Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 01 08, 12:50)
kaip darai zemaicius?as kai darau mat ta tesla amzinai nesigauna-raba perdaug limpa arba per daug nelimpa,kaip tik turiu virtos mesytos ir galvoju ka su ja padaryt

aš visada darau iš akies,kad neliptų truputį gal rankas padrėkink...imu kaupiną miltų šaukštą panašiai ant 5 bulvių ax.gif
Papildyta:
dar apie vištieną ax.gif .Vakar buvau stoties turguje,tai tuščia blink.gif ,norėjau daržovių užsipirkt,bet dirbo tik keli kioskai. Nežinau ar čia krizė,ar žmonės dar po švenčių atsargas naikina bigsmile.gif .Vištiena vėl sugryžo į senas kainas,matyt niekas neperka schmoll.gif .Sriubai nugarėles sveriamos 3 lt,o bazytėje kioske šaldyti rinkiniai po 2,50 lt ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien užsipirkau šoninės po 8,99, nors pries tris ar kiek čia tų dienų Norfoj po 12 su centais pirkom, gerai, kad nedaug. dar nusipirkau iš IKI kumpio su kaulu po 10 su centais, kur is Norfos po 14 sju centais pirkom doh.gif bet pomidorų sakė IKI neturi ir dar net nežada atvežti po 3,99, buvo tik po 9,99 doh.gif doh.gif Po užsukau pas močiutę, ji kepė lietinius blynus, tai įdėjo ir man 12vnt, ryt reikės lietinius padaryti su varške ir uobuoliais tikriausiai, nes parsivežiau iš mamos kompotą obuolių, o jų niekas nesuvalgo iš kompoto, tai sumalsiu arba sutarkuosiu, dėsiu varškės ir susukusi į nblynus kepsiu lietinius smile.gif Valgysim su šaldytomis braškėmis smile.gif
Na o šiandien tai turiu išsivirusi didžiausią puodą makaronų, išsiėmiau kiaulienos kumpio gabaliuką, darysiu makaronų užkepėlę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 09 sausio 2009 - 11:23
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 08, 21:59)
Turejau pora kalakuto blauzdeliu tai iskaulinau ir susmulkinau, idejau prieskoniu, didele skiltele cesnako (labai ji megstu)  1 kiausini, 1 gera sauksta krakmolo ir gera sauksta majonezo, viska ismaisiau ir kepiau kepsnelius-blynelius  4u.gif  uzteko mums dviems 3 kartams pavalgyti  ax.gif

o susmulkinai tai iki kiek?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 01 09, 11:42)
o susmulkinai tai iki kiek?

Nors ne manes klausiate, bet as atsakysiu kaip as darau ax.gif Sitiems kepsniukams as labai smulkiai supjaustau, arba sumalu mesmale per rupu(didelem skylutem) sieteli rolleyes.gif
Atsakyti
Papildyta:
dar apie vištieną ax.gif .Vakar buvau stoties turguje,tai tuščia blink.gif ,norėjau daržovių užsipirkt,bet dirbo tik keli kioskai. Nežinau ar čia krizė,ar žmonės dar po švenčių atsargas naikina bigsmile.gif .Vištiena vėl sugryžo į senas kainas,matyt niekas neperka schmoll.gif .Sriubai nugarėles sveriamos 3 lt,o bazytėje kioske šaldyti rinkiniai po 2,50 lt ax.gif

As irgi vakar vaziavau pirkti to vistienos rinkinio, tai taip mazai ten dirbo kad nieko nenusipirkau, o siandien bazeje nusipirkau nesaldyta ta rinkini tai 3,99lt kainuoja, o kur mazdaug tas kioskas randasi kur yra saldytu? nes sitas tai brangokai iseina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joliteee: 09 sausio 2009 - 13:23
Sveikos, moteros 4u.gif
Jungiuosi ir aš į taupiančiųjų būrį drinks_cheers.gif
Šiandien gaminsiu nelabai pigius patiekalus, bet ateity manau pasinaudosiu jūsų patarimais ir pakoreguosiu įprastą meniu. Taigi garinisu žuvį, virsiu ryžius ir žirnių sriubą. Tikiusoi, 3 dienom užteks pietums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(joliteee @ 2009 01 09, 14:22)
Papildyta:
dar apie vištieną ax.gif .Vakar buvau stoties turguje,tai tuščia blink.gif ,norėjau daržovių užsipirkt,bet dirbo tik keli kioskai. Nežinau ar čia krizė,ar žmonės dar po švenčių atsargas naikina  bigsmile.gif .Vištiena vėl sugryžo į senas kainas,matyt niekas neperka schmoll.gif .Sriubai nugarėles sveriamos 3 lt,o bazytėje kioske šaldyti rinkiniai po 2,50 lt ax.gif

As irgi vakar vaziavau pirkti to vistienos rinkinio, tai taip mazai ten dirbo kad nieko nenusipirkau, o siandien bazeje nusipirkau nesaldyta ta rinkini tai 3,99lt kainuoja, o kur mazdaug tas kioskas randasi kur yra saldytu? nes sitas tai brangokai iseina

Eina sau, kaip pigiai bigsmile.gif Aš irgi noriu žinoti, kur tas kioskas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2009 01 09, 12:23)

Na o šiandien tai turiu išsivirusi didžiausią puodą makaronų, išsiėmiau kiaulienos kumpio gabaliuką, darysiu makaronų užkepėlę.

Gal galima receptą užkepėlės? ax.gif
Atsakyti
pusrytukams su mazuoju issivirem ryziu koses (tik jau kai suvalgem atsiminiau kad pietum bus plovas, tai ir vel ryziai biggrin.gif ) dabar mazasis miega, einu sildysiuos plovo, valgau i visada su grietine, mmmmmmmmmm net seiles susikaupe kaip noriu.
Atsakyti
As vakare planuoju kokios nors sriubytes isvirti smile.gif greiciausiai tai bus burokeliai. o dar is ryto uzmerkiau ekologiskus zirnius. tai sakiau pakepinsiu sonines su svoguniuku ir skaniai pavalgysim. Na jei mazius nevlgys zirniu tai jam kokia desrele isvirsiu, o dar liko vakaryksciu lietiniu su desra smile.gif

jau 2 diena SM vis sakau, kad i parduotuve reikia ax.gif o jis man: apseisim ir viskas! na ir ka- isgyvenom! thumbup.gif tai sia savaite ik 1 karta buvom vienam dideliam apsipirkimui. na dar siandien reiks pienuko nusipirkti uzlekti smile.gif sakyciau visai neblogai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taniuta @ 2009 01 09, 13:49)

jau 2 diena SM vis sakau, kad i parduotuve reikia  ax.gif o jis man: apseisim ir viskas! na ir ka- isgyvenom!  thumbup.gif tai sia savaite ik 1 karta buvom vienam dideliam apsipirkimui. na dar siandien reiks pienuko nusipirkti uzlekti smile.gif sakyciau visai neblogai  blush2.gif

drinks_cheers.gif vat neini ir išsitenki su tuom ką turi . Nes pati kai nueinu, tai būtinai prisiperku daugiau negu planavau doh.gif Šiaip dabar stengiuosi susirašyt pagrindinius produktus ką reikia pirkti, tia bent svarbiausių nepamirštų nusipirkti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 01 09, 13:39)
Gal galima receptą užkepėlės? ax.gif

MAKARONŲ UŽKEPĖLĖ
Šiaip čia surašyta ką šiandien dėjau, o kai neturiu vieno ar kito produkto pakeičiu tai dešreles dedu vietoj mėsos, tai visai nededu mėsos, ar tų paprikų, na čia kaip su pica, švarini šaldytuve ką turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 09 sausio 2009 - 14:55
QUOTE(joliteee @ 2009 01 09, 13:22)
As irgi vakar vaziavau pirkti to vistienos rinkinio, tai taip mazai ten dirbo kad nieko nenusipirkau, o siandien bazeje nusipirkau nesaldyta ta rinkini tai 3,99lt kainuoja, o kur mazdaug tas kioskas randasi kur yra saldytu? nes sitas tai brangokai iseina

bazytę žinai prie stoties? Ten yra Tauro avalynė šalia ax.gif .Įėjus kairėje pusėje stovi kioskai,tai reikia eiti toliau į galą,berods paskutinis,ar priešpaskutinis kioskas g.gif .Priešais Švaros prekes. Ten eilutė būna visada, kiek ėjau,visada eilė doh.gif .Tai dėl rinkinio net nestoviu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 09, 19:07)
bazytę žinai prie stoties? Ten yra Tauro avalynė šalia ax.gif .Įėjus kairėje pusėje stovi kioskai,tai reikia eiti toliau į galą,berods paskutinis,ar priešpaskutinis kioskas g.gif .Priešais Švaros prekes. Ten eilutė būna visada, kiek ėjau,visada eilė doh.gif .Tai dėl rinkinio net nestoviu blush2.gif

Aciu, mazdaug zinau, reiks kuria diena nulekti
Atsakyti