Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
22 metu smile.gif
Atsakyti
pirmagimes susilaukiau 21m sunaus 27
Atsakyti
sunelio susilaukiau 25metu smile.gif
Atsakyti

o as suneli pagimdziau budama 19m ax.gif ,ir esu labai laiminga turedama ji wub.gif
Atsakyti
Man iki 25m,vaikai visai ne galvoje buvo..Ir draugo ilgalaikio nebuvo.O jei vaikinas pradedavo sneketi apie tai,kad jis mane isivaizduoja idealia savo vaiku mama blink.gif ,tai as pabegdavau nuo jo lotuliukas.gif .Tai va ax.gif .O ta Tikraji saviski,sutikau gerokai veliau.Po vestuviu pirma cikla ir pastojau tongue.gif
Atsakyti
dukros susilaukiau 22m smile.gif man dabar 27m ir jau kuri laika planuojam antra leliuka, tikiuosi greitu metu pavyks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cvetocik: 02 sausio 2009 - 17:59
pirmą vaikutį gimdžiau 20metų,o antrą 32metų smile.gif gimdymas toks pat doctor.gif .O vaikučiai nuostabūs biggrin.gif
Atsakyti
sunaus susilaukiau 21, tiesiog jauciau kad jau noriu, pasitarem su vyru ir suplanavom nuostabu berniuka wub.gif
Atsakyti
nepamirškit skaičiuodamos savo amžių ir apie savuosius vyrus pagalvot lotuliukas.gif jų laikrodis irgi į priekį, o ne atgal tiksi biggrin.gif

pvz., man 21-eri, vyrui 29-eri blush2.gif tai, manau reiks pasirinkt būt jauna mama, nes paskui gali gautis senas tėtis g.gif lotuliukas.gif

nes pasižiūriu į draugių vyrus, o daugiausia jie vyresni gerokai už drauges, tai nelabai jie kantrybės turi su vaikais. bet gal čia man tik taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
mama tampama tada, kai vaikui sukanka 18 metu.
Atsakyti
dukrytės susilaukėm, kai ir aš ir vyras tam pribrendom biggrin.gif abiem buvo 29 smile.gif
Atsakyti
vyras norėjo 25m tapti tėčiu, tad dukrytės susilaukėm kai man buvo 21 ax.gif
Atsakyti