Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

nors ir kaip noreciau zemaiciu, bet jau ir su masynke prityngiu terliotis o jei dar su sakute... ai... biggrin.gif bus gerai ir plovas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 01 08, 14:52)
Labas...

Ir aš įlįsiu su liniuotėmis  lotuliukas.gif

Pietums - vištienos krūtinėlė su ryžiais ir pievagrybiais  smile.gif , vakarienei cukinijos blynai  ax.gif

bandyk, jei nebijai būti nukautuota biggrin.gif thumbup.gif
o iš kur jūs tu cukinijų visi gaunat, aš jas taip mėgstu, bet Norfoje tai tikrai nemačiau, čia turguje gal perkate?
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 08, 17:28)
nors ir kaip noreciau zemaiciu, bet jau ir su masynke prityngiu terliotis o jei dar su sakute... ai... biggrin.gif bus gerai ir plovas smile.gif

Labai gerai gaunasi su burokine tarka tas bulves sutarkuoti smile.gif Ir nereikia nei mašinkos, nei šakutės.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 08, 17:56)
bandyk, jei nebijai būti nukautuota biggrin.gif  thumbup.gif
o iš kur jūs tu cukinijų visi gaunat, aš jas taip mėgstu, bet Norfoje tai tikrai nemačiau, čia turguje gal perkate?


Aš iš anytos rudenį pasiėmusi. Nes ji tik dėl manęs augina blush2.gif O kadangi jos gerai dera, ir niekas be manes nevalgo, nebent padariau bulviu plokštainį su cukinija, tada ir švogeriui ausis linksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 08, 17:56)
o iš kur jūs tu cukinijų visi gaunat, aš jas taip mėgstu, bet Norfoje tai tikrai nemačiau, čia turguje gal perkate?


Sode užsiauginome smile.gif
Atsakyti
Jetus kaip aš norečiau savo sodą turėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 01 08, 17:51)
Sode užsiauginome  smile.gif

o tai cukinijos laikosi ilgai ir negenda? nu ne kokia iš manęs žinovė šioje srityje biggrin.gif
Atsakyti
Jei nesudaužyta jinai iki pavasario man išstovi smile.gif
Atsakyti
Musu meniu: cili sriubyte ir zuvies misraine
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 01 08, 17:58)
Jei nesudaužyta jinai iki pavasario man išstovi  smile.gif

geras, o tai sklepe reikia laikyti? saltai? reikės ir pan pasirūpinti kitam sezonui
Atsakyti
Aš asmeniškai laikau kambaryje sandėliukyje. Mano mama laiko garaže.
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 01 08, 17:58)
Jei nesudaužyta jinai iki pavasario man išstovi  smile.gif

Mes irgi rūsyje puikiausiai išlaikom iki pavasario, vis atsinešu po kelias, tai kokius blynus su daržovėmis kepu ir labai mėgstam iš vakaro pipirų, druskytės, česnakų, tada kitą dieną pavolioju į kiaušinių, paskui į miltus arba džiūvesėlius ir kepu. Su karštomis bulvytėmis tai niam naim
Atsakyti