Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

O aš šiandiena vėdarų prikepiau tongue.gif
Atsakyti
siandien pradariau makaronu su farsu... ax.gif tingiu ka nors daryt... blush2.gif
Atsakyti
Mes prisivirėm šaltienos, tai bus dviem dienom valgio thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien pas mus dešrelės pieniškos, su virtomis bulvėmis bei burokėliais marinuotais.
Atsakyti
Kepu ekonominius kotletus tongue.gif 0,5 kg farso sumaisiau su gabaleliu tarkuoto kopusto ir kokia nepilna stikline virtu ryziu, na ir dar prieskoniais visokiais ax.gif iseis apie 10- 12 nemazu kotletuku bigsmile.gif kazkada mama tokius taupymo metais kepdavo, visai skanu budavo rolleyes.gif jei neklystu tai kiti juos tinginiu balandeliais vadina g.gif
Atsakyti
Burokėlių sriuba.
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 21, 17:39)
Burokėlių sriuba.

per visą dieną blink.gif
Atsakyti
mes siandien kaimuke saslykus kepem, uosvene kiaule pjove.
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 21, 21:16)
per visą dieną blink.gif

Aš rašau arba vakarienės arba pietų patiekalą ne visos dienos, tad nereik stebėtis kitos irgi parašo plovas bet nereiškia kad visą dieną jį ir valgė biggrin.gif Po jūsų posto parašė šašlykai, bet abejoju ar visą dieną juos valgė, tai ko tik mano postas užkliuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 21, 20:16)
per visą dieną blink.gif

Taip, figura rupinames ir pinigelius taupom thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 21, 20:42)
mes siandien kaimuke saslykus kepem, uosvene kiaule pjove.

mes ir visa savaitgali buvom kaime, nes irgi pjovė kiaulę . Tai kad prasisukau namie nieko negamindama, pas anytą prisivalgėm skerdienos, raugintų kopūstų sriubos tongue.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos gal aš ne visai į temą smile.gif
turiu klausimėlį , kai mėsą kepi orkaitėj ar turi reikšmės kuria puse foliją ant mėsos uždėsi ax.gif
Dėkui jei į mano kvailą klausimą atsakysit blush2.gif smile.gif
Atsakyti