Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(FleurDeLis @ 2008 11 27, 15:50)
Na, as manau, kad tinkamiausiais laikas apie 27 m. Jau biski ir ant koju pats nustovi, ir kazkiek buiti jau susikures. Jaunesniem man atrodo dar buna sunku patiems savarankiskai seima islaikyti. Ar ne taip? Aisku ir 27 ne pati finansinio stabilumo virsune, bet bent jau ant tu keturiu koju stovi biggrin.gif



topsecret.gif taip taip, kazkaip ir as cia tamstai pritariu biggrin.gif nors mano finansinis stabilumas (vyras) linksniuoja kad kitai metais, bet jo zodis kaip kirvis jauciu taip ir bus (duokdie...)
Atsakyti
Kai susilaukiau dukrytes, msn buvo 24, o po poros savaiciu sukako 25 ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
po ilgų planavimų ir laukimo tapsiu mamyte 19 cool.gif būna ir taip
Atsakyti
Kai sunelis gime, uz savaites man suejo 27 m., gimdziau 26 biggrin.gif
manau paciu tinkamiausi laiku, kai jau subrendusi, baigusi studijas, turinti patirti, karjera 4u.gif
Atsakyti
25 ax.gif kaip ir planavau smile.gif
Atsakyti
nu man jau 24 su puse ir antras vaikas pakeliui. tai kaipo ir i22-25 metu remus pataikau. ax.gif
Atsakyti
Cia pasiskaicius jusu as tureciau buti jau mociute lotuliukas.gif As gimdziau 36 ,bet kazkaip visai nepasijauciau sena mama thumbup.gif Nors labai dziaugiuosi uz jaunas mamas kurios gimdo 18-19.faina kad jos jau pasiruosusios tapti mamomis,nes as tokiuose metuose net pagalvoti bijojau pati jauciausi vaiku doh.gif blush2.gif
Atsakyti
25,5 m.
tai 25 ir daugiau biggrin.gif
Atsakyti
28 m. rolleyes.gif
Atsakyti
As pirmagimi pagimdziau 25, likus savaitei iki 26 gimtadienio. Bet, kiek zinau, pirmojo vaiko rekomenduojama susilaukti iki 30 metu. Ar dabar jau paankstintas sis terminas iki 25 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievamul @ 2008 12 15, 20:34)
As pirmagimi pagimdziau 25, likus savaitei iki 26 gimtadienio. Bet, kiek zinau, pirmojo vaiko rekomenduojama susilaukti iki 30 metu. Ar dabar jau paankstintas sis terminas iki 25 g.gif


mano ziniomisn irgi iki 30, g.gif bet sako kad vaisingiausias moters amziuis iki 25... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 12 15, 21:00)
mano ziniomisn irgi iki 30, g.gif  bet sako kad vaisingiausias moters amziuis iki 25...  smile.gif


Vaisingiausias tai gal, kad lengviausia pastoti g.gif Bet pirmagimi rekomenduojama gimdyti iki 30, nes, jei veliau, didesne komplikaciju tikimybe, kaip suprantu verysad.gif

O siaip tai viskas labai individualu: vienos pirma karta gimdo jaunos, kitos - apie 40 metu ir nera taip, kad pirmu atveju viskas visada gerai, o antruoju - ne.
Atsakyti