Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

QUOTE(mickute7 @ 2008 12 11, 18:05)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  ir man toks klausimas pasistojo  ax.gif

Labai prašom nesijuokti, aš žuvies nevalgau man ji 1000 metu gali ir nebūti lotuliukas.gif Bet tik dabar paskaičiau kad rašymo klaida padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2008 12 11, 18:42)
Labai prašom nesijuokti, aš žuvies nevalgau man ji 1000 metu gali ir nebūti  lotuliukas.gif  Bet tik dabar paskaičiau kad rašymo klaida padariau  lotuliukas.gif

Nieko baisaus mirksiukas.gif - kuosa paukštukas, tai irgi galima valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 05, 13:57)
Gal kvailas klausimas  blush2.gif Bet ar koks skonis gaunasi sumaišius burokėlius su kopūstais? Kažkaip man čia nesuderinami šie dalykai  g.gif


Bet juk tai nuo seno žinoma raudona mišrainė lotuliukas.gif Ir labai labai skani...
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 11, 09:29)
SIaip dabar galvoju daryti tuno salotas su ryziais, pupeliu sriubos, ir gal kugeli nukelt rytojui o siandien kazka is mesytes, mes labai jau mesiniai esame biggrin.gif ne dienos be mesos  schmoll.gif

kaip gamini tuno salotas su ryziais?

vakar valgem kalakutienos farso kotletukus su makaronais ir raugintais agurkeliais
Atsakyti
vakar irgi valgem kalakutienos farso kotletukus su bulvem , kotletukus apkepiau po to patusinau, su morkom , zirneliais dar dejau sultinio (kubeliais)grietines miltu , gavosi toks padaziukas valgem su marinuotais pomidorais.Siandienpietum dar liko tu bulviu , tai su kiausiniais vyras pakeps, su tais paciais pomidorais valgysim, vakarieniai koldunu su kepintais svogunais ir grietine (koldunus pirkau maximoj akcija) ryt zadu vistienos kulsi ir dar ten kazkas (gavom vista is kaimo tai ja supjausciau kad keliem kartam butu)isvirti , sultini panaudot sriubai, o vistiena pakepint su morkom ir svogunais ir valgyti su perliniu kruopu kose, dar gal padarysiu baltos misraines, ir iskepsiu krabu lazdeles tesloje , dar pakepinsiu duonos (ja vyras parnesa is darbo , na tokia pastovejus buna , bet kepti gerai), o sekmadieni planuoju ceburekus,
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 12 12, 08:14)
Bet juk tai nuo seno žinoma raudona mišrainė lotuliukas.gif  Ir labai labai skani...

nu nezinau... as tai raudona misraine zinau tik tokia: burokeliai marinuoti, pupeles, rauginti agurkai, majonazas huh.gif kazkaip marinuotu burokeliu su raugintais kopustais misraine isgirdau taip pat pirma kart... ax.gif

siandien valgysim varak privirta raugintu kopustu sriubyte taigi nereiks sukt galvos sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 12 gruodžio 2008 - 12:33
Indria, mes darom raudoną mišrainę ne su marinuotais burokėliais, bet su šviežiai išvirtais: ten įeina virtos pupelės, rauginti kopūstai, virti burokėliai, virta bulvė, svogūnas, prieskoniai (jei reikia), aliejus.
Būtent tokią mes darom Kūčių vakarienei jau daug metų. Tu man atleisk, kad aš bruku savo nuomonę, bet čia parašiau tik kaip mes darom raudoną mišrainę.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 12 12, 11:23)
kaip gamini tuno salotas su ryziais?

vakar valgem kalakutienos farso kotletukus su makaronais ir raugintais agurkeliais

cia kalakutiena ziuriu visi valgo, matyt kad maximkej akcija to farso smile.gif
o ryziu salotos: virti ryziai, kepintos morkos su svogunais, prieskoniai, sviezi agurkai, tunas aliejuje (savo sultyse ir skanu, bet aliejuj skaniau bent mums) na ir majonezas.
siaip dar galima deti zirneliu ir pomidoru.
siaip man atrode pirma kart kai pamaciau nesuderinama sviezias agurkas, pomidoras, su tunu, bet mums labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 12, 15:23)
cia kalakutiena ziuriu visi valgo, matyt kad maximkej akcija to farso smile.gif
o ryziu salotos: virti ryziai, kepintos morkos su svogunais, prieskoniai, sviezi agurkai, tunas aliejuje (savo sultyse ir skanu, bet aliejuj skaniau bent mums) na ir majonezas.
siaip dar galima deti zirneliu ir pomidoru.
siaip man atrode pirma kart kai pamaciau nesuderinama sviezias agurkas, pomidoras, su tunu, bet mums labai patiko.


As irgi dariau balandelius su maximiniu kalakutienos farsu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 12 12, 12:32)
nu nezinau... as tai raudona misraine zinau tik tokia: burokeliai marinuoti, pupeles, rauginti agurkai, majonazas huh.gif  kazkaip marinuotu burokeliu su raugintais kopustais misraine isgirdau taip pat pirma kart... ax.gif

siandien valgysim varak privirta raugintu kopustu sriubyte taigi nereiks sukt galvos sokiai.gif


O as dar ir sriuba tokia verdu ax.gif vadinam mes "ukrainietiskais barsciais". Sultinukas(nuo mesytes ar is kubelio) kepintas svoguniukas su morka, bulve, rauginti kopustai ir pries pabaiga virtas tarkuotas burokas. Valgom su karstom bulvem arba duona, galima grietines isideti vat mirksiukas.gif Ir labai liuksiska sriuba thumbup.gif
Atsakyti
o as einu isvirti dabar sriubytes burokeliu, grikiu ir guliasiuka.
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 12 12, 15:34)
O as dar ir sriuba tokia verdu ax.gif  vadinam mes "ukrainietiskais barsciais". Sultinukas(nuo mesytes ar is kubelio) kepintas svoguniukas su morka, bulve, rauginti kopustai ir pries pabaiga virtas tarkuotas burokas. Valgom su karstom bulvem arba duona, galima grietines isideti vat  mirksiukas.gif  Ir labai liuksiska sriuba thumbup.gif


Musu siandienos meniu toksai: nuo vakar likes sirdeliu ir kepeneliu troskinys su bulvem ir dar sutroskinau su baltu padaziuku zuvies kotletukus, labai greitai gavosi, nes pries savaite buvau prikepus kalna zuvies kotletu, tai puse sugrudau i saldikli irnesakyk.gif valgysim su bulvem arba su ryziais (kam kas labiau patiks) ir dar su agurkeliais
Vat ir psio blush2.gif
Atsakyti