Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 05, 19:25)
o gavosi taip biggrin.gif ponas uzsimane pieniskos  makaronu sriubos, tai gavau lekti ne pagal plana biggrin.gif

buna buna biggrin.gif mano meniukas irgi daznai koreguojasi, kaip kad pvz vietoj bulviu-farso apkepo sugalvojau daryt cebureku is to farso biggrin.gif blush2.gif bet jau kitiem patiekalam suplanuotiem turbut miltu pritruksiu tai vel reiks dasipirkinet doh.gif o dar ir picos cia viena vakara labai uzsimanem, vel nepagal plana buvo cool.gif taigi su dasipirkinejimais pusei menesio iseina jau ne 100 o 150lt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 05 sausio 2009 - 20:00
sivakar: grikiu kose pasildyta kartu su pieniskomis derselemis 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien išviriau barščių sriubos nemažai(dėjau kelis kauliukus iš vištienos rinkinio,man 1 kg. trim kartams užtenka),dar prikepiau lietinių su varške ir bananais(0,5 kg varškės ir 2 bananai). Čia šiandienos vakarienei,rydienai į darbą abiems ir rydienai vaikams pietūs. O ryt gryžus vėl darysiu balandėlius,sriubos gal dar užteks doh.gif
Atsakyti
man paskambino mama, sako issiemiau farso, nupirkit bulviu, taisiysiu ryt zraziukus, na is farso viduj su kiausiniu smile.gif tai vaje nukrito man nuo peciu rytdienos pietu nasta, pietausim pas mociute biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 05, 23:20)
Aš šiandien išviriau barščių sriubos nemažai(dėjau kelis kauliukus iš vištienos rinkinio,man 1 kg. trim kartams užtenka),dar prikepiau lietinių su varške ir bananais(0,5 kg varškės ir 2 bananai). Čia šiandienos vakarienei,rydienai į darbą abiems ir rydienai vaikams pietūs. O ryt gryžus vėl darysiu balandėlius,sriubos gal dar užteks doh.gif

O kur jus perkat ta vistienos rinkini? Kiaulienos ragu rinkini tai daug kur maciau, o sito tai niekur 4u.gif
Atsakyti
o mes šiandien taupiai prasisukom su vakarienę, mažoji su vyru privalgė tiek sriubos, kad faršo kepsniukai nebetilpo, tai ryt į darbą bus, pusryčiams ir pietums smile.gif, o jau vakarienei darysiu kažką iš vištienos krūtinėlės
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 01 05, 22:29)
O kur jus perkat ta vistienos rinkini?

Būna prie stoties kioskuose supakuota arba sveriami parsiduoda,kainavo apie 3 lt,o vakar žiūrėjau ,jau beveik 4 lt doh.gif
Atsakyti
Šiandien žadėjau kažką iš vištienos krūtinėlės daryti, bet žiūriu, kad pilna maisto, tai, kad nereikėtų po to mesti luk, nieko nedarysiu, valgysim likučius smile.gif Jei pritrūktumėm, yra dešrelių.
Atsakyti
Vakar damusinejome sekmadienines bandeles su raugintais kopustais ir kibinus, nes buvau prikepus kalna mat buvom sekmadieni Ignalinoje slidineti blush2.gif
Vakare dar isviriau kalakuto kaulus(kaklas, stuburas, sonkauliai ir t.t.) is sultinio gavosi sriubyte perliniu kruopu, o kaulus seimyna kaip mat sudorojo doh.gif . Tada, kad siandienai butu vaikams kas valgyti, prikepiau lietiniu blynu su raugintu kopustu idaru, tai liks dar rytdienos pusryciams, o vakarienei siandien kepsiu kugeli su vistos kulsimis, tai liks dar ir rytdienos pietums smile.gif Tikiuosi g.gif . Vat taip vat bus siandien pas mus cool.gif
Atsakyti
sweet jesus, bitulka, kaip ta r. kopustu idara padaryt?
Atsakyti
o pas mus vakar pridariau kotleciuku, valgem su grikiais ir kopustai raugintasi, galvojau liks siandienos pietums, bet vyras peralkes pasirodo buvo, tai du sykius vakariene valge ir nieko nebeliko doh.gif tongue.gif
siandien jau isvirta obuoliu kompociuko, suejo tik vienas su puse obuolio (labai jau rugstus), bei verda zirniene, su vistos kulsimi, tai vakarienei bus zirniene ir plovas is tos kulsies su morkomis ir svogunais smile.gif
pietums mums su maziuku avizine kose tongue.gif
Atsakyti
Vakar vakarienę tingėjau labai daryti, tai pasitenkinom koše rolleyes.gif Šiandien vakarienei darysiu varškės lazaniją.
Atsakyti