Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 14, 23:18)
receptuka prasom  mirksiukas.gif

pietums kepta sonine su kiausiniais, vakarienei plovas


Tik dabar užklydau čia, tai receptukas visoms norinčioms mirksiukas.gif

Rašau originalų receptuką.

200 g makaronų (tik ne ilgų, aš dėjau visą pakelį, t.y. 400 gr, nes indas pas mane didelis)
svogūnas, 2 pomidorai (kitą kartą dėsiu žymiai daugiau kokius 4-5), 1 paprika, 5 šaukštai pomidorų padažo su bazilikais (aš dėjau tokį kokį turėjau šaldytuve), 2 šaukštai pieno, sūrio (rašo, kad parmezano, bet man tiko ir Rokiškio) tiek kad užtektų pabarstyti ant viršaus, truputis sviesto, druskos, pipirų.

Makaronus išvirti pasūdytame vandenyje, nukošti ir sumaišyti su šaukstu aliejaus, kad nesuliptų.
Svogūną susmulkinti ir kelias minutes pakepti svieste.
Pomidorų odelę nulupti (aš palaikiau užpylusi verdančiu vandeniu, tai ji man atšoko nereikėjo nei lupti) ir supjaustyti griežinėliais.
Paprikas išvalyti, susmulkinti ir kartu su pomidorais sumesti i keptuvę kur kepa svogūnai. Viską pagardinti prieskoniais.
Pusę makaronų dėti į aliejumi pateptą kepimo formą. Dėti daržoves keptas, ir vėl dėti makaronus, supilti likusį daržovių troškinį ir pomidorų padažą.
Kiaušinius gerai išplakti su pienu, pagardinti druska ir pilti ant apkepo. Pabarstyti sūriu ir kepti vidutinio karštumo orkaitėje apie 20 min (na kol kiaušiniai ir sūris iškeps mirksiukas.gif )

Dar ką norėjau pridurti vyras pareiškė, kad kiaušinių kitą kartą neužpilčiau ant apkepo, nes jam sūrio skonis pasikeičia biggrin.gif Tai kitą kartą užtarkuosiu tik sūrio mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane šiandie vakarienei silkė su obuoliais, svogūnu ir majonezu bei vakarykštės pašildytos bulvės.
ryt kepsiu žuvytę, MB labai nori ir kaip tik jo noras su pasninku sutampa. prie žuvytės troškintos morkos su porais
Atsakyti
siandien ale ceburekus darysiu ax.gif (su vafliais)
Atsakyti
Pas mus šiandien bus čirviniai blynai. O ryt varškės apkepas.
Atsakyti
Orkaiteje kepta namine vistiena su bulvemis medaus-majonezo padaze. salotos arba morku-cesnako arba kopustu smile.gif
Atsakyti
Stai kas isejo:
user posted image
Atsakyti
deimapov, thumbup.gif kaip marinavai vistiena?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 19, 00:02)
deimapov,  thumbup.gif  kaip marinavai vistiena?

medaus pora saukstu, majonezo 200g, cesnakas smulkintas, prieskoniai, vanduo.
Atsakyti
Dar sojos truputi pyliau, pamirsau parasyti
Atsakyti
deimapov, aciu
pietums troskinys: mesa, bulves, morkos, ketcupas, grietine
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 19, 12:10)
deimapov, aciu
pietums troskinys: mesa, bulves, morkos, ketcupas, grietine

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaisinu
user posted image
Atsakyti