @ 2009 01 13, 20:27)
taip taip, tas tai tikra tiesa smile.gif

O štai ir mūsų vakarienė ŠVILPIKAI

vaau kaip skaniai atrodo wub.gif
as siandien virsiu kiauliu kojas + zirniai su spirguciais essen.gif
Atsakyti
niu valgem kas nuo vakar like, tai sriubyte ir sparniukai maziukui + man, vyras pietauja ne namie, o vakarienei sriubos bus dar like ir darysiu kotleciukus, mat farsas is cento tai po pigiai sakyciau, + bulves + garnyras pagal poreiki, kam burokeliai, kam agurkeliai, kam kopustai rauginti , bei kompoto nebeliko, tai jau kisielius isvirtas spanguolinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 01 14, 14:45)
mat farsas is cento tai po pigiai sakyciau,


Aš ir to faršo prisipirkau
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 01 14, 15:06)
Aš ir to faršo prisipirkau

o mes jo neradom, na jei cia kg kaina, nes buvo po 6lt su centais, bet ten 500g
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 14, 16:13)
o mes jo neradom, na jei cia kg kaina, nes buvo po 6lt su centais, bet ten 500g

aga kilogramo, pas mus tai buvo normaliai prikrauta, saldikliuose bigsmile.gif
http://www.cento.lt/view.php?id=13
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 01 14, 15:24)
aga kilogramo, pas mus tai buvo normaliai prikrauta, saldikliuose  bigsmile.gif
http://www.cento.lt/view.php?id=13

nu va dabar pamačiau, tai žiūriu šią savaitę maximoj 7 su centais irgi šaldytas. bet nepirksiu schmoll.gif pilna kamera šoninės, kumpių
Atsakyti
Verdu raugintų kopūstų sriubą su rūkytais kauliukais essen.gif vėl dviem dienom
Atsakyti
as irgi raugintu kopustusriubyte, su sonine, tikiuosi nors dviem dienom uzteks blush2.gif
Atsakyti
vakarienei: OMLETAS essen.gif
Atsakyti