Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Dolli_ @ 2009 01 07, 23:20)
na o as snd is 2ju ketvertuku padariau visa puoda tusonkes, viriau tuos ketvertukus, paski pakepinau svoguniuka pievagrybius, daug morkiu smulkiai supjausciau ir viska i puoda, pasiturino, tada grietines miltu ir tukia pakliopke gavos, nus skanu ir mesos yra ir sotu, parsiskau paigiai dar ryt uzteks  thumbup.gif

saunuolė
Atsakyti
taupom gi taupom, juk grize biggrin.gif
O jei rimtai tai mano vyras megsta tokias visokias tusonkes tai ir dariau, bet jau uzsakyti kotletai, reiks i baze lekti kalakuto kompi pirkti ir gaminti juos, nes pardei tai mesos geriau net nepirkti, nezmoniskos kainos smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 07, 17:25)
nu čia tai ne į temą truputį. Prie ko čia atsigrožėjimas? Nu nelabai krektiškai parašėte šia žinutę. Tai kodėl dabar nekimbate prie tarkim ssiimmaa? ji ir turi dvi liniuotes, kurias irgi matome. Tai kam tos liniuotės reikalingos, jei jų nenaudoti? Aš jau iš inercijos įpratusi paspausti ''įjungti paraša'', o, kad mano parašas su foto, tai koks skirtumas, jis beveik tiek pat vietos užima kiek kiti parašai. Jei jų negalima naudoti, tai temoje prirašykite: Su parašais vartotojai nepageidaujami  doh.gif

aš ne moderatorė,kad nurodinėčiau -su parašais ar be jų schmoll.gif
man kitų mergaičių gražūs parašiukai -vaikučių aamžius nurodytas wub.gif

o tavo dvigubi atvaizdai man jau dvejinasi žinok doh.gif tavo vyras žino,kad tu čia jį taip demonstruoji kiekvienoj temoj?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 01 08, 00:10)
aš ne moderatorė,kad nurodinėčiau -su parašais ar be jų schmoll.gif
man kitų mergaičių gražūs parašiukai -vaikučių aamžius nurodytas wub.gif

o tavo dvigubi atvaizdai man jau dvejinasi žinok doh.gif tavo vyras žino,kad tu čia jį taip demonstruoji kiekvienoj temoj?

Ne nu čia tai viršūnė. Tai tu ir atsirink kas gražu į tą ir žiūrėk, negali žiūrėti išvis neik i šią temą arba kaip nors mane iš čia iškrapštyk. Šiandien užkliuvo mano liniuotė, ryt užklius jau ir kitų doh.gif
O prie ko dabar tau parūpo tas mano vyras, žino ar nežino, neužtenka tau rūpesčiu jau vien, kad matai mane? Jei geriau pasidarys tai žino mano vyras ir ką? Vistiek man dėl tavęs keisti savo liniuotes? neveltui tokios sukuriamos, matyt kažkam patinka, skoniai skirtingi, šiaip jei būtum šiek tiek daugiau tolerantiška gerbtum kitų nuomonę ir skonį. O dabar baigiam gal ką? Ne į temą ir ne tokioj temoj užviriai šią nesamonę doh.gif Mes čia taupom, o ne grožį vertinam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 08 sausio 2009 - 00:24
QUOTE(deimapov @ 2009 01 08, 01:21)
Ne nu čia tai viršūnė. Tai tu ir atsirink kas gražu į tą ir žiūrėk, negali žiūrėti išvis neik i šią temą arba kaip nors mane iš čia iškrapštyk. Šiandien užkliuvo mano liniuotė, ryt užklius jau ir kitų  doh.gif 
O prie ko dabar tau parūpo tas mano vyras, žino ar nežino, neužtenka tau rūpesčiu jau vien, kad matai mane? Jei geriau pasidarys tai žino mano vyras ir ką? Vistiek man dėl tavęs keisti savo liniuotes? neveltui tokios sukuriamos, matyt kažkam patinka, skoniai skirtingi, šiaip jei būtum šiek tiek daugiau tolerantiška gerbtum kitų nuomonę ir skonį. O dabar baigiam gal ką? Ne į temą ir ne tokioj temoj užviriai šią nesamonę  doh.gif Mes čia taupom, o ne grožį vertinam

zinai deimapov keista ta mantile ko ji cia priekabiauja gal isgerusi ar apsitraukusi juk tikrai cia kalba apie maista eina o prie ko cia liniuotes kazkaip pastebiu ne viename forume tokiu moteru er merginu, kazkaip butu saunu jeigu moderatoriai kazkaip su jeis kitaip bendrautu, na bet ne man spresti, o tu is viso nekreipki demesio, nebent tu ja pazysti ir jus liecia kokie tai asmeniskumai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 07, 14:43)
tai jei po 8lt labai brangu. nebent jūs pigiau gaunate


O jergau kur tokias kainas radot blink.gif mega_shok.gif Mano anyta pries pat naujus po 6.5 uz gyva kg pirko unsure.gif
O mes paskutiniu metu paukstiena gyvi ax.gif Gerai kai anyta kaime gyvena, tai nusipirkom 20 visciuku, pasaru ir uzaugino moteriske. Paskui sau auginosi zasis ir kalakutus, tai Kaledoms zasi 5kg dovanojo, o kalakuta (25kg blink.gif ) nusipirkom, tai siandien issitraukiau is saldiklio "kulsele" sakiau vakare pamarinuosiu, o jau rytoj rankovej iskepsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 01 08, 08:31)
zinai deimapov keista ta mantile ko ji cia priekabiauja gal isgerusi ar apsitraukusi juk tikrai cia kalba apie maista eina o prie ko cia liniuotes kazkaip pastebiu ne viename forume tokiu moteru er merginu, kazkaip butu saunu jeigu moderatoriai kazkaip su jeis kitaip bendrautu, na bet ne man spresti, o tu is viso nekreipki demesio, nebent tu ja pazysti ir jus liecia kokie tai asmeniskumai schmoll.gif

ėkui už palaikymą, nežinau kodėl aš jai neįtikau, bet jos bent jau aš nepažystu, ji gal mane ir pažysta nežinau.

QUOTE(Bitulka @ 2009 01 08, 08:37)
O jergau kur tokias kainas radot blink.gif  mega_shok.gif  Mano anyta pries pat naujus po 6.5 uz gyva kg pirko unsure.gif
O mes paskutiniu metu paukstiena gyvi  ax.gif  Gerai kai anyta kaime gyvena, tai nusipirkom 20 visciuku, pasaru ir uzaugino moteriske. Paskui sau auginosi zasis ir kalakutus, tai Kaledoms zasi 5kg dovanojo, o kalakuta (25kg blink.gif ) nusipirkom, tai siandien issitraukiau is saldiklio "kulsele" sakiau vakare pamarinuosiu, o jau rytoj rankovej iskepsiu blush2.gif

nu geras, tai visai normaliai tokia kaina tada, reikia paieškoti ir nusipirkti jaučiu. Nes mes kai norėjome pirkti tai 8lt kaime prašė. dėkui, kad apšvietėt čia mane biggrin.gif o tai jau buvau išsigandusi, reikėtų manau pirkti tikrai pigiau išeina
Atsakyti
Aš šiandien virsiu kauliukus,tai bus sriuba agurkinė,nukaulinsiu ir sumalsiu su virta morka,padarysiu žemaičių.Čia bus dviem dienom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 08, 10:16)
ėkui už palaikymą, nežinau kodėl aš jai neįtikau, bet jos bent jau aš nepažystu, ji gal mane ir pažysta nežinau.
nu geras, tai visai normaliai tokia kaina tada, reikia paieškoti ir nusipirkti jaučiu. Nes mes kai norėjome pirkti tai 8lt kaime prašė. dėkui, kad apšvietėt čia mane biggrin.gif o tai jau buvau išsigandusi, reikėtų manau pirkti tikrai pigiau išeina

O kurioj Lietuveles pusej kaimukas jusu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 01 08, 10:31)
O kurioj Lietuveles pusej kaimukas jusu? ax.gif

prie Kelmės
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 08, 11:47)
prie Kelmės

aisku, o mes apie Prienus sukames ax.gif
Atsakyti
Labas,

turiu klausimą ne į temą: o kaip jūs švarinate kiaulės kojas? Parduotuvėje nusipirkom - plaukuotos doh.gif Taip ir apendicitą prisikviest galima doh.gif Žinau, kad reikia svilinti, bet pas mus keramikos kaitlentė, tai niekaip nepasvilinsi g.gif
Atsakyti