Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(regna @ 2008 12 15, 14:57)
Aš dažnai kepu turimas daržoves orkaitėje{dedu ką turiu,aišku,aš jas apvalau supjaustau}
Apibarstau prieskoniais krapais,pipirais baziliku druskyte,apšlakstau aliejuku,ir į orkaitę.
jeigu lieką kitą dieną sutrinu su trintuve,prieš tai išsiverdu maišeli ryžių .
Pasidarau sultinio,kartais lieka verdant mėsytę.
Ir viską išmaišau gaunasi skani ryžių sriubytė.
.

va cia tai taupiai sakyciau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien vel is farso tie kepsniukai su krakmolu ir majonezu, bei grikiai
Atsakyti
šiandien pravirsiu rūgštynių sriubytės, bulvytės su tušonke ir baltų ridikų salotos
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2008 12 16, 11:45)
šiandien pravirsiu rūgštynių sriubytės, bulvytės su tušonke ir baltų ridikų salotos

drinks_cheers.gif taupiai. o as sakiau reikia mazinti mums mesos valgyma, o tai kiekviena diena mesa, be jos mes nepavalge biggrin.gif tai jau mesai nerealiai isleidziame
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 12, 15:23)
o ryziu salotos:


vakar gaminau šias salotas, mums labai patiko thumbup.gif , tikrai dar ne karta kartosiu, aš turėjau juodųjų alyvuogių tai įdėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ariadnė @ 2008 12 16, 12:19)
vakar gaminau šias salotas, mums labai patiko  thumbup.gif , tikrai dar ne karta kartosiu, aš turėjau juodųjų alyvuogių tai įdėjau  ax.gif

kaip faina tai girdeti, kazkaip neseniai pradejau rasyti kulinarinese skiltyse ir labai smagu kai kazkam patinka smile.gif
o as va jau iskepiau antra kart tuos kepsniukus tai tikrai jie daznai musu stale puikuosis, nes labai pamego musu seimyna juos. dar morku-cesnako salotas padariau mmm.... thumbup.gif
Atsakyti
Siandien bus bulviniai blynai su mesa, o rytoj kepsiu kotletus is likusio farso, prie ju bus bulvikes virtos ir troskinti rauginti kopustai. Va ax.gif
Atsakyti
Šiandien gaminsiu plovą ir kopūstų sriubą.
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 12 12, 23:00)
skaniai skamba, gali parasyti receptuka? blush2.gif


Ui soriukas, kazkaip zinute sia praziopsojau ir neparasiau receptuko blush2.gif
Taigi:
Kepeneles ir sirdukes pamirkau, kad ismirktu kraujas, tada pasmulkinu(sirdeles pusiau, o kepeneles dar smulkiau), sukraunu i keptuve su trupuciu aliejaus, supjaustau svoguna, padruskinu, papipirinu ir uzdengiu dangciu. Troskinu pamaisydama apie 20-30min. Kol iskepa visas skystis, o tada idedu pora saukstu grietines ir gerai uzkaitinu. Ir psio ax.gif
Atsakyti
vakar vakarieniai valgem iskoptas bulves ir idarytas su farsu, taigi is vakaro isviriau bulves ir morkas baltrai misrainiai , bet viriau daugiau nes buvau suplanavus virtas bulves isskobti (viduriuka) ir idaryti farsu pakepintu su svogunu, tadfa dejau i mikrobange , pakepiau su griliu, po to dar padariau padaza is grietines miltu ir vandens ji uzpiliau ant bulviu ir dar truputi pakepiau.Isskobtus viduriukus (bulviu) panaudojau baltai misrainiai.Farso pirkau puse kg , puse jo panaudojau , o kita puse siandien ka nors pagaminsiu
Atsakyti
reikai sunaudot vakarykščius kotletukus ..negi išmesi schmoll.gif
Atsakyti