Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Aš šiandien gaminau vištienos kepenėles, buvau žiauriai jų pasiilgus. Taigi kepenėles troškinau su svogūnais, vėliau įdėjau grietinės. Valgėm su bulvių koše ir kopūstų mišraine.
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2008 12 21, 21:45)
Merginos gal aš ne visai į temą  smile.gif
turiu klausimėlį , kai mėsą kepi orkaitėj ar turi reikšmės kuria puse foliją ant mėsos uždėsi  ax.gif
Dėkui jei į mano kvailą klausimą atsakysit  blush2.gif  smile.gif

Niekad nesusimastydavau katra puse dėt g.gif a koks ten tarp jų skirtumas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2008 12 21, 23:09)
Niekad nesusimastydavau katra puse dėt  g.gif  a koks ten tarp jų skirtumas  blink.gif

viena pusė labiau blizga , tai ir nesuprantu ar tą pusę ir reikia ant mėsos dėt g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2008 12 21, 21:30)
mes ir visa savaitgali buvom kaime, nes irgi pjovė kiaulę . Tai kad prasisukau namie nieko negamindama, pas anytą prisivalgėm skerdienos,  raugintų kopūstų sriubos  tongue.gif  drinks_cheers.gif

tai ir mes saslyku, virtos mesos su raugintais kopustais smile.gif vien skerdiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2008 12 22, 00:42)
viena pusė labiau blizga , tai ir nesuprantu ar tą pusę ir reikia ant mėsos dėt  g.gif  blink.gif


Aš asmeniškai neteikiu tam reikšmės dedu bet kurią ir kažkaip net nesusimąsčiau, kad reikėtų dėt kažkurią pusę g.gif

Šiandien dar liko sriubos, tai bus vakarienei.
Atsakyti
Virsiu burokėlių sriuba su kauliukais ir dž.grybais. Dar prisidariau juodų ridikų salotų
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2008 12 22, 12:27)
Dar prisidariau juodų ridikų salotų

kaip darai?

keptas netikras zuikis su raugintais kopustais
Atsakyti
bulviniai blynai, vyrui su sonine, man - su grietine ax.gif
Atsakyti
as tuoj eisiu kepti savo karbonaduku
Atsakyti
stai jau baigiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 22, 13:33)
kaip darai?


Paprasčiausiai - burokine tarka sutarkuoja ir grietinės, o kartais su majonezu sumakaluoju
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 22, 18:52)
stai jau baigiau

kas ten salia karbopnado?

QUOTE(mickute7 @ 2008 12 22, 19:06)
Paprasčiausiai - burokine tarka sutarkuoja ir grietinės, o kartais su majonezu sumakaluoju

nekartu?
Atsakyti