Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(indria @ 2008 11 23, 19:40)
pietums vakaryksciai lietiniai, vakarienei uzpilamos sriubytes is pakeliu cool.gif  tingejau labai blush2.gif



mes pietum valgysim sriubyte su kauliukais...vakarienei iskepsiu varskes apkepa (varske po 1.49 Lt) sakiau reik dar siandien nulekt nusipirkt, kol pigi (o galioja iki 28 d. lyg)
Atsakyti
Pusryciams : man-2 krablazdes+saukstas baltos misraines+puodas zalios arbatos
Vyrui-balta misraine+duona+nuo vakar likes ausu ir lieziuvio vyniotinis
Vaikams-virtos sasiskos su keciupu ir batonu

Pietums/vakarienei: vakarykstis kugelis su sparneliais ir virsiu raugintu kopustu sriuba su vistos kauliukais, parukytais sonkauliukais ir likusiom visokiom skurytem nuo lasinuku blush2.gif
Atsakyti
pusryciams likes varskes apkepas, pietums karbonadai su raugintais agurkeliais, vakarienei bulvine pica
Atsakyti
Žuvienė ax.gif
Atsakyti
isviriau pora vistos slaunu, nukaulinau ir pakepinau su makaronais, o is sultinio isviriau sriubyte morkos+bulves+ryziai rolleyes.gif taigi maisto isejo dviems dienoms, ryt galesiu nesukt galvos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos prisijungsiu ir aš prie taupančių.
Pusryčiai miežinė košė su kava, arbata
Pietus Svogunu sriuba ir bulviniai blynai
Vakarieniai gal koki sumuštini
Atsakyti
sveikos 4u.gif pusryciu niekada nervalgau,o pietums pasikepsiu virtu bulviu ir desrele. vakarienei darysiu kibinus(mesos kibinams turiu is kaimo) 4u.gif
Atsakyti
vakar pietums kepti karbonadai su raugintais kopustais ir vakarienei tuno-makaronu salotos 4u.gif
Atsakyti
siandien valgyt tingiu daryt, tai vakgem makoronus su desrelem cool.gif
Atsakyti
Aš šiandien dariau troškinį.Turėjau nediduką gabaliuką sprandinės,tai kad visiems užtektų,pakepinau gabaliukus apvoliojus miltuose,tada svogūnų,morkų pripjausčiau,užpyliau vandenuku ir patroškinau apie pusvalandį.Pabaigai sudėjau šparaginių pupelių ir kalafioro,dar turėjau pusė paprikos.Viska patušinau dar apie 10 min.Valgėm su bulvių koše 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 11 21, 15:59)
del tos pirktiniu koldunu mesos pati ir darau doh.gif  formeles neturiu, tai darau tokius kaip mazyyycius ceburekus bigsmile.gif  forma isspaudziu su stikline ir uzspaudau su sakute smile.gif  teslai : miltai vandau ir druska... jokiu kiausiniu nereikia, tada ilgiau stovet uzsaldyti gali rolleyes.gif  farsa prieskoniuoju su santa marijos tradiciniais mesos prieskoniais ir druska, nors zinoma gali prifantazuot smile.gif  jei darysi su bulviu kose arba varske, tai nekociok teslos labai plonai, nes viskas isplysta ir gaunasi skyliai virti bulviu koseje lotuliukas.gif  man tai buvo biggrin.gif

siandien pas mus troskinukas (kalafijoras, farsas, bulve, morka, kecupas)





o kiek mazdaug perki varso kuldunam?
Atsakyti
QUOTE(Editelle @ 2008 11 27, 13:31)
o kiek mazdaug perki varso kuldunam?

apie 200-300gramu kazkur g.gif nedaug ten jo susinaudoja rolleyes.gif beje farsa dar gali sumaisyt su kefyru jei turit, tada mesyte minkstesne buna rolleyes.gif
Atsakyti