Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
34 ir kol kas tik nesivystantys... vis dar gydomes ir darbuojames. trecius metus..
Atsakyti
Pirma mergyte 32ju,antra 34iu bigsmile.gif planuojam trecia bigsmile.gif ir ko gero kad bus gana bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmas vaikelis 28, ir planuojam antra smile.gif
Atsakyti
Pirmo vaikelio susilaukiau būdama 28m. ir jau beveik 3 m. gaudom gandrus antrąkart unsure.gif
Atsakyti
pirmagimio susilaukiau 24,antras bus 25:) pirmas planuotas labai,antras nezinau planuotas ar ne:)))norejau bet nesitikejau:)
Atsakyti
Pirmagimes sulaukiau 21-eriu. Antro labai noreciau suspet susilaukt 26-eriu.
Atsakyti
Pirmo vaikiuko susilaukiau 31 4u.gif Dabar jau 35,tai pradejom planuoti ir antraji ax.gif Lietuvoje jau turbut buciau smerkiama,kad taip velai,bet cia,Anglijoje,tai visai naturalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Viva, aš pirmo sulaukiau 20ies - ir mane Lietuvoje turbūt smerkia, kad per jauna biggrin.gif gerai, kad man vienodai rodo biggrin.gif
Atsakyti
Pirmagimi gimdziau 26 metu, dabar kvieciam gandrus ir jei viskas gerai - tai antras gims, kai man bus 28 metai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiene: 22 rugsėjo 2012 - 09:26
pirmo sulaukiau 31 smile.gif planuojame antra 4u.gif ir jei pavyks, tai jis gims kai man bus 33
Atsakyti
Pirma vaika susilaukiau 24m. Dabar jau gaudom gandrus antram vaikiukui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif man 24, vasari bus 25 ir planuojam mazyli jau dabar. blush2.gif kiek baimes, bet ir noras didziulis. ax.gif tikimes abudu esam sveiki ir pasiseks nestuke.gif
Atsakyti