Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
25, bet tik dėl to, kad anksčiau nepavyko pastoti ax.gif
Atsakyti
Mano mažoji gimė, kai man buvo 22. Mes taip pat ketinome palaukti kol užsidirbsime atliekamų pinigų, geriau gyvensime ... Argi būna kada nors riba finansinė? Juk visada norėtųsi geriau ... Taigi, ačiū Dievui, kad atėjome į protą ir visdėlto nusprendėme nebelaukti kažin ko ... Dabar turime nuostabią dukrytę wub.gif
Atsakyti
31
Atsakyti
24 ir 26
Atsakyti
Man 28 ir neuzilgo planuosime mazyli. Iki 27 metu visai ne vaikai buvo galvoje, o darbas, keliones, turiningas laisvalaikis. Jei viskas bus gerai pirmagimio tureciau sulaukti budama 29.
Kartais zinoma pagalvoju ar nepervelai, taciau grazinus laika atgal palikciau viska kaip yra smile.gif
Atsakyti
27 budama sulaukiau savo mazulio. Svajojau nuo 23, bet vis nepavykdavo... Asmeniniam gyvenime vire 'kose', todel ir vaikutis iki veliau 'nusikele'. O nuo rimto darbavimosi ties tuo, susilaukiau po metu wub.gif
Atsakyti
Buvau 25m, nors norejau jau anksciau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 16, 13:19)
sako, kad pirmagimis turėtu gimti iki mamytei sueis 25-ri. mat, tai vaisingiausias moters periodas  bigsmile.gif  bet šiais laikais, kai mamytės intensyviai siekia karjeros ir tiek šeimos, tiek vaikų klausimas yra vis atidėliojamas vis rečiau pasitaiko...  blink.gif


Nezinau koks periodas moters gyvenime vaisingiausias, bet pastojau 29 is pirmo karto, be jokiu problemyciu 4u.gif Tiek laukiau ne del karjeros, tiesiog veliau sutikau savo issvajotaji vyra biggrin.gif
Atsakyti
25m, nes turejau nnn problemu doh.gif
Atsakyti
24 planuotas ir lauktas , tikimes kito greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrytę gimdžiau 21-erių, sūnelį - tik buvo suėję 24-eri.
Atsakyti
as pirma gimdziau 24, lauktas ir planuotas 4u.gif
Atsakyti