Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmojo susilaukiau 24 - kai mokslai buvo baigti ir su vyru santuokoje jau virš metų gyvenome. Dabar laukiu antrojo/antrosios. kai turėtų gimti bus 28.
Atsakyti
Pirmą pagimdžiau 23m,o antro turėčiau 28.
Atsakyti
Pirmojo susilaukiau 24, mokslai baigti, patinkantis darbas yra, tai jau ir apie antra galvojam bus 27 beveik
Atsakyti
30-ties susilaukiau pirmagimio thumbup.gif , nors norejau ir anksciau, bet nepavyko.
Atsakyti
db laukiuosi ir esu 22 m , o gimdysiu 23 bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmosios susilaukiau 19m... Atsuktu kas laika atgal, noreciau visu tu paciu savo vaiku, bet ne anksciau 27m blush2.gif
Atsakyti
24,maniau,kad dar per jauna,bet dabar esu pati laimingiausia mamyte smile.gif
Atsakyti
man dabar 24 tai tik dabar bandau pastoti blush2.gif
Atsakyti
man 21, leliuko susilauksiu 22 thumbup.gif nemanau kad esu per jauna, labai norejom sito mazylio begalo laukiam kada gims nestuke.gif
Atsakyti
susilaukiau dukrytes,o po 4menesiu ir 18 suejo biggrin.gif tada visi sake jog isprotejau kad tokia jauna g.gif gal siek tiek ir per jauna,bet kai pasiziuriu i savo drauges kurios tik dabar pradeda vaikus gimdyt tai man ju gaila blush2.gif maniskei jau 8 tas baisiausias vargas isvargtas ir savarankiska panele,tai galim daug kur islekt nereikia sukt galvos kam cia palikti kad padabotu ir pampersus pakeistu tongue.gif blink.gif
Atsakyti
Pirmagimį gimdžiau būdama 25,5 ax.gif Iki 30 norėčiau ir antro susilaukti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milita @ 2008 12 28, 15:59)
tas baisiausias vargas isvargtas ir savarankiska panele,tai galim daug kur islekt nereikia sukt galvos kam cia palikti kad padabotu ir pampersus pakeistu  tongue.gif  blink.gif

drinks_cheers.gif visos situacijos turi savo pliusų ir minusų. džiaugiuosi kad gimdžiau jauna (21 m) nes vaiko dėka labiau subrendau ir vaikas nėra mano gyvenimo pabaiga blush2.gif grįšiu į mokslus greit, jaučiuosi tikrai nesena biggrin.gif galėsiu ir studente dar pabūt, o vaikas yra. thumbup.gif dėl finansų žinoma, jeigu labai pjauna ta mintis, geriau palūkėt iki kokių 27.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturno_sesely: 28 gruodžio 2008 - 23:08