Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(eiven @ 2009 01 12, 10:36)
Atsakysiu aš. Daaaauuug  biggrin.gif  LABAI daaaauuuug  biggrin.gif
Jei noriu, kad kugelio užtektų kelioms dienoms, tai puse kibiro bulvių mažiausiai sueina  doh.gif

ir kur tiek kugelio kepat? blink.gif per kelias skardas kaip nors? g.gif
Atsakyti
Turim tokią skardą per visą orkaitę, aukštais kraštais - toj ir kepu, todel kugelis pas mus retas patiekalas. Jei iškepsi is vieno kito kg, tai užteks pavalgymui ir dar pakartojimui, o kugelį mb visada kartoja biggrin.gif o dar priedo, kol nuskuti bulves, kol, sutarkuoji (dabar turim mašiną, anksčiau rankutėm), tai ir laiko užima, todėl jei kepu, tai kelioms dienom
Atsakyti
QUOTE(bambinoo @ 2009 01 12, 12:02)
ajaj kaip megstu balandzius... gal sveciu noresi?  lotuliukas.gif

Darysiu balandėlius, šiandien Pigiau cento faršas tik 6,39 Lt/kg, kopūstą turiu, morkų , bulvių irgi pirkti nereikia. Na tai grietinės tik pasiėmiau padažiukui ax.gif
Atsakyti
nu va. Skaitau skaitau ir galvoju, kaip čia dabar išmokt taip suktis....iki šiol apskritai savęs neribojom, o štai malonioji viešnia krizė kėsinasi pakoreguoti gyvenimėlį.....tai skaitinėju, kaip čia reiks žongliruoti keliais litais, kad visiems ir viskam užtektų.... g.gif
Atsakyti
Aš pastebėjau, kad ši temelė labai populiari pasidarė, daug naujų dalyvių smile.gif Aišku smagu, nes kuo daugiau galvų, tuo originalesnių patiekaliukų galima prisigalvoti. Tačiau geriau jau nebūtų gausi ši taupančiųjų tema, geriau jau mažiau žmonių privalėtų taupyti sad.gif

O į temą, tai vakar prikepiau bandelių su cinamonu ir dar su grybais (jau nedariau jų gal mėnesį). Ir iš virtų bulvių dariau bandutes, visai patiko. O šiandien planuoju išvirti agurkinę sriubą, nes turiu porą agurkų raugintų.

Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2009 01 12, 13:20)
jei kepu, tai kelioms dienom


gerai, kad TV valgo kelias dienas ta pati, mano tai nei per kur - max 2 ax.gif
sian agurkine sriubyte ir mesos prie jos, nusipirksiu raugintu kopustu patroskinsiu su lasinukais, bus vakarienei arba ryt pietums - priklausys ar MB valgus sian ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip jūs tą agurkinę verdat ? g.gif
Atsakyti
Sestadieni prigaminau balandeliu apkepo (kopustas, kalakutienos farsas, ryziu pokelis, kecupo, morka, grietines indukas), tai valgem ir sekmadieni pietums, ir dar siandien vyrui liko pusryciams biggrin.gif Tai labai taupiai isejo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 01 12, 16:09)
Kaip jūs tą agurkinę verdat ?  g.gif


sultinys, perlines kruopos, morka, pora bulviu ir agurkai pjaustyti (mano mamike padare iskart pjaustytu konservu, bet tinka marinuoti ar rauginti - buna rugstesne). galima vietoje perliniu ryzius deti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 01 12, 15:09)
Kaip jūs tą agurkinę verdat ?  g.gif

Aš tai darau taip: išsiverdu sultinį, įdedu perlinių kruopų, tada pakepinu morką, svogūną ir raugintus agurkus, sudedu i sriubą. Atrodo, ir bulvės reikia.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 11, 12:22)

ar verda isvis kas nors sonine? doh.gif  oi galvosukis, patarkit ka 4u.gif

Aš visada verdu šoninę. Stengiuosi nusipirkti su kuo mažiau lašinukų, tokią kūdesnę. Pabarstau druska, maltais pipirais ir laurų lapeliais ir įtrinu dar su česnaku. Parą ar net ilgiau taip pamarinuoju ir tada verdu, man tai skanu

QUOTE(deimapov @ 2009 01 11, 13:33)

grįžome pilnais maišais maisto iš kaimo, parsivežėme burokėlių, aviečių uogienės, svogūnų, servelado beveik 1kg, kaimiško kumpio kokį 1,5-2 kg, kiaulienos kumpio 2kg. viską pasidėjome ir važiavome į gimtadienį, kuris vyko mano mamos namuose, tai iš gimtadienio dar pridėjo mums keptos vištienos kelis gabalėlius (pusryčiams aš jau suvartojau), virtus rūkytus kauliukus.

thumbup.gif lauktuvių iš kaimo pakrovė. Neatsimenu, kada kaimišką kumpį valgiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 01 12, 09:17)
Deimapov, o kam reikėjo ataušinti makaronus?  blush2.gif


na aš kažkada dėjau neataušintus, tai nespėjus normaliai pradėti kepti turėjau jau traukti lauk, nes pradėjo makaronai man kietėti, na ta prasme šiek tiek degti, o kai jie šalti tai kol įkaista orkaitėje tai kiti dedami ingridientai irgi kepa. na nzn man geriau kai ataušini, gal cia nuo makaronu dar priklauso
QUOTE(Ledas @ 2009 01 12, 15:08)
thumbup.gif  lauktuvių iš kaimo pakrovė. Neatsimenu, kada kaimišką kumpį valgiau unsure.gif

aš ir neatsimenu kada jo buvau valgiusi, o dabar negaliu atsiskanauti, bet pirkti tai labai brangu
Atsakyti