Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Sveikos,mergaitės.Įdomi temelė.Jau ir seniau paskaitinėjau ir spėjau kai kuo pasinaudoti 4u.gif Aš taupyt panorau ne iš reikalo,o todėl,kad pamačiau,kad per daug pradėjau išleisti pinigų maistui blush2.gif Kartais pamiršti,kad taupus maistas ir skaniau,ir sveikiau.Po truputį mokausi.Ačiū 4u.gif

QUOTE(indria @ 2008 12 31, 01:05)
beje apie taupyma... mano pagrindinis taupymo budas yra tai kad susiplanuoju minimum savaitei ka gaminsiu rolleyes.gif  kaip kad pvz siandien, apsipirkom uz ~100lt, ir gryzus namo susirasiau patiekalu meniuka . kai jau tikrai nebezinau ka besugalvot is esanciu produktu vel padarom dideli apsipirkima rolleyes.gif

Aš irgi taip mėginau- užsipirkti savaitei.Lyg ir susiplanavau meniu,bet nepraėjus savaitei pritrūkau ir produktų,ir idėjų.Man dar mokytis ir mokytis iš jūsų ax.gif

QUOTE(indria @ 2008 12 31, 14:23)
nu gi nepatingesiu, surasysiu meniuka lotuliukas.gif tai va smile.gif manau tiek tikrai kokiom 12dienu uzteks, nes jei dar truks kartais valgyt tai visada galima tiesiog issikept bulviu smile.gif (nusipirkom 40kg turgiui smile.gif )

O tu čia pietų meniu surašei,ar šiaip ką per dieną valgot?Nes pas mus sriuba- tai tik kaip užkandis skaitosi.Vienos nepaduosi...

QUOTE(aige @ 2009 01 04, 17:26)
Pusryciams sumustiniai ir sausi pusryciai.
Pietums makaronai su kiaulienos kepsniukais.
Vakarienei gaminsiu pica.

Tikrai nemanau,kad sausi pusryčiai- labai jau pigus maistas,o jei dar ir sumuštiniai kartu...Žinau iš patirties,kad ne taip jau pigiai tie sausi pusryčiai atsieina,nors priklauso ir koks žmogutis juos valgo ax.gif

Parašysiu ir aš savo "šedevrą".Jei jau kas nors rašė,atleiskit,pražiūrėjau.Jei turit likusį virtos mėsos mažą gabalėlį,galima jį sumalt ir pašildyt su virtais makaronais,pridėjus kepto svogūniuko ar dar ką turit.Skanu ir pigu.
Atsakyti
supjaustom smulkiai svoguna ir pakepiname su vistiena, skanu nerealiai thumbup.gif mano mama su virtomis morkomis ta pati daro, tik morkytes atsirai ant sviesto pakepina ax.gif
Atsakyti
vakar pietums viriau vistienos sultini (is rinkinio sriubai), po to i sultini idejau vermiseliu truputi, tarkuota morka, svoguna, salditu zalumynu, prie sultinio kepiau lietinius o idatas buvo visolie malti mesu likuciai pakepinti su svogunu ir prieskoniais.
Atsakyti
ant sparniuku ne taip jau daug tos mesos yra siaip.. rolleyes.gif as viriau rinkinuka sriubai ir kelias blauzdeles ir mesa nulupinejusi taip pagaminau (irgi ne prudai gavosi, su bulvemis kaip rimta patiekala mano edrunui butu buve per mazai) - issiviriau ryziu, sudejau susmulkinta (nelabai smulkiai) vistiena nulupineta, ipjausciau pomidora viena ir siek tiek zalio agurko del kvapo. siek tiek druskos, pipiru ir majonezo (dejau ir siek tiek grietines). gavosi labai daug ir labai skanios misrainytes ax.gif vyras labai gyre ir klausinejo is kur cia taip ismokau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
pusryciams sumustiniai, vakarienei varskes apkepas thumbup.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 11:33)
nu jo as isviraiu kaisiniu pusrycaim bet mazasis atsisake toki maista valgyt dicksi skaniai pavalge  o mazajam reik mesos  doh.gif  doh.gif

pas mus vienodo amziaus mazyliai. as tai rytais, vakarais dazniausiai koses duodu, arba kose ir omleta/varske/virtinukai

QUOTE(mazge1979 @ 2009 01 04, 15:26)
pas mus desreles su pomidoru salotom, o vakare tingineliai, vaikai l. ju pasiilgo, o as dar nelabai pajegi valgyt virt

sveikinimai 4u.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 04, 16:26)
Mes 4-iems asmenims isleidom virs 800 lt maistui, na su 500 ko gero butu labai sunku issiversti. Bet turiu kameroj nemazai atsargu, aliejaus nusipirkau, makaronu, kavos, na nemazai turiu sandeliuke  4u.gif

lauksim rezultatu mirksiukas.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 18:44)
e mergaites ka padaryt is isvirtu sparniuku  g.gif  schmoll.gif  nieko mesumastau  blush2.gif  blush2.gif  kas butu skanu nes taip su vbaltu padazu jau visteina atsibodo  blush2.gif

as tai nuimciau mesa ir pakepinciau su darzovemis ir valgyciau su ryziais/makaronais/bulvemis
Papildyta:
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 04, 21:58)
ant sparniuku ne taip jau daug tos  mesos yra siaip..  rolleyes.gif  as viriau rinkinuka sriubai ir kelias blauzdeles ir mesa nulupinejusi taip pagaminau (irgi ne prudai gavosi, su bulvemis kaip rimta patiekala mano edrunui butu buve per mazai) - issiviriau ryziu, sudejau susmulkinta (nelabai smulkiai) vistiena nulupineta, ipjausciau pomidora viena ir siek tiek zalio agurko del kvapo. siek tiek druskos, pipiru ir majonezo (dejau ir siek tiek grietines). gavosi labai daug ir labai skanios misrainytes  ax.gif vyras labai gyre ir klausinejo is kur cia taip ismokau  biggrin.gif  blush2.gif

skaniai skamba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 01 04, 23:08)
lauksim rezultatu mirksiukas.gif


Zinai, su rezultatais sunku tongue.gif , as kaupikas, man saugiau kazkaip atrodo, kai yra atsargu, nes jei kokia nenumatyta didele spraga- as isgyvnsiu kaip nors, tai tas atsargas nuolat papildau, atnaujinu.

Del sausu pusryciu- valgo vaikai. Pakiukas 2 lt- uztenka 2 kartams, pieno stikline iseina vienam kartui- dviems vaikams. Tikrai nebrangu.
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2009 01 04, 21:34)
O tu čia pietų meniu surašei,ar šiaip ką per dieną valgot?Nes pas mus sriuba- tai tik kaip užkandis skaitosi.Vienos nepaduosi...

mes sriuba galim valgyt visa diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 12 31, 14:23)
nu gi nepatingesiu, surasysiu meniuka lotuliukas.gif gal kuriai nors kokiu ideju pamatesiu ax.gif beje jei tikliau tai isleidom 114lt su apsipirkimu turgui smile.gif taigi :
1.virtos bulves+desreles+kefyras
2.bulviniai blynai
3.sultinys su kiausiniais
4.skryliai
5.blynai su uogiene (turiu daug prisidarius)
6.troskinti rauginti kopustai su kauliukais (raugintus kopustus perkam gan pigiai turgui, o kauliukai tai tie sriubos rinkinukai kur iki buna smile.gif nebrangu, o bent jau mums tai labai skanu smile.gif  )
7. vista su bulvem (pirkau su akcija maxej)
8. sparneliu troskinukas (vistos sparneliai, kopustas, bulves, morkos, poras)
9. svieziu kopustu sriubyte
10. raugintu kopustu sriubyte
11. makaronu apkepas (makaronai, pomidorai, paprika, porai)
12.bulviu-farso apkepas (sluoksniuoju bulves su farsu ir kepu orkaitej smile.gif )
13. vistu blauzdeles su ryziais (irgi pirkau su akcija)
14. kepsniukai (cia jau siam naujuju vakarui pirkau mesytes normalios, nors vistiek labai pigiai iseis viskas, nieko daug nereikes, nes mb dirba...)
15.zirniene
16. grikiai su desrelem
17. silkiniai kukuliai (visada prisidarau daug tai dar prisisaldau keliom dienom)
18. aviziniai kotletukai

tai va smile.gif manau tiek tikrai kokiom 12dienu uzteks, nes jei dar truks kartais valgyt tai visada galima tiesiog issikept bulviu smile.gif (nusipirkom 40kg turgiui smile.gif )

Sutinku,kad daug ideju,bet mano seimoje problema be mesos nei dienos,mano vyrui doh.gif pusriciu kaip ir nera nes jis 6val keliasi i darba ir nenori ryte valgyti schmoll.gif ,bet vakare patikekit atsiima uz viska ir be mesos netikiu, kad istvertu biggrin.gif ir tikrai nerealu man su tokia sumele blink.gif nors jai ne mano edrunas tai butu idealu thumbup.gif lotuliukas.gif (kartais sakau tu tik maista gadini brangusis kaip kudas taip kudas) megalol.gif
Papildyta:
QUOTE(indria @ 2008 11 20, 12:34)
vakar valgem picas, siandien darysiu uzkeptus koldunus.. rolleyes.gif  ( kai koldunus darau namie iseina pigus ir labai skanus, neprastesni uz tuos po 8 litus uz 0,5kg tongue.gif )

sutinku nieks naminiu nepakeis koldunu super bigsmile.gif
Atsakyti
Daznai pusryciams virta kose {pvz.ryziu,arba aviziniu dribsniu}panaudoju pietums,tai buna kotletai is ryziu ,kartais uzverdu piena,o,ryzius apibarstau cinamonu,cukrumi sumiksuoju,uzpilu virintu pienu,buna sriuba.
Avizine kose panaudoju,kotletams,imetu razinu ,varskes ir kepu buna tokie mano kotletai kuriuos valgau ,kartais ir vakarienes metu su arbata
Dar is avizines koses issiverdu saldzios sriubos su dziovintais vaisiais.
Atsakyti
Aš šiandien kiaulės karką išvirsiu ir tam sultinį dar kruopų sriubos su pupelėm išvirsiu smile.gif bus ir pigu ir daug, dviem dienom užteks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 00:17)
Del sausu pusryciu- valgo vaikai. Pakiukas 2 lt- uztenka 2 kartams, pieno stikline iseina vienam kartui- dviems vaikams. Tikrai nebrangu.

Na,pas mus tai pakiuko uztenka tik dienai(nesvarbu kokio dydzio tas pakiukas),nes vaikai(2) labai juos megsta,ir negali ziureti,jei dar pakelyje yra like keletas trupineliu biggrin.gif Pieno irgi gaunasi visas litras.

Siandien pusryciams grikiu kose su arbata,pietums pagal mamu receptuka bandysiu bulviu-farso troskini,tik dar zadu prideti kopustu papjauscius + rauginti agurkai ir zirniu sriuba,o vakarienei-blynai su uogiene.Gal,jei nepatingesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2009 01 05, 10:40)
Na,pas mus tai pakiuko uztenka tik dienai(nesvarbu kokio dydzio tas pakiukas),nes vaikai(2) labai juos megsta,ir negali ziureti,jei dar pakelyje yra like keletas trupineliu biggrin.gif Pieno irgi gaunasi visas litras.


Na jei labai skanus pusryciai tai gali nelikti kita dienai, nes veliau, kaip uzkandi triauskina, bet kita vertus, tai pigus uzkandis, nes jei 1 lt pusryciams + pienas, tai 1lt uzkandis. smile.gif Jau be pieno valgo.
O is ddesniu pakiuku- kur su medum, ar kriauklytes sokoladines - tai nevalgo sausu.

Siandien dar liko kepsniuku - patroskinsiu ir su grikiais bus pietums, o dar isvirsiu koki sriuba- morka+ bulve+makaronas.
Atsakyti