Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(deimapov @ 2009 01 12, 15:14)


aš ir neatsimenu kada jo buvau valgiusi, o dabar negaliu atsiskanauti, bet pirkti tai labai brangu

Tai, kad pirktinių tokių skanių net ir nebūna verysad.gif Atsimenu, kai močiutės skilandį valgydavom, skanesnio netekę ragaut, o močiutės ir gyvos jau nebėra verysad.gif
Atsakyti
Sestadieni buvau turguje ir nusprendziau "risti" su maisto pirkimu parduotuvese unsure.gif aisku isskyrus kasdienius produktus - duona, piena, sviesta, druska ir t.t. Aisku ir ten litu kitu pabrange, nu bet ne tiek kaip kokioj maximkoj ar kitoj parduotuvej g.gif Kiausinius pirkau po 3,80Lt uz 10vnt bet dydis blink.gif vos i dezutes narelius tilpo, o pardej 4.59Lt uz tokius maliusenkus, vos neputpelinius, kaip MB sakytu isprievartautu vistu kiausiniai hihihi.gif Pirkau sonine po 10,50, farsa po 10 su kapeikom, karka po 5.50 blink.gif ir tokia nemaza, tai vyniotini susuksiu ir isvirsiu. Parukytus kauliukus po 7Lt pirkau, mes juos labai megstam su raugintais kopustais essen.gif Pirkau rukyto kaimisko kumpio su lasinukais, tai uz ji brangiausiai mokejau po 18.50Lt blush2.gif Tai va taip va mergaites, trauksiu dazniau i turgu, juo labiau, kad ir nuo darbo, ir nuo namu nepertoliausiai randasi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2009 01 12, 12:20)
Turim tokią skardą per visą orkaitę, aukštais kraštais - toj ir kepu, todel kugelis pas mus retas patiekalas. Jei iškepsi is vieno kito kg, tai užteks pavalgymui ir dar pakartojimui, o kugelį mb visada kartoja  biggrin.gif  o dar priedo, kol nuskuti bulves, kol, sutarkuoji (dabar turim mašiną, anksčiau rankutėm), tai ir laiko užima, todėl jei kepu, tai kelioms dienom


Mum iš 2 kg tai vienam kartui ir be kartojimo blush2.gif
QUOTE(deimapov @ 2009 01 12, 16:14)
na aš kažkada dėjau neataušintus, tai nespėjus normaliai pradėti kepti turėjau jau traukti lauk, nes pradėjo makaronai man kietėti, na ta prasme šiek tiek degti, o kai jie šalti tai kol įkaista orkaitėje tai kiti dedami ingridientai irgi kepa. na nzn man geriau  kai ataušini, gal cia nuo makaronu dar priklauso



Na va, patingėjau ataušinti ir prašau, sugadinau visą patiekalą doh.gif

Šiandien pas mus bulviniai blynai su faršu rolleyes.gif Tokį skanėstą valgom nenormaliom porcijom, tad rytojui nieko neliks blush2.gif
Atsakyti
Mergaites koks idara turetu buti kijevo kotletams?nu ta prasme kaip paruosti kiausini?
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2009 01 12, 19:35)
Mergaites koks idara turetu buti kijevo kotletams?nu ta prasme kaip paruosti kiausini?

Aš kijevo kotletus darau su sviestu ir žolelėmis. Kiaušinio į vidų dėti nereikia. Tik patį suktinuką apvolioju kiaušinyje ir džiuvėsėliuose prieš kepant. Nebent sumaišėt suktinukų pavadinimą smile.gif
Atsakyti
Šiandien ryte: kam lietiniai su varške ir obuoliais, kam sumuštinis su rūkyta dešra. Pietūs vyrui: virti rūkyti kauliukai, mažoji valgė mokykloje, vėliau būrelyje, aš nevalgiau . Pavakariai mus su mažaja pas mano mamyte: silkė su duona. Vakarienę valgysim visi tą patį: orkaitėje kepta šoninė su bulvėmis ir morkų-česnako salotos. gal dar kas norės tušintų raugintų kopūstų parsivežiau iš mamytės šiek tiek smile.gif
Na nežinau ar čia šį kart įtemą, gal nevisai taupiai, bet kadangi dešra iš kaimo, kauliukai iš mamytės, šoninė akcijinė (8,99), bulves pirkome po 0,6ct už kilogramą, aliejus akcijinis (2,99) o kiek ten jo reikia, tik skardai ištepti. tai manau visai taupiai, turint omenyje, kad pavalgysim visi vakarienę ir vyras da rį darbą ryt įsidės.
Atsakyti
MŪSŲ VAKARIENĖ
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 12, 16:25)
Sestadieni buvau turguje ir nusprendziau "risti" su maisto pirkimu parduotuvese unsure.gif  aisku isskyrus kasdienius produktus - duona, piena, sviesta, druska ir t.t. Aisku ir ten litu kitu pabrange, nu bet ne tiek kaip kokioj maximkoj ar kitoj parduotuvej g.gif  Kiausinius pirkau po 3,80Lt uz 10vnt bet dydis blink.gif vos i dezutes narelius tilpo, o pardej 4.59Lt uz tokius maliusenkus, vos neputpelinius, kaip MB sakytu isprievartautu vistu kiausiniai hihihi.gif Pirkau sonine po 10,50, farsa po 10 su kapeikom, karka po 5.50 blink.gif ir tokia nemaza, tai vyniotini susuksiu ir isvirsiu. Parukytus kauliukus po 7Lt pirkau, mes juos labai megstam su raugintais kopustais essen.gif Pirkau rukyto kaimisko kumpio su lasinukais, tai uz ji brangiausiai mokejau po 18.50Lt blush2.gif Tai va taip va mergaites, trauksiu dazniau i turgu, juo labiau, kad ir nuo darbo, ir nuo namu nepertoliausiai randasi mastau.gif

mes irgi tik turguj apsiperkam mėsą, daržoves, vaisius kiaušnius, nes tikrai žymiai pigiau bent jau matai ant ko išleidi 100lt ir daržovių su vaisiais iki kaklo gali pirkt ir suma juokinga būna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 13 sausio 2009 - 09:42
QUOTE(ssanta @ 2009 01 13, 09:42)
mes irgi tik turguj apsiperkam mėsą, daržoves, vaisius kiaušnius, nes tikrai žymiai pigiau bent jau matai ant ko išleidi 100lt ir daržovių su vaisiais iki kaklo gali pirkt ir suma juokinga būna  smile.gif

nu juokingų sumų aš išvis nebeatsimenu kada buvo biggrin.gif bet, kad pigiau tai tikiu smile.gif Taigi net per žinias rodė, kad turguje po naujųjų žymiai pigiau
Atsakyti
Bet va nuo vasario 1 nebus turguje pigiau, atsiras kasos aparatai doh.gif Ir derėtis negalėsime verysad.gif
Atsakyti
Yra ir dabar kai kur tie kasos aparatai turguje, pvz vištienos skyriuose. Šeštadienį iš tokio kaip tik ir pirkau. Kažką sumaigo ten ant aparato, bet čekių tai niekam neduoda, taip kad sugalvos, kaip suktis.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 01 13, 12:08)
Yra ir dabar kai kur tie kasos aparatai turguje, pvz vištienos skyriuose. Šeštadienį iš tokio kaip tik ir pirkau. Kažką sumaigo ten ant aparato, bet čekių tai niekam neduoda, taip kad sugalvos, kaip suktis.

Tai kad dabartine musu valdzia iseities kitos nepalieka, kaip tik daryti"makles", slepti pajamas ir t.t. unsure.gif
Nu bet mes jau cia nuo temos nukrypom blush2.gif
Atsakyti