Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmojo kavalieriaus susilaukiau, būdama 24m, antrojo - 29m thumbup.gif
Atsakyti
Na musu maziukas gime kai man buvo 23 o vyrui 27 metai... buvo pats laikas ir begalinis noras mazo mazutelio mirksiukas.gif
Atsakyti
25 m. smile.gif
Atsakyti
Dukrytes susilaukiau budama 20 wub.gif
Berniuko 22m wub.gif ir dar svajoju apie trecia gal kokios 30metu ax.gif Bet kad mano vyras jau gal nenores jau butu jam apie 40 ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sinsiliuke2*: 28 liepos 2010 - 22:03
Pirmojo susilaukiau 25, antrojo - 30... wub.gif
Atsakyti
Pirmojo susilaukiau būdama 31m., o dabar jau planuojame ir antrą, nes jau ir 35m.ne už kalnų blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastzen: 02 rugpjūčio 2010 - 15:51
QUOTE(Burka @ 2008 11 19, 09:32)
Papuolu i 22-25m tarpa, pirmagymio susulaukiau 23 metu,dabar man 28 ir turiu 3 pabirucius wub.gif

Matau, kad kai rašėte šį postą jau laukėtės (bet dar tikriausiai nežinojot) ketvirto savo leliuko bigsmile.gif Supermamytė 4u.gif
Aš papuolu į 22-25 m. tarpą, bet dar nebalsuosiu, kol nesupuoju mažylės ant rankų mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmagimes susilaukiau budama 29-eriu, bet jei butu buvusi mano valia, tai butu ivyke kur kas anksciau... Netikejau ir nebesitikejau blush2.gif Paauginsim sia mazaja stebukliuke ir kibsim i darba gaminti broliuka arba sesyte biggrin.gif
Atsakyti
Tapsiu 22 blush2.gif
Atsakyti
Pirmosios susilaukiau 24 metu, antrojo 27 metu smile.gif , nelaidoju minties susilaukti ir trecio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uogela_sluogela @ 2008 11 19, 18:45)
o tai nejau veliau taip blogai? man 25. myliu vaikucius. bet jauciu, kad dar pati nesu tam pasiruosus  blush2.gif  taigi dar pora meteliu tikrai neplanuojam... taip tikiuosi, kad apie 27-tuosius pasiruosiu    biggrin.gif



o as galvoju gal 30-ies noresiu arba veliau, kam cia jaunas dienas gadinti blink.gif dabar tai nea jokiais budais, as dar vaikas dieve tu manooooooooooooooooo.................. betgi moteris iki 40-ies gali tureti?...
Papildyta:
QUOTE(bavtav @ 2010 08 09, 20:25)
Pirmagimes susilaukiau budama 29-eriu, bet jei butu buvusi mano valia, tai butu ivyke kur kas anksciau... Netikejau ir nebesitikejau blush2.gif Paauginsim sia mazaja stebukliuke ir kibsim i darba gaminti broliuka arba sesyte biggrin.gif



man atrodo kad gerai ir tokiam amziui, subrendes, protingas, as tai nelabai suprantu kam jus tokios jaunos gimdot ? vistiek neturi gero darbo, namu, masinos, neisikures normaliai................nu ir dar vaikai....................nezn nebent jums gerai viskas klostos,
o as tai is viso nezn ar as ju noriu........................ blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ailada @ 2010 06 28, 23:19)
as gimdziau 1-aji vaikeli 32 m. - irgi del nieko nesigailiu, lb esu laiminga mama, nesvarbu, kad ne 20 - mete esu, bet vaikelis ne maziau buvo laukiamas ir dabar yra be proto mylimas, tik neesu tokios kategoriskos nuomones - del ko taip kitos sako, kad "reikia pagyventi del saves" - kiekvienam savo, jau tegul jos ir pagyvena del saves, bet kita vertus, gal jos tik prisidengia tuo pasakymu - kad gyvenu del saves, o ka ten zinai kokios problemos toje seimoje yra.. - gal taip sako, o viduje verkia is skausmo, kad dar nera vaikelio - juk negali visiems eskaluot savo problemu.. bet aisku yra daug isimciu, bet nesmerkime ir tu isimciu..



ir protingai padaret............as pvz del saves gyvenu pakolkas, nes ir draugo neturiu dabar..................... ir kaip svarstykles svyruoju..................nezn ar as is viso ju noriu........................................negaliu sakyt kad visalaik noriu taip gyvent, bet nezn na bent jau man sunku kibti i gyvenima, kai neturejau pati vaikystes, tai nesuprantu ir pati kam tie vaikai, na nezn gal unsure.gif kai isimylesiu, jei isimylesiu, tai gal ir uzsinoresiu, kas cia gali zinoti....................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulute_mazute: 29 rugsėjo 2010 - 17:39
Trisdesimties 4u.gif
Atsakyti