Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

O mes per Kaledas pirkome is mesines puse kiaules po 6,80 lt. Nei skersti, nei ismesti ka reikia. Labai grazi mesyte ir lasiniu nedaug smile.gif
Atsakyti
Deimapov - kodėl tu parašą dedi po kiekvienos žinutės? negali savim atsigrožėti? du kart po du doh.gif
nepyk,bet keistai atrodo cool.gif
Atsakyti
isvaziavom apsipirkti siandien. sakiau isleisiu ne daugiau pusantro simto, bet kad viskas pasibaige buvo, kava, cukrus, ryziai, makaronai, is mesu nusipirkau sonines ir vistienos farso (daugiau lauksiu akciju nes rimtai kaineles soktelejusios), dar visokiu ko trukom, saulutei savo sureliu, jogurto, nu zodziu.... isleidom 220 Lt doh.gif verysad.gif (ne maistui isleidau apie 60 Lt) viskas, dabar kol nebus spinteles tuscios nebevaziuosiu i parduotuve. ir vistiek grizus pamaciau kad ir to nenupirkau ir to.. o lyg ir su sarasu vaziavau.
taigi siandien pradedu isgyvenima be apsipirkimo bent jau artimiausias 10 dienu blush2.gif
Papildyta:
isvaziavom apsipirkti siandien. sakiau isleisiu ne daugiau pusantro simto, bet kad viskas pasibaige buvo, kava, cukrus, ryziai, makaronai, is mesu nusipirkau sonines ir vistienos farso (daugiau lauksiu akciju nes rimtai kaineles soktelejusios), dar visokiu ko trukom, saulutei savo sureliu, jogurto, nu zodziu.... isleidom 220 Lt doh.gif verysad.gif (ne maistui isleidau apie 60 Lt) viskas, dabar kol nebus spinteles tuscios nebevaziuosiu i parduotuve. ir vistiek grizus pamaciau kad ir to nenupirkau ir to.. o lyg ir su sarasu vaziavau.
taigi siandien pradedu isgyvenima be apsipirkimo bent jau artimiausias 10 dienu blush2.gif
Atsakyti
Kažkuri domėjosi vištienos rinkiniais sriubai g.gif .Šiandien mačiau Kaišiadorių paukštyno parduotuvėje yra sufasuotų,kaina 3 lt kg,labai nustebau,kad nepabrangę čia dar bigsmile.gif .O šiaip mes perkam irgi kiauklę,tik visada dasipirkinėju vištieną ar žuvį,nes vien mėsa pabosta.Turguje pabrango mėsa apie litą ax.gif
Atsakyti
oi atsiprasau kaip cia du kart ta pati surasiau ax.gif blush2.gif
siandien atsisildziau is kameros mesos gabala (mente, pirkau per akcija iki, po 10 Lt su centais), gabaliuka nusipjoviau guliasiukui, didesni gabala verdu, bus sriubos (bulve, morka, pupeles konservuotos ir dar gal ka rasiu saldytuve). is virtos mesos bus ryt zemaiciu blynai kogero arba plovas, dar bus sriubos like. jei kam ko truks iskepsiu blyneliu su bananais (pirkom siandien is maksimos, nes akcija buvo).
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 01 07, 16:53)
Deimapov - kodėl tu parašą dedi po kiekvienos žinutės? negali savim atsigrožėti? du kart po du  doh.gif
nepyk,bet keistai atrodo cool.gif

nu čia tai ne į temą truputį. Prie ko čia atsigrožėjimas? Nu nelabai krektiškai parašėte šia žinutę. Tai kodėl dabar nekimbate prie tarkim ssiimmaa? ji ir turi dvi liniuotes, kurias irgi matome. Tai kam tos liniuotės reikalingos, jei jų nenaudoti? Aš jau iš inercijos įpratusi paspausti ''įjungti paraša'', o, kad mano parašas su foto, tai koks skirtumas, jis beveik tiek pat vietos užima kiek kiti parašai. Jei jų negalima naudoti, tai temoje prirašykite: Su parašais vartotojai nepageidaujami doh.gif
Papildyta:
oj blyn, ir vėl netyčia įjungusi buvau paraša, nu ką gi šalinu, kad jums vaizdas gražesnis būtų ir, kad aš į save nebesigrožėčiau
Atsakyti
oj blyn, ir vėl netyčia įjungusi buvau paraša, nu ką gi šalinu, kad jums vaizdas gražesnis būtų ir, kad aš į save nebesigrožėčiau
[/quote]

O man gažu buvo pasigrožėti blush2.gif
Šiandiena pikepiau blynu, tai vyras ir į daba įsidėjo. Dukros neleidau į darželį, tai ji da dripsnių su pienu valgė. O mažoji tai labai sunkiai vėjeraupiais serga verysad.gif
Atsakyti
blink.gif blush2.gif oi kai susinepatoginau klausykit... ax.gif
o man grazu as ir desiu smile.gif smagu ir kitu mergyciu parasus paziurineti 4u.gif
kam nepatinka lai uzsimerkia smile.gif
o sriubyte kokia skani gavosi thumbup.gif i sultini idejau morku, bulviu, pakepinta svoguna, baltu konservuotu pupeliu ir pomidoru padazo sauksta. valgiau su grietine ir duona su sviestuku. oi kaip skanu buvo, vis ne eiline pupeliu sriuba ax.gif vyras dar negrizo, tikiuosi ir jis pagirs..
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 07, 19:16)
blink.gif  blush2.gif  oi kai susinepatoginau klausykit... ax.gif
o man grazu as ir desiu smile.gif smagu ir kitu mergyciu parasus paziurineti  4u.gif
kam nepatinka lai uzsimerkia smile.gif
o sriubyte kokia skani gavosi  thumbup.gif  i sultini idejau morku, bulviu, pakepinta svoguna, baltu konservuotu pupeliu ir pomidoru padazo sauksta. valgiau su grietine ir duona su sviestuku. oi kaip skanu buvo, vis ne eiline pupeliu sriuba  ax.gif  vyras dar negrizo, tikiuosi ir jis pagirs..

Nesinervink, man irgi gražu į kitų parašus žiūrėti smile.gif taip, kad dėkis, o beto, tavasis parašas gal nedrąsko akių, juk foto tai nėra jame lotuliukas.gif
O sriubytė liux, kad skani išėjo smile.gif aš savosios dar neragavau
Atsakyti
vakarienei:

skryliai su padazu ( pakepinti sampinjonai ir svogunas, saukstas dydelis grietines i padaza) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 07, 20:54)
vakarienei:

skryliai su padazu ( pakepinti sampinjonai ir svogunas, saukstas dydelis grietines i padaza)  thumbup.gif  thumbup.gif

jetau nepamenu kada valgiau
reiktų kada padaryti, juk pas mus dabar mėsos mažinimo programa smile.gif
Atsakyti
na o as snd is 2ju ketvertuku padariau visa puoda tusonkes, viriau tuos ketvertukus, paski pakepinau svoguniuka pievagrybius, daug morkiu smulkiai supjausciau ir viska i puoda, pasiturino, tada grietines miltu ir tukia pakliopke gavos, nus skanu ir mesos yra ir sotu, parsiskau paigiai dar ryt uzteks thumbup.gif

O tu vistienos atraizu ir maximoj buna, tik aisku jau ne po 4 lt zymiai daugiau, kainos neatsimenu senai pirkau, bet tikrai buna ten kur savitarna sudeta visokios krutineles rinkiniai iskylautoju jau supakuota ta prasme tai ir tos atraizos vistienos buna maiseliuose smile.gif bet sriubytem liux o da kas megsta kauliukus pagriausti tai ir dar ka paveikti buna smile.gif
Atsakyti