Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Labas rytas,
jungiuosi ir as prie Jusu smile.gif

Siandien virsimes pietums grikius ir kepsim vistienos file gabaliukus majonezo-kiausiniu-krakmolo plakinyje bei darysimes kokias nors salotas smile.gif
O ryt planuoju daryti balandelius (pirma kart juos darysiu, tai nezinau, kas gausis smile.gif)
Atsakyti
na va, persirasiau meniu, siek tiek pakoreguosiu musu seimynos skoniams (pvz ismesiu lauk paprikas biggrin.gif ) ir bandysim prasisukti 12 dienu su 100 Lt smile.gif
keli klausimukai - pvz zirniene ar raugintu kopustu sriuba verdu is mesos sultinio, tai reikia pries tai mesos gabaliuka tureti. ka is o po to? ar kaip kitaip verdat? o kaip duona, grietine, pienas toks, juk greit sueina, ir tenka vel pirkti.. o kaip zinia, nuejus i parduotuve grietines induko pareini su pilnu maisu dazniausiai blush2.gif ax.gif kaip su tuo susidoroti? kaip iveikti save kad galetum uzristom akim nueiti i pieno skyriu, pasimti grietines, duonos pakeliui ir dingti is parduotuves nieko daugiau nepaemus?/ smile.gif

siandien pas mus virtinukai su mesa. smile.gif vyras padeda pusbroliui nama apkalineti, tai grizta visad sotus smile.gif tai gi mums siandien uzteks ir virtinuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 02, 16:34)
o kaip zinia, nuejus i parduotuve grietines induko pareini su pilnu maisu dazniausiai  blush2.gif  ax.gif  kaip su tuo susidoroti? kaip iveikti save kad galetum uzristom akim nueiti i pieno skyriu, pasimti grietines, duonos pakeliui ir dingti is parduotuves nieko daugiau nepaemus?/ smile.gif


Tiesiog pasiimti pinigų tiek, kiek kainuoja tas grietinės indukas. Ir nekils pagundų, nes neturėsi daugiau pinigų ax.gif
Atsakyti
mes tai šiandien vakarienei kepam bulves, sutarkuotas per burokinę tarką su faršu ir svogūniukais smile.gif
Atsakyti
o mūsų vakarienė iš likučių.
user posted image
Atsakyti
Išviriau pievagrybių sriubos ir kotletai (faršas, paprika, keletas pievagrybių) su makaronais bei raugintais kopūstais bus.
Atsakyti
oj as ir dabar su pievagrybiais draugauju, gavome nemokamai tu grybuku tai dabar viskas su jais biggrin.gif man begalo skanus jie, tai ir dedu visur, bet vyrui tai turiu skaniai padaryti, kad valgytu, neturi ypatingai jie jaustis biggrin.gif tai siandien pavyko, ziuresim ar likusiu neteks vienai paciai valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 02, 22:56)
oj as ir dabar su pievagrybiais draugauju, gavome nemokamai tu grybuku tai dabar viskas su jais biggrin.gif man begalo skanus jie, tai ir dedu visur, bet vyrui tai turiu skaniai padaryti, kad valgytu, neturi ypatingai jie jaustis biggrin.gif tai siandien pavyko, ziuresim ar likusiu neteks vienai paciai valgyti smile.gif


Mano vyras tai kaip tik pageidauja pievagrybių, kad būtų visur ir kuo daugiau biggrin.gif tai ir į sriubą, ir į picą, ir į faršą įdedu kotletams. Dar skanu cepelinams arba kugeliui padažą padaryti su pievagrybiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2009 01 02, 22:07)
Mano vyras tai kaip tik pageidauja pievagrybių, kad būtų visur ir kuo daugiau  biggrin.gif tai ir į sriubą, ir į picą, ir į faršą įdedu kotletams. Dar skanu cepelinams arba kugeliui padažą padaryti su pievagrybiais  mirksiukas.gif

taip taip ir aš visur jų dėčiau. Dabar pusryčiaujame su maže tai ji vakarykščius spagečius su šviežiomis dešrelėmis valgo, o aš spagečius su keintomis daržovėmis
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 01, 16:41)
pasivogsiu ta ideja su meniu, ir net meniu pasiskolinsiu ir bandysiu taip issiversti smile.gif

oi ir dar gal galit parasyti kaip avizinius kotletus gaminti ir silkinius kukulius  ax.gif

tikiuosi pades ir jums taupyt bigsmile.gif 4u.gif

aviziniai koteletukai: ismirkau avizas vandeniu skiestam piene, imusu kiausini, druskytes, krakmolo ir kepu smile.gif
silkiniai kukuliukai: isverdu bulves, sugrudu, beriu ketvirdali kiekio bulviu krakmolo (jo reikia tikrai nemazai), druskos. formuoju ir verdu smile.gif

QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 02, 15:34)
keli klausimukai - pvz zirniene ar raugintu kopustu sriuba verdu is mesos sultinio, tai reikia pries tai mesos gabaliuka tureti. ka is o po to? ar kaip kitaip verdat?

o kaip duona, grietine, pienas toks, juk greit sueina, ir tenka vel pirkti.. o kaip zinia, nuejus i parduotuve grietines induko pareini su pilnu maisu dazniausiai  blush2.gif  ax.gif  kaip su tuo susidoroti?

as nevisada dedu mesos, daznai verdu su kubeliais, bet irvirusia mesa, manau puikiausiai butu galima patiekt su bulvem kaip dar viena patiekala, arba kita diena is jo padaryt koki truskinuka ax.gif o jei dar kokias kopustu salocikes padarysit thumbup.gif arba gali virt su tais sriubos rinkinukais... kainuoja tik kelis litukus, bet yra dar ir ko pavalgyt rolleyes.gif o jei turit suni, tai dar ir jam pietus iseis biggrin.gif

pasiim tik kelis litus, kad daugiau niekas neiseitu bigsmile.gif

QUOTE(Lock @ 2009 01 02, 15:46)
Tiesiog pasiimti pinigų tiek, kiek kainuoja tas grietinės indukas. Ir nekils pagundų, nes neturėsi daugiau pinigų  ax.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif

siandien is meniuko valgysim blynus su uogiene smile.gif kadangi mb dirbs siandien nuo 8h iki 21h ( doh.gif ) tai daugiau nieko labai ir nebereikes, nebent vakare kokiu bulviu pasikepsim tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 03 sausio 2009 - 15:13
o as katik parduotuvej buvau kas, kad pasiemiau kelis litus, kortele turejau, tai vel pripirkau daugiau nei reikejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 03, 16:07)
o as katik parduotuvej buvau kas, kad pasiemiau kelis litus, kortele turejau, tai vel pripirkau daugiau  nei reikejo biggrin.gif

vadinas reikejo ir kortele palikt namie biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti