Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 18:44)
e mergaites ka padaryt is isvirtu sparniuku  g.gif  schmoll.gif  nieko mesumastau  blush2.gif  blush2.gif  kas butu skanu nes taip su vbaltu padazu jau visteina atsibodo  blush2.gif

nuimk mesa,sumalk ir padaryk blynams idara arba pyrageliams
Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2009 01 04, 11:54)
as plovo irgi jau pasiilgau, reikes gal rytoj isvirti, nes nuo rytojaus pradesiu ruostis egzaminui neturesiu laiko kada virtuveje labai trintis, tai daugiau isvirsiu kaip ir tu ir valgysim pora dienu smile.gif tikiuosi neatsibos, nes mes nelabai megejai antra diena ta pati valgyti
thumbup.gif

o gera mintis,buvau visai pamirsus apie plova,tik dazniausia kai ji gaminu vis padauginu,turiu kameroj kalakutienos gabaliuku,dar iseis farso sumalt
Atsakyti
QUOTE(judiene @ 2009 01 04, 23:52)
Sutinku,kad daug ideju,bet mano seimoje problema be mesos nei dienos,mano vyrui doh.gif

nu jo, mums taupiai iseina valgyt dar ir todel kad neisrankus labai esam smile.gif maista galim ta pati valgyt nors ir tris dienas, o jei reikia kuri menesi labiau pataupyt, tai ka turim ta valgom rolleyes.gif
Atsakyti
o aš kad ir labai norėčiau, labai labai neišeina taupyti. Baisiai netaupi esu blush2.gif blush2.gif blush2.gif ir kartais norisi save palepinti rolleyes.gif

Bet va vakar ir aš labai skaniai ir taupiai "prasisukau": dariau faršu kimštas bulves mirksiukas.gif Garnyras su raugintais kopūstais/marinuotais agurkais.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 04, 23:17)
Zinai, su rezultatais sunku  tongue.gif , as kaupikas, man saugiau kazkaip atrodo, kai yra atsargu, nes jei kokia nenumatyta didele spraga- as isgyvnsiu kaip nors, tai tas atsargas nuolat papildau, atnaujinu.

pas mane irgi turi but visko, bet sumascius kazka gamint netektu lekt i parduotuve doh.gif

QUOTE(regna @ 2009 01 05, 00:22)
Daznai  pusryciams virta kose {pvz.ryziu,arba aviziniu dribsniu}panaudoju pietums,tai buna kotletai is ryziu ,kartais uzverdu piena,o,ryzius apibarstau cinamonu,cukrumi sumiksuoju,uzpilu virintu pienu,buna sriuba.

tai i ryziu blynelius kepi ant aliejaus? i tesla pridedi tik kiausini, cinamona, cukru?
Atsakyti
Sveikutes
Pas mane pusryciams varketukai, pietums stambiai tarkuotu bulviu su mesytes gabaliukais plokstainis smile.gif
O vakarienei mums tik panoms uzteks sriubytes isvirsiu kokios lengvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2009 01 05, 12:19)
o aš kad ir labai norėčiau, labai labai neišeina taupyti. Baisiai netaupi esu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ir kartais norisi save palepinti  rolleyes.gif

Bet va vakar ir aš labai skaniai ir taupiai "prasisukau": dariau faršu kimštas bulves  mirksiukas.gif Garnyras su raugintais kopūstais/marinuotais agurkais.

kai yra galimybes tai nera reikalo taupyt labai rolleyes.gif tongue.gif o jei gyvenimas prispaudzia tada nori nenori su pora simtu sukiesi mirksiukas.gif ir ka gi, jei reikia issisuki bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 05 sausio 2009 - 12:29
QUOTE(indria @ 2009 01 05, 13:28)
kai yra galimybes tai nera reikalo taupyt labai rolleyes.gif  tongue.gif  o jei gyvenimas prispaudzia tada nori nenori su pora simtu sukiesi mirksiukas.gif  ir ka gi, jei reikia issisuki bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Šiaip Jūs žinoma teisi. Bet kaip čia pasakius apie galimybes.... mūsų Eurokomisarė gerai išsireiškė: "puota maro metu" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2009 01 05, 12:33)
drinks_cheers.gif Šiaip Jūs žinoma teisi. Bet kaip čia pasakius apie galimybes.... mūsų Eurokomisarė gerai išsireiškė: "puota maro metu"  bigsmile.gif

kuo toliau tuo maziau domiuosi politika, nes kartais atrodo kad jie ten maziausiai zino ka daro doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 01 05, 13:51)
kuo toliau tuo maziau domiuosi politika, nes kartais atrodo kad jie ten maziausiai zino ka daro doh.gif  doh.gif  biggrin.gif

smile.gif čia ne apie politiką norėjau - apie posakį mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar viriau kiaulienos kauliukus iš kaimo parvežtus, na tai sultinys jau yra, galvojau kokių barščių prasivirsiu, bet kadangi šalta, tėvukas išnėšė visus burokėlius į rūsį, su MB patingėjom eit blush2.gif , tai įmečiau morkyčių, bulvyčių, atsidariau savo konservuotas cukinijas su paprikomis ir pomidorais , viską suverčiau, o ant pabaigos šaldytų krapų gerą saują užbarščiau rolleyes.gif niam kaip skanu gavosi ax.gif
Atsakyti
isiterpsiu, bet parasysiu savo "taupia sriuba". as kai neiiseinu i parduotuve, atsidarau saldytuva ir dedu i sriuba ko turiu: papjaustau desrytes, ar kokios likusios mesytes, svoguniuka, koki pomidora, morkiuka(dar geriau jei yra like morku su majonezu ir cesnaku misraines), kartais jei turiu ir lydyto surelio imetu, rauginto agurkelio, paprikos, butinai kokia bulvyte nuskutu ir sauja ryziu arba makaronu. viska sudedu, paverdu, daznai idedu sauksta kecupo. valgom su grietine. man labau skanu. aisku ne visada visu produktu turiu, kartais kitu turiu, tinka viskas, kai mesytes neturiu, pakepinu morkytes, desryte svogyna, dedu cesnako, nes megstu labai thumbup.gif
Atsakyti
siandien nieko nenusipirkom, nieko is kameros neissitraukiau tai gaminsiu ka rasiu biggrin.gif pusryciams valgem mes su mazuoju kiausinienes, o vyras vakaryksti mesos gabaliuka pasisilde ir rukytos sonines pasipjaustes pasikepino. siuliau pusryciams avizines koses isvirt bet likau nesuprasta biggrin.gif kazko rimciau uzsimane doh.gif kazi kaip cia sekis be mesos pietus pagaminti tokiems isrankybems g.gif oi sunku su tais ligoniais, nesirgtu vienas i darba kitas i darzeli ir rami galva blush2.gif
Atsakyti