Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pagimdziau 24 ir nesigailiu nei kiek ne anksti, ir kita tikimes po kokiu metuku jau planuoti, o ko cia laukti, kuo tolyn paskui tuo maziau sansu pastoti cool.gif
Atsakyti
as pirmagimes susilaukiau budama 28m,o dabar nestuke.gif sitas vaikelis gims kai man bus 31m.Manau,kad normalu smile.gif
Atsakyti
Visada žinojau, kad noriu būti jauna mamyte blush2.gif Pastojau būdama 21m amžiaus ir dar spėjau pagimdyti iki 22 gimtadienio tongue.gif
Atsakyti
As mamyte tapau 23 metu. Vaikelis buvo planuotas ir labai lauktas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 16, 14:19)
sako, kad pirmagimis turėtu gimti iki mamytei sueis 25-ri. mat, tai vaisingiausias moters periodas  bigsmile.gif  bet šiais laikais, kai mamytės intensyviai siekia karjeros ir tiek šeimos, tiek vaikų klausimas yra vis atidėliojamas vis rečiau pasitaiko...


na, jei jau vaisingiausias periodas iki 25metuku, tai manau mano periodas siek tiek uzsitese wub.gif nes pastojau budama 25.5m, dabar jau man 26 - laukiuosi dvynukiu nestuke.gif nestuke.gif tad tikrai vaisingas tas periodas buvo pernai mirksiukas.gif



QUOTE(jurslan @ 2008 11 19, 13:09)
as pirmosios susilaukiau 22-ju.
o stai man dabar 30 ir noretumem vel leliaus, buvau pas ginekologe, o ten pasake, kad gali buti taip, kad but siek tiek sunkau.
bandysim ziuresim, kada cia gandras atskris pas mus.



Mano drauge buvo pastojusi kai jai buvo apie 23m, deja neskemingai - vargsele turejo persileidima Po to karto niekaip nesisekdavo dar karta pastoti. Bet stai po mazdaug 9metu pertraukos..... ju seima susilauke - trynuku, kuriuos siuo metu dziaugsmingai augina thumbup.gif thumbup.gif
tad, nepraraskime vilties, mielos mamytes! 4u.gif




QUOTE(Linute:) @ 2008 11 24, 21:50)
Na man 26, jau kokius metus planuojam vaikuti, deja...  Kazkaip anksciau nesove net i galva susilaukti vaiku, jauciausi nesubrendusi ir neissilaksciusi. O aplinkui visos drauges neskuba visai, nors kitoms jau 28.
Na manau kad iki 30 tai reikia pagmdyti nors pirma thumbup.gif


matai, drauges gal turi kitokiu siekiu ir noru, o gal turi problemu del pastojimo. manau kada pastoti nuspresite kartu su antra savo puse. kartais teveliai suplanuoja vaikuty, o kartais jis padaro savo teveliams isdaiga (netyciukas) mirksiukas.gif o gal but ateis tas laikas kai abu to noresite nestuke.gif
Nereikia dairytis kas dedasi aplinkui, juk auginsite patys, o ne draugai wub.gif





QUOTE(Tinkutė @ 2008 11 26, 21:22)
Savo vyresnėlį pagimdžiau, kai man buvo 23 -eji, antrąjį - 28-uonerių. Ir galvoju, jei duos Dievas trečią, tai norėčiau iki 35-erių. Mane mama gimdė, būdama 43-ejų, todėl visąlaik aš sakydavau, kad savo vaikus gimdysiu jauna, nes dviejų kartų skirtumas pernelyg didelis - mano mama galėtų būti man senele. Aišku, myliu savo tėvus be galo, bet požiūriai labai dažnai išsiskiria...



As esu vienintelis mano mamos ir tecio antrosios santuokos vaikas. Ir tetis ir mama turi vaiku is pirmuju savo santuoku. taciau augau kartu su mamos vaikais. Mano mamai buvo lengviau, nes mane daznai priziuredavo mociute, o ir kiti jos vaikai buvo gan didoki. Jie tarpusavyje net labiau pesdavosi, nes ju amziu skirtumas - 3 metai, o su manimi nebuvo jokiu konfliktu. Netgi priesingai - abu mane labai mylejo ir lepindavo. Brolis leisdavo man sedeti jam ant nugaros ir sukuoti plaukus (pats tuo metu ziuredavo Zalgirio rungtynes). Sese buvo uzsispyrusi, bet visad tp mane priziuredavo kai tik prireikdavo. taigi augau tikrai laiminga.
Ir net dziaugiausi kad turiu 10metu uz mane vyresny broly, ir vyresne sese.
siuo metu visi mes sutariame labai gerai, ir amziaus skirtumas visai nesijaucia.
O bendrauju ir su mamos, ir su tecio pirmu santuoku vaikais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srika: 24 sausio 2009 - 17:54
Sveikutės smile.gif
Į šį forumą šiandien užsukau visai netyčia ax.gif tiesiog planuojame mažylį ir nusprendžiau pasižvalgyti šiose temose...
Man jau beveik 30 ir pagaliau nusprendžiau turėti mažyli... blush2.gif Žinoma galėjau ir anksčiau apie tai pagalvoti, tačiau trukdė darbas, mokslai ir daug visokių kitokių faktorių...
...o dabar su vyr esame laukime... nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
na va , paskialbiau sita apklausa, nes mano geriausia drauge pastojo, o ir man vidui kazin kas tiksi..... ax.gif ir po sitiek laiko suratau.... arba vaikus reik "daryti" (beabejo is dideles meiles!!!! flirt.gif tik po 30, arba jie patys nusprendzia kada ateiti.... mirksiukas.gif tiesa yra dar kita "kasta" mamyciu kurioms paminkla reik statyt!!!!! notworthy.gif planuotai ir kryptingai link tikslo pagerint lietuvos demografine padeti!!!!! 4u.gif seip ar taip dekui visoms nusprendusioms pasidalinti mintimis!!!! 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu kaip įdomu...dauguma virš 25 metukų susilaukė vaikučių smile.gif taip kad ir aš neskubėsiu biggrin.gif įdomumo dėlei žvalgausi, kokia statistika LT smile.gif anksčiau ar vėliau teks planuot atžalėlę... ax.gif
Atsakyti
Pirmas-pastojau 20m,antras-27,trecias jai viskas bus laimingai turi gimti sia vasara,man bus jau 36m blush2.gif .
Atsakyti
25 - taigi kaip ir spejau iki to tariamo reikiamo amziaus... biggrin.gif
Atsakyti
o AS MANAU GERIAUSIA SUSILAUTI NUO 20 IKI 28
Atsakyti
mama tapau 23 metų rolleyes.gif
Atsakyti