Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
pirmąjį gimdžiau dviem savaitėm likus iki 19 gimtadienio, dabar planuojam jau antrą leliuką wub.gif
Atsakyti
Sunaus susilaukiau 20 m., dukros 26 m, labai noreciau dar vieno, tik bijau, kad 38 m. jau velu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(weja @ 2013 01 04, 20:41)
Sunaus susilaukiau 20 m., dukros 26 m, labai noreciau dar vieno, tik bijau, kad 38 m. jau velu  verysad.gif

tikrai nemanau, kad vėlu, kaip tik pagrandukas būtų faina:) aš pati trečio norėčiau susilaukti kokių 40-ties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(weja @ 2013 01 04, 19:41)
Sunaus susilaukiau 20 m., dukros 26 m, labai noreciau dar vieno, tik bijau, kad 38 m. jau velu  verysad.gif
Tikrai nevelu! Mano sesuo susilauke antro 38. smile.gif
Atsakyti
Begaliu balsuot, tai pasisakysiu smile.gif 26 metų smile.gif
Atsakyti
Pirmagimės sulaukiau būdama 30-ies. Džiaugiuos, kad būtent tada.
Atsakyti
pirmo susilaukiau 18m antras bus 24m
Atsakyti
Pirmo 23m.
Atsakyti
pirmojo sunaus susilaukiau budama 19 metu, siuo metu esu beveik 24 ir noreciau antro, bet bijau...........
Atsakyti
Laukiuosi pirmagimio, man nesenai suejo 29 ax.gif su MB jau 9 metai kai kartu, tiesiog dabar atejo mum tinkamas laikas wub.gif Dziaugiuosi, kad nepradejom anksciau, nes nebutume tiek visko nuveike ir pamate, jei butume tureje vaiku anksciau ax.gif
Manau kiekvienas pasirenka, kada butent jiem yra tinakmas laikas wub.gif
Atsakyti
Laukiuosi pirmo vaikelio, dabar man 20 metų, kai pagimdysiu jau bus 21-eri. Su vyru (jis už mane vyresnis) nėštumą planavom, abu labai džiaugiamės smile.gif
Atsakyti
Bet kokios jaunos merginos gimdo smile.gif Rimtai. Vos kelios, kurios pirmagimio susilaukiau 30-ies. Kaip jau rašiau, dukrutė gimė, kai man 30 buvo, antrasis turėtų pasaulį išvysti, kai man bus 32 smile.gif
Atsakyti