Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
20m:)

antras turejo gimti 25, bet del NNN problemu....atsikels viskas tikrai ne anksciau kaip 26m
Atsakyti
o as dar tik svajoju iki 25 metu susilaukt 4u.gif manau,kuo anksciau tuo geriau ax.gif tikiuosi iki 24 bus leliuka spas mane blush2.gif
Atsakyti
Pirmąjį gimdžiau 19 m. antrąjį 24 m.
Dėl nieko nesigailiu, jei gyvenčiau antrą kart tikrai gimdyčiau tokio pat amžiaus tik antrą anksčiau, kad mažesnis skirtumas būtų ir pan. Pateisinu tik tas moteris kurios dėl problemų (tam tikrų) negali susilaukti anksčiau, o apie tas kurios sako, kad iš pradžių reikia "pagyventi dėl savęs" aš turiu susidariusi nuomonę... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausiamama @ 2010 06 26, 23:55)
Pirmąjį gimdžiau 19 m. antrąjį 24 m.
Dėl nieko nesigailiu, jei gyvenčiau antrą kart tikrai gimdyčiau tokio pat amžiaus tik antrą anksčiau, kad mažesnis skirtumas būtų ir pan. Pateisinu tik tas moteris kurios dėl problemų (tam tikrų) negali susilaukti anksčiau, o apie tas kurios sako, kad iš pradžių reikia "pagyventi dėl savęs" aš turiu susidariusi nuomonę... smile.gif



as gimdziau 1-aji vaikeli 32 m. - irgi del nieko nesigailiu, lb esu laiminga mama, nesvarbu, kad ne 20 - mete esu, bet vaikelis ne maziau buvo laukiamas ir dabar yra be proto mylimas, tik neesu tokios kategoriskos nuomones - del ko taip kitos sako, kad "reikia pagyventi del saves" - kiekvienam savo, jau tegul jos ir pagyvena del saves, bet kita vertus, gal jos tik prisidengia tuo pasakymu - kad gyvenu del saves, o ka ten zinai kokios problemos toje seimoje yra.. - gal taip sako, o viduje verkia is skausmo, kad dar nera vaikelio - juk negali visiems eskaluot savo problemu.. bet aisku yra daug isimciu, bet nesmerkime ir tu isimciu..
Atsakyti
Gimdziau savo pupa 24metu laaabai laukta ir planuota wub.gif
Atsakyti
Pastojau ir pagimdziau 25-eriu, man asmeniskai visa tai nutiko paciu laiku, nei per anksti, nei per velai biggrin.gif
Bet jei tai butu nutike 18, manau, buciau labai prisikankinusi, nes tuo metu tikrai nebuvau tam pribrendusi, o va pries pastodama 25 as jau gana smarkiai norejau vaikelio, nors tycia neplanavau, nes, kaip kazkas minejo, sunku blaiviu protu atsisakyti to gyvenimo sau, bet, manau, tai sunku tik iki vaikucio atsiradimo, nes tik jam gimus suvoki, kad visiskai pasikeicia gyvenimo kokybe ir tu daugiau gauni nei atsisakai thumbup.gif
Atsakyti
Musu lelius gime kai man buvo 23 o vyrui 28, dabar maziui beveik 2 metukai, antro susilaukti planuojam mazdaug po 5-7 metu, jei leis finanasai.
Atsakyti
Mūsų mažasis gimė, kai man buvo 27m, o vyrui 32, praėjus dviems metams po vestuvių. Planuotas ir lauktas. O kas liečia anksi tai ar vėlai, čia negali būti vieningos nuomonės, juk kartais 18metė yra žymiai kantresnė ir labiau pasiruošusi motinystei nei 30metė.
Atsakyti
busiu mama, likus kelioms savaitem iki 20 gimtadienio thumbup.gif
Atsakyti
28 ir vis svarsciau ar ne per anksti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2010 07 04, 20:45)
Pastojau ir pagimdziau 25-eriu, man asmeniskai visa tai nutiko paciu laiku, nei per anksti, nei per velai biggrin.gif
Bet jei tai butu nutike 18, manau, buciau labai prisikankinusi, nes tuo metu tikrai nebuvau tam pribrendusi, o va pries pastodama 25 as jau gana smarkiai norejau vaikelio, nors tycia neplanavau, nes, kaip kazkas minejo, sunku blaiviu protu atsisakyti to gyvenimo sau, bet, manau, tai sunku tik iki vaikucio atsiradimo, nes tik jam gimus suvoki, kad visiskai pasikeicia gyvenimo kokybe ir tu daugiau gauni nei atsisakai thumbup.gif

thumbup.gif mano situacija panaši, bet mes mažais žingsneliais jau einam link tikslo ir pradedam planuoti, todėl tokie post`ai labai padrąsina bigsmile.gif
Atsakyti
32m smile.gif Lygiai po mėnesio nuo gimtadienio smile.gif
Atsakyti