Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos 4u.gif
pirma karta mama tapau 24 m., antra karta - 31 m., noreciau iki 35 metu susilaukti ir trecio vaikelio ax.gif
Atsakyti
Mama tapau 21,5,nors mažiukas buvo neplanuotas,bet labai laukiamas ir mylimas.. Antrą kart mama norečiau tapt iki 30m.,kai bus mokslai baigti ir karjera bent jau pradėta ax.gif
Atsakyti
24 m. 4u.gif man atrode pats tas gimdyt smile.gif
Atsakyti
Pirma pasigimdziau 21, antra 27, nestumai skirtingi, motinystes jausmas taip pat smile.gif .
Atsakyti
pirmakart tapau mamyte 24m.
Atsakyti
Na man 29 mes daba laukiamies pirmagimio biggrin.gif nemanau kad yra kazkokia amziaus riba tongue.gif
Atsakyti
tapsiu 19 metu mamyte smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
na leliukas turetu gimti liepos pabaigoj..tai kaip tik manbus sueje 27, o teveliui po keliu dienu sueis 26...manau pats laikas bent jau man tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Srika @ 2009 01 24, 18:49)
matai, drauges gal turi kitokiu siekiu ir noru, o gal turi problemu del pastojimo. manau kada pastoti nuspresite kartu su antra savo puse. kartais teveliai suplanuoja vaikuty, o kartais jis padaro savo teveliams isdaiga (netyciukas)  mirksiukas.gif  o gal but ateis tas laikas kai abu to noresite nestuke.gif
Nereikia dairytis kas dedasi aplinkui, juk auginsite patys, o ne draugai wub.gif


Labai labai pritariu visiems cia parasytiems zodziams drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nera blogiau, kai vaikuciu "nori" tik del to, kad "spaudzia" gimines, draugiu pavyzdziai, o ne TIKRAS noras susilaukti vaikucio.
Kiekvienam savas laikas thumbup.gif
Atsakyti
26 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2009 02 09, 15:47)
Labai labai pritariu visiems cia parasytiems zodziams  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Nera blogiau, kai vaikuciu "nori" tik del to, kad "spaudzia" gimines, draugiu pavyzdziai, o ne TIKRAS noras susilaukti vaikucio.
Kiekvienam savas laikas  thumbup.gif


na viena vertus as jums pritariu, ax.gif bet kita vertus pirmiem visada nedrasu!!!! blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Patenku i "daugiau". Gimdziau 28-eriu. Noreciau trisdesimtmeciui sesutes ar broliuko sunui smile.gif
Atsakyti