Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Ledas @ 2009 01 12, 15:17)
Tai, kad pirktinių tokių skanių net ir nebūna verysad.gif  Atsimenu, kai močiutės skilandį valgydavom, skanesnio netekę ragaut, o močiutės ir gyvos jau nebėra verysad.gif

man is pirktiniu skanus azuolo skilandis, bet skaniausias naminis is uosviu thumbup.gif

QUOTE(dontstop @ 2009 01 12, 17:14)
Šiandien pas mus bulviniai blynai su faršu  rolleyes.gif  Tokį skanėstą valgom nenormaliom porcijom, tad rytojui nieko neliks  blush2.gif

as kepu tokio dydzio, kad i keptuve telpa 2 blynai. tai man 1, vyrui 2 uztenka ax.gif tai dazniausiai dar kokie 5 lieka pakartot thumbup.gif


QUOTE(Lock @ 2009 01 13, 12:08)
Yra ir dabar kai kur tie kasos aparatai turguje, pvz vištienos skyriuose. Šeštadienį iš tokio kaip tik ir pirkau. Kažką sumaigo ten ant aparato, bet čekių tai niekam neduoda, taip kad sugalvos, kaip suktis.

as mesa perku cestoj arba bioveloj, tai ten senai cekius musa ax.gif

vakar pietums buvo koldunai, vakarienei sumustiniai su krabu uztepimu. sian karbonadai su bulvemis ir raugintais kopusteliais
Papildyta:
QUOTE(Lock @ 2009 01 12, 12:58)
Aš pastebėjau, kad ši temelė labai populiari pasidarė, daug naujų dalyvių smile.gif Aišku smagu, nes kuo daugiau galvų, tuo originalesnių patiekaliukų galima prisigalvoti. Tačiau geriau jau nebūtų gausi ši taupančiųjų tema, geriau jau mažiau žmonių privalėtų taupyti sad.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 12, 16:25)
karka po 5.50 blink.gif ir tokia nemaza, tai vyniotini susuksiu ir isvirsiu.


apie paryskinta prasom placiau truputi rolleyes.gif ax.gif
ai nusprendziau kept visus 4 sonines gabaliukus, vakar buvo agurkines pilnas bliudas ir dar like keli vistienos kotletai, tai vyras sukirto su keptom bulvem, man keptu bulviu siek tiek kliuvo, mazasis sotus is darzelio tai tik sriubos biskuti pakabino. siandien vyras i darba nejo kazkodel g.gif tai sukirtom likusia sriuba, ir kepsiu sonine smile.gif ir viskas. nuo rytojaus suksiu galva jau ka pagaminus smile.gif bulves baigias kaip tycia... taigi be problemu ir galvos sukimo pragyvenom savaitele biggrin.gif mazai, bet i parduotuve vistiek neisiu kol spinteles nebus tuscios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 13, 13:01)
apie paryskinta prasom placiau truputi  rolleyes.gif  ax.gif
ai nusprendziau kept visus 4 sonines gabaliukus, vakar buvo agurkines pilnas bliudas ir dar like keli vistienos kotletai, tai vyras sukirto su keptom bulvem, man keptu bulviu siek tiek kliuvo, mazasis sotus is darzelio tai tik sriubos biskuti pakabino. siandien vyras i darba nejo kazkodel  g.gif  tai sukirtom likusia sriuba, ir kepsiu sonine smile.gif ir viskas. nuo rytojaus suksiu galva jau ka pagaminus smile.gif bulves baigias kaip tycia... taigi be problemu ir galvos sukimo pragyvenom savaitele biggrin.gif mazai, bet i parduotuve vistiek neisiu kol spinteles nebus tuscios  schmoll.gif

nu šaunuoliai, o mes vakar iš mano mamytės gavome vytintos dešros daug, tai sakau kai nusprendžiau taupyti, tai Dievas mums dar pradėjo padėti, visi iš visų pusių prikraunoa visko smile.gif Dar iš kai kur gausime daug visokių produktų nemokamai smile.gif nu tai tikrai ilgai dar nereikės į parduotuvę eiti, nu aišku tokios duonos, grietinės, sviesto nueisiu, bet čia menkniekai smile.gif tai dabar vedu suvestinę ir po mėnėsio žiūrėsiu kiek išleidžiame maistui tryse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 13, 13:01)
apie paryskinta prasom placiau truputi  rolleyes.gif  ax.gif

Na gi prasom 4u.gif
Karka iskaulinu, mesyte padauzau mesos plaktuku, kad paminkstetu, nes kaip zinome karkoje vien raumuo. Tada apibarstau ivairiausiais priekoniais:druska, pipirai, malti lauro lapai, cesnakas, bazilikas, mairunas, kvapieji pipirai, dar ir kmynu uzbarstau ir palieku pasimarinuoti kokiai parai. Pries sukima pasiruosiu farsa: (kiekis priklauso nuo karkos dydzio) imusu kiausini, dedu prieskoniu maltai mesai, druskos, pipiru. Kartais i farsa itarkuoju morka, imaisau petrazoliu cia jau fantazijos reikalas. Pasimarinavusia karka dedu ant skepetos(niekada neismetu "nurasytu" pagalviu uzvalaklu, ar paklodziu schmoll.gif isskalbiu ir pasilieku skudureliams arba BUTENT karkos ar kiaules galvos vyniotiniams), isskleidziu, ant virsaus pabarstau tarkuotu morku, kloju paruosta farsa ir susuku i voleli is tos puses, is kurios patogiausiai sukasi. Tada stipriai suvynioju i skepeta, galus uzrisu sniureliu ir perrisu, kaip visus vyniuotinius risa. Dedu i puoda su vandeniu. Vandeni pasudau, ipjaustau cesnako, idedu pipiru zirneliu, lauro lapu ir verdu apie 2 valandas(jei issenka vanduo dapilu). Isvirusi istraukiu is puodo ir siek tiek pravesusi paslegiu. Kadangi visada verdu vakare, tai per nakti puikiai susislegia ir ryte pusryciams galima ragauti. essen.gif
Atsakyti
Kas taupo, tai nebrangus patiekalas yra spageti. As isverdu makaronus, keptuveje pakepinu farsiuka ir paskui i ji idedu pageti makaronus. Viska uzkaitinu ir idedu tarkuoto surio. valgome su kedainiu pomidoru padazu.
Labai taupamcioms farsa galima pakeisti mesos koncervais.
Atsakyti
labas nu vakar viraiu sriuba su kvietinem kruopom wub.gif ir kepaiu pica perpjovus bulka i dvi dalsi tai valge seimyan atsilapojusi thumbup.gif skanu ir ner taip jau brangu ax.gif sake dzaniau tokiu padaryti smile.gif nu o ka saindien gaminsiu nezinau blush2.gif blush2.gif tingiu ir esu pavargusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 13, 13:48)
labas nu vakar viraiu sriuba su kvietinem kruopom  wub.gif  ir kepaiu pica perpjovus bulka i dvi dalsi tai valge seimyan atsilapojusi thumbup.gif  skanu ir ner taip jau brangu  ax.gif  sake dzaniau tokiu padaryti  smile.gif  nu o ka saindien gaminsiu nezinau  blush2.gif  blush2.gif  tingiu ir esu pavargusi  blush2.gif

o batono kepimas apvoliotas kiausinyje, reikės kada padaryti, jau nepamenu kada valgeme
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 13, 14:17)
Na gi prasom 4u.gif
Karka iskaulinu, ................ryte pusryciams galima ragauti. essen.gif


oi butinai pabandysiu, visada norejau savo koki vyniotini padaryti thumbup.gif
Atsakyti
o aš šiandien raugintų kopūstų sriubytę viriau ir darysiu švilpikus smile.gif vyras prašė vėl makaronų užkepėlės, sakau nejuokauk, katik buvo, atsibos, nesuvalgysim ir reikės mesti lauk biggrin.gif
Atsakyti
Pietums viriau šonkauliukus, nuo jų nuėmiau mėsytę ir pakepinau su svogūnu. Prie jos dar kopūstų salotos,duona. O mėsos sultinys tiko sriubai- kvietinių kruopų+pakelis "Mivina". ax.gif
Atsakyti
pas mus vakaienei,sriubyte su vistos sparneliais + bulves ir makaronai , o vistos sparniukai bus mums su maziuku rytojaus pietums, nes siandien, tai mesytes gabaliuka nedideli padalinau per puse, viena puse pakepinau su daug daug svogunu ir grybuku turejau tai viska sukepinau ir dar patusinau,bus su bulvemis virtomis ir agurkeliais, o is likusios mesytes tai jau rytojui vakarienei ka nors sukurpsiu, bei skanumui kompociuko is razinku isviriau, kad siltai vakare pagurksnoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 12, 17:25)
Sestadieni buvau turguje ir nusprendziau "risti" su maisto pirkimu parduotuvese unsure.gif 


kazin is Siauliuose tokios kainos? kazkaip kai pries sventes buvau, tai viskas kainavo daug brangiau ax.gif
sian vakarienei - troskinti kopustai su saukstu pom pad, virtos apkepintos bulves ir medziotoju desreles smile.gif o pietums agurkines vakarykstes uzteko, nes vyras pas dantiste buvo ir normaliai valgyti negalejo lotuliukas.gif bet ne ka ir sutaupem - tas vizitas kokius 10 pavalgymu kainavo blink.gif
Atsakyti