Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmos susilaukiau būdama 22. Kai kurie aiškino, kad per anksti, nes mokslai nebaigti, darbo neturiu... Bet viskas buvo gerai ir labai džiaugiuosi, kad turiu jau didelę dukrą (dabar jai jau 13). Antrosios susilaukiau 36 metų biggrin.gif Gal kiek per vėlai. Bet koks džiaugsmas abiem su vyru ją augint, o ir sesė padeda. Gimdant vėliau visai kitoks požiūris į vaiką, dabar jau tikrai galiu tai patvirtinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man 26, jau kokius metus planuojam vaikuti, deja... verysad.gif Kazkaip anksciau nesove net i galva susilaukti vaiku, jauciausi nesubrendusi ir neissilaksciusi bis.gif O aplinkui visos drauges neskuba visai, nors kitoms jau 28 doh.gif
Na manau kad iki 30 tai reikia pagmdyti nors pirma thumbup.gif
Atsakyti
sveika, aš susilaukiau sūnaus būdama 27 metų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almutė+ @ 2008 11 24, 14:44)
Pirmos susilaukiau būdama 22. Kai kurie aiškino, kad per anksti, nes mokslai nebaigti, darbo neturiu... Bet viskas buvo gerai ir labai džiaugiuosi, kad turiu jau didelę dukrą (dabar jai jau 13). Antrosios susilaukiau 36 metų  biggrin.gif Gal kiek per vėlai. Bet koks džiaugsmas abiem su vyru ją augint, o ir sesė padeda. Gimdant vėliau visai kitoks požiūris į vaiką, dabar jau tikrai galiu tai patvirtinti  mirksiukas.gif


mane mamyte pagimde, kai jai buvo 36, o sese uz mane 13 metu vyresne doh.gif
kai buvau maza (buvau visiskas vaikezas biggrin.gif ) sakydavau, kad neturiu su kuo mustis.... blush2.gif ir seip visiskai ne sesiskos buvom, nebendravom.... verysad.gif
bet mazdauk nuo tada kai sulaukiau 18 santykiai su sese labai pasikeite, pradejom visai kitaip bendraut!!! net i naktinius klubus ne su draugu o su sese vaiksau!!!!
thumbup.gif
Atsakyti
Mamyte tapau 19-os ir visai nesigailiu... thumbup.gif
Atsakyti
Savo pirmagimes sulaukiau 20m. - tikrai planuota ir laukta 4u.gif
O 24m jau turejau ir antragime thumbup.gif
Manau, kad vaikams labai smagu augti su jaunais tevais!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2008 11 26, 10:25)
Savo pirmagimes sulaukiau 20m. - tikrai planuota ir laukta 4u.gif
O 24m jau turejau ir antragime thumbup.gif
Manau, kad vaikams labai smagu augti su jaunais tevais!!! mirksiukas.gif


kiek zn tai smagu!!! bigsmile.gif
bet ka dary, jei teveliams dar reik mokslus blink.gif pasibaikt ir seip ant koju atsistot (na bent keturiom.. lotuliukas.gif ) ex su tokiu poziuriu manau mama tapsiu kai jau laikas bus mociute but.... mega_shok.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 26, 09:51)
bet ka dary, jei teveliams dar reik mokslus  blink.gif  pasibaikt ir seip ant koju atsistot (na bent keturiom..  lotuliukas.gif  )  ex su tokiu poziuriu manau mama tapsiu kai jau laikas bus mociute but....  mega_shok.gif
lotuliukas.gif

As bakalauro diploma baigiau su maziuku ant ranku ir antru pilvely biggrin.gif siuo metu kaip ir magistranturoj studijuoju,bet sakau kaip ir,nes akademinese esu blush2.gif reiktu jau gryzt,bet vis atidelioju,laukiu,kada noras mokytis ateis biggrin.gif
Atsakyti
Savo vyresnėlį pagimdžiau, kai man buvo 23 -eji, antrąjį - 28-uonerių. Ir galvoju, jei duos Dievas trečią, tai norėčiau iki 35-erių. Mane mama gimdė, būdama 43-ejų, todėl visąlaik aš sakydavau, kad savo vaikus gimdysiu jauna, nes dviejų kartų skirtumas pernelyg didelis - mano mama galėtų būti man senele. Aišku, myliu savo tėvus be galo, bet požiūriai labai dažnai išsiskiria...
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 19, 17:56)
biggrin.gif  anksciau, na kai kokiu 16-17 buvau, sakydavau, kad 25 istekesiu ir 27 susilauksiu leliaus...  ax.gif  o dabar kazkaip per pusmeti visos mintys susijauke....  g.gif
NORIU SEIMOS!!!  frusty.gif gal jau laikas.... blush2.gif


Matyt biologinis laikrodukas ėmė tiksėti smile.gif
Aš mama tapau 25-erių. Gal būčiau ir anksčiau ja tapusi, bet dar nebuvau savo vyro atradusi blush2.gif O kai susituokėm - po 3 mėn. pastojau. Taip kad merginos reikia ir apie tai pagalvoti, nes vėlavimas tapti mama kartais ne nuo mūsų norų priklauso smile.gif
Atsakyti
As savo sunelio susilaukiau budama 20 metu. nors daug kam atrodo, kad per anksti, o as manau, kad paciu laiku. dabar man 23 metai ir jau svajoju apie antra vaikeli tongue.gif
Atsakyti
Na, as manau, kad tinkamiausiais laikas apie 27 m. Jau biski ir ant koju pats nustovi, ir kazkiek buiti jau susikures. Jaunesniem man atrodo dar buna sunku patiems savarankiskai seima islaikyti. Ar ne taip? Aisku ir 27 ne pati finansinio stabilumo virsune, bet bent jau ant tu keturiu koju stovi biggrin.gif
Atsakyti