Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 22, 21:08)
kas ten salia karbopnado?
nekartu?

bulves, ant kuriu raudonieji krienai, pjaustyti sviezi agurkai, marinuotos papriku-morku salotos ir kopusto griezineliai.
Atsakyti
siendien pralanktem mieste tai susitaupe valgem tik is ryto zirnienes ir vakare sumustiniu cool.gif rytoj valgysim guliasa... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 21, 20:54)
Aš rašau arba vakarienės arba pietų patiekalą ne visos dienos, tad nereik stebėtis kitos irgi parašo plovas bet nereiškia kad visą dieną jį ir valgė  biggrin.gif Po jūsų posto parašė šašlykai, bet abejoju ar visą dieną juos valgė, tai ko tik mano postas užkliuvo  g.gif

na net nežinau. Bet man tai sriubos maža būtų tik vakarienei ar tik pietums, tai gal todėl ir paklausiau. blush2.gif

Aš nusipirkau puskilį kiauslienos ragu, išsiviriau ir pasidariau raug. kopūstų sriubos, o nusigramdžius mėsytę nuo kaulų pasitušinau su svogūnais smile.gif
Atsakyti
Vakarykštė višta, miltiniai blynai, kompotas (su mėlynėm) , kopūstienė vakarykštė.
Atsakyti
QUOTE(SkyClouds @ 2008 12 23, 11:48)
Vakarykštė višta, miltiniai blynai, kompotas (su mėlynėm) , kopūstienė vakarykštė.

mmm ziema melynes wub.gif o as nezinau ar i tema, nes cia truputi apie taupuma eina kalba, bet tiek laksciau mieste su reikalais siandien, kad neturejau laiko grizti pavalgyti tai valgiau valgykloje kazkokioje ir isleidau 3,9 tai nemanau kad netaupi esu biggrin.gif valgiau raugintu kopustu sriubos ir cepelina su mesa smile.gif
Atsakyti
fri bulvytes ( darau namie is turimu bulviu), agurkiukai, dar like saldzios sriubytes, o ryt- taupymo akcija-vaziuosim pas abejus tevus...
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 23, 13:11)
na net nežinau. Bet man tai sriubos maža būtų tik vakarienei ar tik pietums, tai gal todėl ir paklausiau. blush2.gif

Aš nusipirkau puskilį kiauslienos ragu, išsiviriau ir pasidariau raug. kopūstų sriubos, o nusigramdžius mėsytę nuo kaulų pasitušinau su svogūnais smile.gif


Mums būna per akis sriubos mirksiukas.gif Šiandien vakarienei išvirsiu kokią košę ar dar ką greit padaromo, nes norisi pailsėt prieš ryt dieną biggrin.gif
Atsakyti
Vakariene: kepta lasisa (vyrui dar ryziu isviriau)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 22, 22:32)
marinuotos papriku-morku salotos ir kopusto griezineliai.

kaip marinuoji?

siandien karbonadai su darzovemis
Atsakyti
Viriau avinžirnių košę,ir jos liko todėl vakare sutryniau su trintuve ir padariau paplotėlius{nuo glajaus liko kiaušinio trynys,panaudojau paplotėliams}Ir kmynų arbata užsigėriau.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 24, 00:22)
kaip marinuoji?

siandien karbonadai su darzovemis


O tai pasninko nesilikai? ax.gif
Pas mane šiandiena mieliniai blynai su silke smile.gif O daugiau laikysiu pilva vakarienei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 23, 23:22)
kaip marinuoji?

siandien karbonadai su darzovemis

ne as marinuoju, mamyte mano, tai net nezinau
Atsakyti