Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 05, 13:20)
pas mane irgi turi but visko, bet sumascius kazka gamint netektu lekt i parduotuve doh.gif
tai i ryziu blynelius kepi ant aliejaus? i tesla pridedi tik kiausini, cinamona, cukru?

As dar idedu sauksta miltu
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 01 05, 10:35)
Aš šiandien kiaulės karką išvirsiu ir tam sultinį dar kruopų sriubos su pupelėm išvirsiu smile.gif  bus ir pigu ir daug, dviem dienom užteks thumbup.gif



O taip rytoj aš darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
as siandien svieziu kopustu sriubyte verdu... dar sugalvojau spurgu prikept... ir jei netingesiu tai cebureku pridarysiu smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į Jūsų temą.. yu.gif Taigi.
Šiandien Gaminom kopūstų sriubytę, su bulvėmis patiektomis kitoje lėkštėje (su lupenomis.) Ir kepėm žuvytę, su pigiom saločiukėm su aliejum, ir tom pačiom "kopūstinėm" bulvėm hihihi.gif essen.gif
Atsakyti
nuspresta: sriubyte bus, bulves, makaronai ir pakepintos morkytes su svoguniukais. su grietine labai skanu, patinka man tokia sriubyte be nieko smile.gif taip norisi kazko silto skysto skrandukui po tu visu mesiniu svenciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 05, 15:13)
sunku su tais ligoniais, nesirgtu vienas i darba kitas i darzeli ir rami galva  blush2.gif

drinks_cheers.gif tada suka ir suka aplink saldytuva ratus mirksiukas.gif

QUOTE(Llaume @ 2009 01 05, 15:14)
As dar idedu sauksta miltu

aciu 4u.gif

QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 05, 15:57)
Jungiuosi ir aš į Jūsų temą.. yu.gif Taigi.
Šiandien Gaminom kopūstų sriubytę, su bulvėmis patiektomis kitoje lėkštėje (su lupenomis.) Ir kepėm žuvytę, su pigiom saločiukėm su aliejum, ir tom pačiom "kopūstinėm" bulvėm hihihi.gif essen.gif

kokios tos pigios salotos?

pusryciams likes varskes apkepas, pietums kotletai su raugintais kopusteliais, vakarienei burokeliu sriuba su frikadelemis
Atsakyti
Pusryciams sumustiniai, pietums zuvies kotletai su bulviu kose ir zirneliais su majonezu, o vakarienei dar nezinau ka padaryti blush2.gif
Atsakyti
Šiandien pusryčių nei aš, nei vyras, nei mergytė nevalgė.
Pietūs: vyras darbe vakarykštį plovą, mergytė mokykloje valgė, aš vakarykščio plovo.
Pavakariai: Mergytė būrelyje valgė, aš dešrelę su morkų-česnako salotomis
Vakarienė: verdu daržovių sriubytę, faršo kepsniukai su grikiais ir pomidoru bei svogūno laiškų salotomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 05, 17:21)

kokios tos pigios salotos?




Supjaustai kopūstą, įtarkuoji morką, svogūno galvą įpjaustau, poto prieskonių pagal skonį, aliejaus kelis šaukštus, citrinos rūgšties (bet nepadauginti) ir viskas.. Labai tinka garnyrui mėsiškiems arba žuviems patiekalams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 05, 17:03)
Supjaustai kopūstą, įtarkuoji morką, svogūno galvą įpjaustau, poto prieskonių pagal skonį, aliejaus kelis šaukštus, citrinos rūgšties (bet nepadauginti) ir viskas.. Labai tinka garnyrui mėsiškiems arba žuviems patiekalams.  smile.gif

ir as taip darau, tik nededu svoguno nes nemegstu. ir dazniausiai citrinos rugstimi paslakstau. dar skanu idet saulegrazu thumbup.gif
Atsakyti
siandien menkes kepsniukai su bulvem, rytoj zadu saltibarscius gaminti su kartom bulvem ir desrelem bigsmile.gif
Atsakyti
o gavosi taip biggrin.gif ponas uzsimane pieniskos makaronu sriubos, tai gavau lekti pieno. vyrai pavalge sriubytes, o as uzsimaniau labai tusintu kopustu su desrelemis biggrin.gif ne pagal plana biggrin.gif
Atsakyti