Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

SIANDIEN RAUGINTU KOPUSTU SRIUBA SU MESA.
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 11:20)
ot kaip as jum pavydziu  blush2.gif  as taip nemoku o lb noriu ismokti  rolleyes.gif

reikia tik labai tingėt lotuliukas.gif
O jei rimtai,tai aš daug dirbu,amžinai lakstau po miestą su reikalais,namie irgi niekada darbų netrūksta,tai ir tingisi,kai tik galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 04, 13:25)
reikia tik labai tingėt lotuliukas.gif
O jei rimtai,tai aš daug dirbu,amžinai lakstau po miestą su reikalais,namie irgi niekada darbų netrūksta,tai ir tingisi,kai tik galima mirksiukas.gif

reiskiasi pasidarysiu tingine lotuliukas.gif ir bus taupu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 11:28)
reiskiasi pasidarysiu tingine  lotuliukas.gif  ir bus taupu  biggrin.gif

Būtent thumbup.gif ,bet reikia dar sugebėt,iš to kas namuose,padaryt valgomo lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jo as isviraiu kaisiniu pusrycaim bet mazasis atsisake toki maista valgyt dicksi skaniai pavalge o mazajam reik mesos doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jia mažiukas dar ,su tiokiu neusistarsi,galima jam pusryčiams dešrelę duot,vienos su duonyte tikrai pusryčiams užtektų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 04, 11:04)
jei turi pievagrybių ar kitokių grybų,gali įdėt,labai skanu thumbup.gif

mb ju nevalgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 03, 22:57)
nu vat vyriuj isviraiu obuoliu kompoto  4u.gif  ryt sakiau plovo puoda pridaryt reikai nes pirmadieni as eisiu i parktika ir be 1 val negysiuu tai riek pasidaryt daugiau nei iprastai  biggrin.gif  biggrin.gif

as plovo irgi jau pasiilgau, reikes gal rytoj isvirti, nes nuo rytojaus pradesiu ruostis egzaminui neturesiu laiko kada virtuveje labai trintis, tai daugiau isvirsiu kaip ir tu ir valgysim pora dienu smile.gif tikiuosi neatsibos, nes mes nelabai megejai antra diena ta pati valgyti

QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 04, 11:04)
jei turi pievagrybių ar kitokių grybų,gali įdėt,labai skanu thumbup.gif
Papildyta:
Aš dar nuo pernai parduotuvėje nebuvau schmoll.gif .Viena dalis šeimynos pas senelius išmovė,o mes vertėmės su tuo kas šaldytuve.Vakar baigės duona,patingėjome eiti,vertėmės su koldūnasi,o pusryčiams panaudosim duoniukus,netyčiom atrastas pokelis mirksiukas.gif vakare net su dukra kalbėjom,kad mokėtume gyvent taupiai lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 01 04, 11:54)
mb ju nevalgo doh.gif

sau atskirai pasidaryk,tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 04, 12:04)
sau atskirai pasidaryk,tikrai verta mirksiukas.gif

nebent kada pabandysiu mb apgaut pridejus grybu rolleyes.gif kazkaip nemegstu as sau atskirai daryt blush2.gif net kai jis dieninem dirba tai visa diena beveik nieko nevalgau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 01 04, 12:24)
nebent kada pabandysiu mb apgaut pridejus grybu rolleyes.gif  kazkaip nemegstu as sau atskirai daryt blush2.gif  net kai jis dieninem dirba tai visa diena beveik nieko nevalgau doh.gif

jei nori apgaut,tada sumalk,aš taip mazgei savo įkišu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien vištienos sparnų ir bulvių troškinukas su daržovėm, bus dviem dienom
Atsakyti