Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O as mamyte tapau 34... Vaikelio norejau ir anksciau - kai buvau 22, bet tuo metu nebuvo tinkamo zmogaus - as mylejau, o manes - ne, ir tai tesesi ilgai...o kai nusprendziau kuri laika nieko nebeieskoti, sutikau mylima zmogu ir jis manes nebepaleido... 4u.gif
Atsakyti
as savo mazylio sulaukiau 25, kaip as sakau maduoliukas musu, nes is medaus menesio parsivezem yahoo.gif
Atsakyti
mamyte tapau 18 metu ax.gif
Atsakyti
Man buvo 21 metai 4u.gif
Atsakyti
as busiu mamyte 26 meteliu ax.gif persivers po gimmimo praejus porai men i 27 metus rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pirmojo susilaukiau 26 metų. Dabar planuojame antrą tongue.gif Labai laukiu antro, nes as visada norėjau vaikų, tik pirmiau dariau karjerą, kad galėčiau rami išeiti auginti vaikų ir kad turėčiau paskui kur grįžti.
Gal metai daro savo, bet niekur nuo sunaus nesinori dingti rolleyes.gif D rolleyes.gif Nepalieku jo niekam, nebent labai kažkur jau reikia.

Atsakyti
Pastojau 18 m. isleistuviu proga blush2.gif pagimdziau vos 19 thumbup.gif esu studente ir jauna mamyte wub.gif
Atsakyti
mano auksiukas gime kai man buvo 22 metai wub.gif
Atsakyti
Su dukryte pastojau būdama 27 m, gimdžiau- 28 metų.

Dabar pastojau 29 metų, gimdysiu- 30 m. biggrin.gif
Atsakyti
Labai mažai intervalų sakyčiau, tas virš 25 tai jau labai platus gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Likus 30d iki 22-ojo gimtadienio ax.gif
Atsakyti
Pastojau 31 metu smile.gif buvo galima ir dar veliau ...biggrin.gif
Atsakyti