Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu. VIII dalis

Kaip skaniai atrodo thumbup.gif
O aš šiandiena kepiau žuvį, kurią vakar mano direktorius vėlai vakare man atvežė, nes labai daug prisižvejojo tongue.gif
O vakarienei keptos bulvės su sūriu ir kiaušiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2008 12 10, 19:33)
Kaip skaniai atrodo  thumbup.gif
1.O aš šiandiena kepiau žuvį, kurią vakar mano direktorius vėlai vakare man atvežė, nes labai daug prisižvejojo  tongue.gif
2.O vakarienei keptos bulvės su sūriu ir kiaušiniu  smile.gif

1.kokia zuvi kepei?
2. o cia tai i tema, labai taupiai ir skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2008 12 10, 20:35)
1.kokia zuvi kepei?
2. o cia tai i tema, labai taupiai ir skaniai smile.gif


Kelis karosiukus ir kuosas blush2.gif lyg tai. Aš nelabai žuvies megėja, Tai vyras grįžes naktį išdarinėjo smile.gif
O dėl taupumo tai jau tikrai pigiai išėjo smile.gif
Atsakyti
deimapov, man baisu į tavo avatarą žiūrėti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 10 gruodžio 2008 - 22:02
vakar kepiau kepsniukus, kad sociau butu mums su vyru dar pakepiau slapenkes galiuka, metes saldytuve neaiskaus galiojimo smile.gif liko du kepsniai, siandien papietavom su vaikuciu, ryziu issivire. vyrui teko bulves keptos su svoguniukais ir ta pacia slapenke smile.gif o pusryciams buvo avizine kose. vakarienei mociute manu koses isvire, nes pati nelabai moku. blush2.gif
ryt pusryciams 5 grudu kose, pietums bandysiu balandeliu gamint.
Papildyta:
deimapov o toj lekstelej kas tie raudoni prie kotleciuku? pomidoriukai gal? kaip skaniai atrodo sakes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2008 12 10, 21:11)
Kelis karosiukus ir kuosas  blush2.gif  lyg tai. Aš nelabai žuvies megėja, Tai vyras grįžes naktį išdarinėjo  smile.gif
O dėl taupumo tai jau tikrai pigiai išėjo  smile.gif


Kuojas gal? hihihi.gif Nes kuosų tai neprižvejosi, paukštukas čia

QUOTE(Lock @ 2008 12 10, 22:02)
deimapov, man baisu į tavo avatarą žiūrėti  biggrin.gif  ax.gif


Geras tas avataras - šiais sunkiais krizės laikais suteikia vilties, kad kažkada galėsim pilna burna žiaumoti ir žiaumoti biggrin.gif

Vakar taupiai sunaudojau kameroj besimėtančius 3 vištos sparnelius - nei jų iškepsi, nei jų išvirsi kur, dariau kugelį čenakuose, gavosi 4, mums dviems du kartus sočiai pavalgyti iš 12 nedickų bulvių, sukišau į kugelį tuos sparnelius supjaustytus, gavosi daug skaniau
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2008 12 10, 22:41)
deimapov o toj lekstelej kas tie raudoni prie kotleciuku? pomidoriukai gal? kaip skaniai atrodo sakes  bigsmile.gif

Pomidoru padazas smile.gif
o slapenke tai gerai cia sunaudjai, ir pas mus kai saldytuve prisikaupia visokiu surio, desros po gabaliuka tai irgi mastau kaip sunaudot juos, kad neismest

QUOTE(eiven @ 2008 12 11, 08:47)
1.Geras tas avataras - šiais sunkiais krizės laikais suteikia vilties, kad kažkada galėsim pilna burna žiaumoti ir žiaumoti  biggrin.gif

2.Vakar taupiai sunaudojau kameroj besimėtančius 3 vištos sparnelius - nei jų iškepsi, nei jų išvirsi kur, dariau kugelį čenakuose, gavosi 4, mums dviems du kartus sočiai pavalgyti iš 12 nedickų bulvių, sukišau į kugelį tuos sparnelius supjaustytus, gavosi daug skaniau

biggrin.gif oj, kad prisijuokiau biggrin.gif pilna burna ziaumoti biggrin.gif ir dar zvairai ziureti, kad niekas nepamatytu biggrin.gif

2. nu jo cia tai taupiai prasisukai, as siandien zadejau kugeli kepti, bet dar pasidairysiu receptuku ir ziuresim ka cia pagaminsiu smile.gif SIaip dabar galvoju daryti tuno salotas su ryziais, pupeliu sriubos, ir gal kugeli nukelt rytojui o siandien kazka is mesytes, mes labai jau mesiniai esame biggrin.gif ne dienos be mesos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 12 11, 08:47)
Kuojas gal?  hihihi.gif  Nes kuosų tai neprižvejosi, paukštukas čia


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif ir man toks klausimas pasistojo ax.gif
Atsakyti
taigi galutinis meniu musu siandienos: pupeliu sriubyte, ryziu salotos su tunu ir keptos bulves su kaimiskos silkes misraine smile.gif
Atsakyti
Dar turėjau virtų širdelių, tai šiandien troškinu su morkytėmis ir žirneliais ir vakarykštė pupelių sriuba
Atsakyti
siandien priviriau upe raugintu kopustu sriubytes biggrin.gif ir dar kazkas sove i galva, padariau troskinuka (bulves+kopustai+morkos+vakaryksciai kepsniukai+grietine+cesnakas,prieskoniai) doh.gif dabar turbut reiks puse sriubos kist i saldytuva kad nesugestu g.gif nes kitaip nelabai taupiai iseis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 12 11, 17:25)
siandien priviriau upe raugintu kopustu sriubytes biggrin.gif  ir dar kazkas sove i galva, padariau troskinuka (bulves+kopustai+morkos+vakaryksciai kepsniukai+grietine+cesnakas,prieskoniai) doh.gif  dabar turbut reiks puse sriubos kist i saldytuva kad nesugestu g.gif  nes kitaip nelabai taupiai iseis  lotuliukas.gif

nu jau jo... as mastau ar nebus taip, kad mano seimyna grizus uzuos kvapus ir says sriubos nenorim, kas antras biggrin.gif tai tokiu atveju dabar verdu labai maziuka puoda sriubos, gaunasi 4-5lekstes (mes tryse) tai jei ir lieka tai viena dvi lekstes kitai dienai smile.gif o seniau privirdavau ir valgydavom dvi tris dienas, i diena po dvi tris lekstes biggrin.gif
Atsakyti