Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Ledas @ 2008 12 28, 15:57)
thumbup.gif
Mano anyta padarė balandėlius, tai mėsos juose neradom doh.gif  Bet skonis vistiek panašus. Taip taupant reikėtų 100g. mėsos ir 0,5kg. ryžių smile.gif

ir sveikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 28, 15:57)
thumbup.gif
Mano anyta padarė balandėlius, tai mėsos juose neradom doh.gif  Bet skonis vistiek panašus. Taip taupant reikėtų 100g. mėsos ir 0,5kg. ryžių smile.gif

lotuliukas.gif nu jo va cia tai geros proporcijos biggrin.gif
Atsakyti
na papasakosiu siandienos mano patiekala,kaip taupiai praissukau. kepiau plokstaini, bet neturejau jokios mesytes issiemusi is saldiklio, tai supjausciau puse slioso rukytos desros (ji tokia neskani buvo, vieni lasiniai, niekas jos nevalge, o mesti nesinorejo), vakarykscius 5 kotletukus supjausciau, pamirsau imusti kiausini biggrin.gif o ju turiu uzsipirkusi daug, bet skleroze biggrin.gif ipyliau stikline virinto pieto ir tris saukstus lydito margarino, bei galvute tarkuoto svoguno, gavosi pasakiskai minkstas skanus plokstainis, turejau spirgu dar kameroje, pakepinau ir niam niam
Atsakyti
kotletukai ir orkaitej keptos bulves+ ledai su braskem( is saldiklio dar nuo vasaros)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 28 gruodžio 2008 - 21:26
plovas ir dar vakarykščiai karbonadai
Atsakyti
Kepiau bulvinius blynus, nes po švenčių nei mišrainių, nei mėsos nesinori...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 12 29, 14:49)
Kepiau bulvinius blynus, nes po švenčių nei mišrainių, nei mėsos nesinori...

Vakarienei aš irgi kepsiu bulvinius blynus ir dar sumalsiu vakarykštį guliašą ir į blynus įdėsiu, bus kaip Kėdainių blynai tik su virta mėsa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 12 29, 16:49)
Kepiau bulvinius blynus, nes po švenčių nei mišrainių, nei mėsos nesinori...


Man tas pats doh.gif todėl bus skryliai vakarienei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2008 12 28, 23:25)
kotletukai ir orkaitej keptos bulves+ ledai su braskem( is saldiklio dar nuo vasaros)


kaip orkaiteje bulves kepi? ieskojau intike, bet nieko gero g.gif
Atsakyti
Mes tai šiandien raugintų kopūstų sriubytę valgėm,nes po švenčių kažko tokio norėjos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 29, 16:29)
Man tas pats  doh.gif  todėl bus skryliai vakarienei  rolleyes.gif



Acius acius acius smile.gif bo priminet toki fain patiekaliuka SKRYLIAI...mmmmm...geras...tik pas mama esu valgius, o pati nedariau nei karta...keista kazkaip kad paciai neatejo i galva...juk taip pigu ir skanu.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 12 29, 19:58)
kaip orkaiteje bulves kepi? ieskojau intike, bet nieko gero  g.gif

ppasirenku nedidelias tokias, perpjaunu per puse, sumaisau su prieskoniais, dar ant virsaus sviestuko uzdedu ir kepu, cia tinka prie mesytes, o jei nori ydarytu, tai reikia didesniu ir su lupenom, jas reik det y folija, tada y bleta ir orkaitej pakept kol suminksteja, po to isskobi vidu ir ten pridedi katuri, as maisau tas isskobtas bulves su tarkuotu suriu, kumpio gabaliukais ar farsu, darzoviu dedu, tokiu kaio pomidorai, paprika ar marinuotas agurkelis. po to dar viska apkepu orkaitej
Atsakyti